Treść opublikowana przez szymonXC98
-
Black B7 / Avant / 2.0TFSI / Quattro / Tiptronic / S-line
Siemanko, powiedz mi czy przy robieniu softa tuner nie musiał usuwać/zmieniać limitera momentu obrotowego w skrzyni biegów? U mnie nie chce wyjść więcej niż 333.3 niuta....
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Akurat to B9 ale może ktoś pomoże jakie hamulce. WAUDNAF45JA058472 Z góry bardzo dziękuję za pomoc
-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam, proszę o info jakie hamulce u mnie WAUDF78E58A021440
-
Spoty Olsztyńskie
Ja jestem za
-
Spoty Olsztyńskie
Ktoś tu jeszcze jest?
-
1.8t co może być powodem dymienia
WItam, miałem tak samo, z tego co widzę to niebieski dym, przepala olej. Własnie moja głowica jest w remoncie, u mnie okazało się że padł jeden z pierścieni na tłoku ;)
-
Wygląd wkładów do lamp poliftowych
Witam, przez ostatnie 3 dni dużo się naczytałem na forum odnośnie wymiany przednich reflektorów oraz tylnych lamp z przedliftowych na poliftowe. Kupiłem a4 z 97 która jest przedliftową Wyczytałem odnośnie tylnych lamp, że muszę zamienić dwa kabelki na kostce oraz zmienić wkłady ma poliftowe (wyczytałem że I jaki i w II lifcie były takie same wkłady). Wszystko fajnie tylko ja jestem zielony w tych sprawach i nie mam pewności jak wyglądają te wkłady poliftowe, znalazłem na pewnej stronie ofertę z ori wkładami (98 r) tylko, że nie mam pewności, że są to one bo nie wiem jak wyglądają, a nie chcę kupić czegoś co nie będzie pasować dlatego proszę o wyrozumiałość. Dołączam zdjęcie poglądowe i proszę o powiedzenie czy to są własnie te poliftowe Z góry bardzo DZIĘKUJĘ . P.S szukałem na forum tematu o wyglądzie tych wkładów ale nie znalazłem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich !