Treść opublikowana przez Janek28
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Który numer potrzebuje z wtrysków żeby zamówić nowe bądź używany.a DPF po regeneracji czy lepiej nowy
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Mam rury czarne w środku.
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Dziś odwiedziłem warsztat tuningowy z porządnym kompem .pojechałem na sprawdzenie stanu DPF i się okazuje że w środku pusto brak wkładu DPF ale winowajcą jest wtrysk 3ci bo strasznie duże odchyły ma .wymienię wtrysk i powiem co i jak .a firma która sprawdza wtryski i mi to robiła wcześniej chyba leci po łebkach że tego nie zauważyła jak spr wtryski
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Jak zrobić próbę olejową.
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Dlaczego wątpisz w przebieg.dzis rano odpaliłem i nic nie puszcza dymka ale jak delikatnie dostanie gazu to lekko dymil znów ale jak się nagrzał i już ciepły to nic nie puszcza pary nawet
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
A to co piszesz to do oleju czy do ropy uszlachetniaczy czy co to
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Olej Valvoline 5w30 SYNpower z tego co pamiętam .wymianę miałem z 500km więc za jakieś 9tys nowa wymiana .
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Można tu filmiki dodawać?jak będzie dymil dorzucę jak to wygląda
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Dziś wymienił termostat bo nie trzymał 90stopni a do 70fochodzil .tylko co ma piernik do wiatraka chyba to że mam mniej 360zl w portfelu a to miałem to zrobić ale czy dymienie znikło dziwnym trafem hehehe za 3h się dowiemy
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Dziś odebrałem na d mechanika .coś tam robił już sam nie wiem co .jak przyjechałem to był zagrzany i zagrzany gasiłem i odpalałem to chmurki nawet nie puści .za 3h jak ostygnie bardziej odpalę i zobaczę jak to wygląda .
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Ale co później by nie dymil podczas jazdy jak palił by olej z ropą?tak 210tys a pierścienie można jakoś spr bez rozbierania ?może sprawdzenie ciśnienia na cylindrach?
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Mam bagnet z miarką.dym myślę że pachnie hmmm olejem no nie wiem ciężko powiedzieć .ale po nagrzaniu do 70stopni jakoś lub po 2km przestaje dymić a oleju nie ubywa.a płukanka silnika.musle że jak wycięty w środku DPF to program zmienili ale po zakupie dwa lata nic się nie dzialo
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
DPF jakiś miesiąc temu chcieli z kompa wypalić ale nie da się nie może osiągnąć jakaś temperature
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Przebieg 210tys .auto zaczęło dymić od pół roku.nieraz słabiej nieraz mocniej .chlodniczka EGR pominięta i to samo dymi,wymienią termostat bo nie łapie 90stopni a co DPF to widzę jakiś pospawany może wypruty ale po zakupie już taki był i od zakupu przez dwa lata nic nie dymił.nigdy nie świeciła kontrolka od DPD na kompie zero błędów czy palących się kontrolek.olej co 10tys max wymieniany
-
Audi dymi na biało niebieski po odpaleniu
Witam i przepraszam jak pisze nie tu gdzie powinienem,ale jest tu nowy . Więc Audi a4 B8 2008r 2.0tdi 143kM CAGA . Auto po odpaleniu strasznie dymi na biało niebieski tak mi się wydaje .Nieraz przestaje dymić po 500m a nieraz jak osiągnie jakąś temperaturę około 70stopni .Chlodniczka EGR pominięta i EGR zaślepiony.wtryski były wyciągnięte i sprawdzone .oleju i płynu chłodzącego nie ubywa i nie są wymieszane ze sobą.auto ma moc i przyśpiesza jak wcześniej .na pewno to nie jest różnica temperatur bo jest ciepło ,odpala bez pracy byłemu ciepłe zimne .auto posiadam od 3lat i wszystko przez 2,5roku było super dymka nie puszczal.prosze o jakąś pomoc lub podpowoedzenie co to może być
-
dymi po odpaleniu
Witam i przepraszam jak pisze nie tu gdzie powinienem,ale jest tu nowy . Więc Audi a4 B8 2008r 2.0tdi 143kM CAGA . Auto po odpaleniu strasznie dymi na biało niebieski tak mi się wydaje .Nieraz przestaje dymić po 500m a nieraz jak osiągnie jakąś temperaturę około 70stopni .Chlodniczka EGR pominięta i EGR zaślepiony.wtryski były wyciągnięte i sprawdzone .oleju i płynu chłodzącego nie ubywa i nie są wymieszane ze sobą.auto ma moc i przyśpiesza jak wcześniej .na pewno to nie jest różnica temperatur bo jest ciepło ,odpala bez pracy byłemu ciepłe zimne .auto posiadam od 3lat i wszystko przez 2,5roku było super dymka nie puszczal.prosze o jakąś pomoc lub podpowoedzenie co to może być.
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
Ogólnie wystarczy wymiana czujnika na zamiennik Hella i jak nie startuje to obstawiam na uszkodzone kable w nadkolu. Ja walczyłem z tym pół roku wydane 400zl i doszli do tego
-
Klimatyzacja nie działa. Błąd czujnika G395 w Audi A4 B8
I jak zrobiłeś?
-
Audi a4 b8 niesprawna klimatyzacja
Witam koledzy mam nadzieję że mi pomożecie bo mam dość już Audi pozwoli.przestala dzialac klima . Odczynniki sprawdzony w normie Czujnik ciśnienia klimatyzacji wymieniony po vin i z tego co widzę to hella Czujnik jakości powietrza wymieniony na używkę ale on chyba nie uruchomi cała klimę Sprężarka na krótko działa Wyskakują mi błędy 00457 01592 00256 Proszę o pomoc i jakieś podpowiedzi co robić .czujniki ciśnienia klimatyzacji sprawdzone chyba z 15scie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam sprzedam kompletna skrzynie automat do Quatro z reduktorem .skrzynia sama nieraz przerzuca z 3 na 4 coś głupiego .przyjmę każdą propozycję ale bez propozycji proszę 300zl i biore
-
Klient chce zwrócić sprzedane auto -
Nic ci nie może zrobić .sprzedałem auto gość przy 170kmh zajechał turbo idiota jechał dalej i wywaliło olej .załadował na autolawete przywozi mi pod dom i mówi że mam mu kasę oddać za auto i plus 2000zl za lawetę hahaha.to nie jest żadną wada ukryta a my nie jesteśmy rzeczoznawcami więc nic nie muszę się znać .auto używane kupujący ogląda sprawdza a jak eksploatuje tak ma .policję wezwał przyjechali i pojechali to nie ich dzialka.tel szybko do kuzynki adwokat i co ?nic nie oddawać i niech gość sie dyma
-
Niesprawna klimatyzacja
Panowie czy jest możliwość sprawdzenia sprawności panela z guzikiem AC ?i jeszcze jedno pytanie czy jak np będzie padnięty czujnik ciśnienia klimy i go wymienię na hella np i klima była by sprawna czy załączy się czy przez kompa muszę błędy kasować pierw?i czy do działania klimy jest tak ważny czujnik jakości powietrza czy to inna bajka
-
Niesprawna klimatyzacja
Tylko jeden fioletowy jest podłączony a drugi ucięty .i nie wiem co z tymi kablami .
-
Niesprawna klimatyzacja
A wszystko wymienione prócz modółu
-
Niesprawna klimatyzacja
Jak brak diagnozy .u gościa od klimy wywala ciągle błąd niesprawny czujnik ciśnienia klimy.niesprawny czujnik jakości powietrza i modół