Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Slowiktm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Slowiktm zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
  2. ale mocowanie w schowku czy do mmi ?Masz taki zestaw do b8 ?
  3. Witam,czy taki kabelek wystarczy do rozbudowania o wejście AMI w schowku ? Podłączam uruchamiam w zielonym menu i bangla ? https://allegro.pl/oferta/audi-a1-a4-a5-q5-a6-a7-kabel-miusic-interfejs-ami-7632113997
  4. jako ,że chce założyć u siebie grzane stołki a nie chce kupować sterownika klimatyzacji jedno a juz 3 strefowy ,zna ktoś nr nagrzewnic z lifta pod 3 strefy ? W etce nic nie ma... 8T1820005L ten nr podejdzie ?
  5. Kolego dołożyłeś tylko wiązkę 8K0971086C i śmiga ?
  6. Koledzy to nie jest tak ,że chciałem już coś dłubać bez przywrócenia serii ,byłem u jednego mechanika ,który myślałem że ma pojęcie o tym co robi a on wskazał ,że turbo jest rozszczelnione ,więc zakupiłem CAHA-ę z myślą o jej lepszym wstawaniu podczas rozbierania podzespołów do wymiany turba okazało się ,że przewód chłodniczki przepalił się na łączeniu z kolektorem i tam wyrzucało spaliny a ,że turbo nowe leżało z boku chciałem je założyć .Wyczyściłem egr i klapę gaszącą wywaliłem klapki kolektora ,zmieniłem DPFa ,wymieniłem wszystkie 3 zaworki podciśnień zmieniłem vacumpompę rozrząd ustawiony idealnie na 0 stopni...Ostatnią rzeczą wydaje mi się ,że może ktoś program próbował nieudolnie robić...
  7. no właśnie u mnie nie ma serii ;/ i już ręce rozkładam ...
  8. Wiesz.. Nietrzymanie serii typu 10 km to można olać ale 130 km przy 170 seryjnie to już problem ?
  9. wiem gdzie się je montuje koledzy wcześniej pisali ,że budowa jest ta sama ,tylko pytam się czy ktoś montował pionowy jako poziomy...
  10. Jeżeli pytasz o moc to ci nie powiem z autem konkretnie z silnikiem mam duże perypetie na początku wpadało w notlauf okazało się ,że pękła chłodniczka spalin ,później problem wrócił okazało się ,że padła gruszka od klapek to je od razu usunąłem,wymieniłem dpfa na taki z małym przebiegiem a byłem na hamowni a auto wypluło jedynie 135km... ostatnie co mam w głowie to ,że komp jest jakiś kombinowany ale na razie czasu brak...
  11. powoli przymierzam sie do założenia webasta i kupiłem z 3.0 (mam 2.0 ) jako ,że mam xenon płyn znika błyskawicznie ,a nie chcę zakładać mniejszego zbiorniczka i pytanie znalazłem gdzie w wątku ,że można zamontować je poziomo na podłużnicy czy jest dużo zabawy z mocowaniami bawił się ktoś z tym ?
  12. Witam na forum jestem już od ponad roku ale nie zdążyłem się pochwalić swoim autem. Jest to Audi A4 B7 z fajniejszych rzeczy to ma: Oryginalny pakiet s-line (zawiecha ,wewnętrzny zewnętrzny) Quattro Bixenon z sensorem i pakietem światło Z rzeczy jakie zmodyfikowałem to : Dołożyłem przednie czujniki parkowania Wrzuciłem navi rnse led Pamięć fotela kierowcy Lusterka składane pamięć fotochrom blendy led doświetlające z c6 Swap hamulców z 3.0 tdi (312 255 na 320 288) Licznik kolor fis Turbo CAHA Kierownica z b8 i jeszcze pewnie parę rzeczy o których nie pamiętam:D Do założenia leży już webasto i homelink(z braku czasu odkłada sie to na później )
  13. Jakby ktoś chciał kupić mam te środkowe (matowe )czujniki oraz komplet mocowań do przeróbki zderzaka ,mogę też komuś założyć takie parki ,niedaleko gorzowa wlkp.
  14. Slowiktm odpowiedział(a) na Slowiktm temat w 2.0TDI
    Pytałem się gościa na hamowni i powiedział że wszystko jest ok. Kiedyś postawiłem do mechanika, i powiedział że mogło być coś robione bo limiter jest ściągnięty i nie wiem komu wierzyć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.