AnnJan

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia AnnJan

Reputacja

1. A przedostatnia cyfra ni powinna być 4?
  2. To jest taka gotowa wersja tego co zrobił kolega August
  3. Canvas Beige Metallic LY1X
  4. Tutaj poznasz z jakim wyposażeniem wyjechało z fabryki. https://nemiga.com/pl/cat_spares/etka/audi/
  5. Lewa rolka przyciskając odbierasz i kończysz rozmowę, kręcąc przewijasz kontakty,przycisk mode zmieniasz na radio lub telefon. Więcej nie pamiętam, teraz mam rnse, ale miałem z concertem.
  6. Oryginalny bluetooth współpracuje z concertem 1din, wszystkie informacje masz na fisie(kontakty itp), radio pokazuje tylko napis phone, ale do wygodnej obsługi powinna być chyba kierownica multifunkcyjna.
  7. Witaj buczek136 Gdy nie podepniesz masy DWA, rnse będzie rozładowywało akumulator. Trzeba pociągnąć przewód z wtyczki do modułu komfortu. Wymiary klimatronik były w temacie o odcinaniu, podawał je kolega o nicku domin79 https://postimg.org/image/a2yff2lbv/
  8. AnnJan

B7 Crew

Musisz zrobić adaptację kanału 62, aby fis wyświetlał radio, (pewnie tak masz zrobione ), telefon ewentualnie nawigację.
  9. AnnJan

B7 Crew

No to jeszcze zegary trzeba zakodować.
  10. AnnJan

B7 Crew

Możesz, mam taki i działa, ale telefon mam z Androidem 5. Nie wiem jak z nowszymi.
  11. AnnJan

B7 Crew

taśmy też nie ruszałeś, bo nie jestem pewny ale jeżeli nie trafiłeś idealnie rowkami to kierownica może nie być ustawiona prosto i wtedy trzeba przeprowadzić kalibrację vcdsem.
  12. AnnJan

B7 Crew

A kalibrację czujnika skrętu zrobiłeś?
  13. Wchodzisz w Instruments cluster 17 kodowanie wybierasz adaptacje kanał 62 i do wartości 16 dodajesz 1 radio + 2 telefon i jeżeli masz navi + 4, czyli zostawiasz wartość 23 bez navi 19 Channel 062: CAN-Databus Infotainment (Installation List) +00001 = Radio (Optional) +00002 = Telephone (Optional) +00004 = Navigation (Optional) +00008 = Telematics (Optional) +00016 = Intrument Cluster (Standard - only coded with 2nd component)
  14. Kable z części 37-54 zostawiasz,nie podłączasz ich do radia, interesują Cię tylko z części 1-18. Nie korzystasz wtedy z zestawu w podłokietniku.