-
Slowiktm zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Montaz AMI MMI 3G polift
ale mocowanie w schowku czy do mmi ?Masz taki zestaw do b8 ?
-
Montaz AMI MMI 3G polift
nie podejdzie ?
-
Montaz AMI MMI 3G polift
Witam,czy taki kabelek wystarczy do rozbudowania o wejście AMI w schowku ? Podłączam uruchamiam w zielonym menu i bangla ? https://allegro.pl/oferta/audi-a1-a4-a5-q5-a6-a7-kabel-miusic-interfejs-ami-7632113997
-
Różnice w budowie i działaniu klimatyzacji 3 i 1 strefowej w Audi A4 B8
jako ,że chce założyć u siebie grzane stołki a nie chce kupować sterownika klimatyzacji jedno a juz 3 strefowy ,zna ktoś nr nagrzewnic z lifta pod 3 strefy ? W etce nic nie ma... 8T1820005L ten nr podejdzie ?
-
Aktywacja AMI w MMI 3G+
Kolego dołożyłeś tylko wiązkę 8K0971086C i śmiga ?
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
Koledzy to nie jest tak ,że chciałem już coś dłubać bez przywrócenia serii ,byłem u jednego mechanika ,który myślałem że ma pojęcie o tym co robi a on wskazał ,że turbo jest rozszczelnione ,więc zakupiłem CAHA-ę z myślą o jej lepszym wstawaniu podczas rozbierania podzespołów do wymiany turba okazało się ,że przewód chłodniczki przepalił się na łączeniu z kolektorem i tam wyrzucało spaliny a ,że turbo nowe leżało z boku chciałem je założyć .Wyczyściłem egr i klapę gaszącą wywaliłem klapki kolektora ,zmieniłem DPFa ,wymieniłem wszystkie 3 zaworki podciśnień zmieniłem vacumpompę rozrząd ustawiony idealnie na 0 stopni...Ostatnią rzeczą wydaje mi się ,że może ktoś program próbował nieudolnie robić...
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
Taa...
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
Wiesz.. Nietrzymanie serii typu 10 km to można olać ale 130 km przy 170 seryjnie to już problem ?
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
wiem gdzie się je montuje koledzy wcześniej pisali ,że budowa jest ta sama ,tylko pytam się czy ktoś montował pionowy jako poziomy...
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
Jeżeli pytasz o moc to ci nie powiem z autem konkretnie z silnikiem mam duże perypetie na początku wpadało w notlauf okazało się ,że pękła chłodniczka spalin ,później problem wrócił okazało się ,że padła gruszka od klapek to je od razu usunąłem,wymieniłem dpfa na taki z małym przebiegiem a byłem na hamowni a auto wypluło jedynie 135km... ostatnie co mam w głowie to ,że komp jest jakiś kombinowany ale na razie czasu brak...
-
Montaż i działanie Webasto w silnikach 1.9 TDI i 2.0 TDI A4 B6 i B7
powoli przymierzam sie do założenia webasta i kupiłem z 3.0 (mam 2.0 ) jako ,że mam xenon płyn znika błyskawicznie ,a nie chcę zakładać mniejszego zbiorniczka i pytanie znalazłem gdzie w wątku ,że można zamontować je poziomo na podłużnicy czy jest dużo zabawy z mocowaniami bawił się ktoś z tym ?
-
Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full
Witam na forum jestem już od ponad roku ale nie zdążyłem się pochwalić swoim autem. Jest to Audi A4 B7 z fajniejszych rzeczy to ma: Oryginalny pakiet s-line (zawiecha ,wewnętrzny zewnętrzny) Quattro Bixenon z sensorem i pakietem światło Z rzeczy jakie zmodyfikowałem to : Dołożyłem przednie czujniki parkowania Wrzuciłem navi rnse led Pamięć fotela kierowcy Lusterka składane pamięć fotochrom blendy led doświetlające z c6 Swap hamulców z 3.0 tdi (312 255 na 320 288) Licznik kolor fis Turbo CAHA Kierownica z b8 i jeszcze pewnie parę rzeczy o których nie pamiętam:D Do założenia leży już webasto i homelink(z braku czasu odkłada sie to na później )
-
Upgrade systemu PDC (Parktronic) - czujniki z przodu oraz zdalne załączanie w A4 B6/B7
Jakby ktoś chciał kupić mam te środkowe (matowe )czujniki oraz komplet mocowań do przeróbki zderzaka ,mogę też komuś założyć takie parki ,niedaleko gorzowa wlkp.
-
BRD nie trzyma serii
Pytałem się gościa na hamowni i powiedział że wszystko jest ok. Kiedyś postawiłem do mechanika, i powiedział że mogło być coś robione bo limiter jest ściągnięty i nie wiem komu wierzyć.