Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B7 BRD Quattro S-line full

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam na forum jestem już od ponad roku ale nie zdążyłem się pochwalić swoim autem.

Jest to Audi A4 B7 

z fajniejszych rzeczy to ma:

Oryginalny pakiet s-line (zawiecha ,wewnętrzny zewnętrzny)

Quattro :D

Bixenon z sensorem i pakietem światło

Z rzeczy jakie zmodyfikowałem to :

Dołożyłem przednie czujniki parkowania

Wrzuciłem navi rnse led

Pamięć fotela kierowcy

Lusterka składane pamięć fotochrom blendy led doświetlające z c6

Swap hamulców z 3.0 tdi (312 255 na 320 288)

Licznik kolor fis 

Turbo CAHA

Kierownica z b8

i jeszcze pewnie parę rzeczy o których nie pamiętam:D

Do założenia leży już webasto i homelink(z braku czasu odkłada sie to na później )

 

DSC_8459.JPG

DSC_0774_2.JPG

49310516_350978475733648_2037513144984666112_n.jpg

DSC_0190_1.JPG

Opublikowano
14 minut temu, Slowiktm napisał:

Turbo CAHA

Jaki przyrost mocy daje taka zmiana w BRD?

Opublikowano
  • Autor

Jeżeli pytasz o moc to ci nie powiem z autem konkretnie z silnikiem mam duże perypetie na początku wpadało w notlauf okazało się ,że pękła chłodniczka spalin ,później problem wrócił okazało się ,że padła gruszka od klapek to je od razu usunąłem,wymieniłem dpfa na taki z małym przebiegiem a byłem na hamowni a auto wypluło jedynie 135km... ostatnie co mam w głowie to ,że komp jest jakiś kombinowany ale na razie czasu  brak...

Opublikowano

Z tego co rozmawiałem z kilkoma juz osobami BRD raczej rzadko trzymają serie a powodów może byc mnóstwoo. Podobno nie znalazł sie taki któremu by starczyło kasy, żeby poradzić sobie z problemem mocy i drganiem auta w pewnym zakresie ;)

Ładna furka i fajne mody. Zachęciłeś mnie do dorzucenia czegoś u siebie.

Opublikowano
  • Autor

Wiesz.. Nietrzymanie serii typu 10 km to można olać ale 130 km przy 170 seryjnie to już problem ?

 

Opublikowano

@Slowiktm super auto :thumbup:

Moje BRD po hamowaniu miało 171km. Także seria fajna:peace:

Fajnie by było, jakbyś zhamował autko żeby zobaczyć czy i ile dało to turbo.

Opublikowano
  • Autor

no właśnie u mnie nie ma serii ;/ i już ręce rozkładam ...

47688902_1973155769438534_3889462855010877440_o.jpg

Opublikowano

To już jest na turbo caha???

Opublikowano
  • Autor

Taa...

Opublikowano

No to lipa :thumbdown:

Opublikowano
17 godzin temu, Slowiktm napisał:

no właśnie u mnie nie ma serii ;/ i już ręce rozkładam ...

47688902_1973155769438534_3889462855010877440_o.jpg

Bardzo głupio ktos zrobił moim zdaniem wstawiajac turbo caha bez przywrocenia serii....

Teraz ciezko bedzie ocenic, czy auto juz ma moc jaka powinna miec nominalnei a jakiej nie...

Opublikowano
25 minut temu, golden87 napisał:

Bardzo głupio ktos zrobił moim zdaniem wstawiajac turbo caha bez przywrocenia serii....

Teraz ciezko bedzie ocenic, czy auto juz ma moc jaka powinna miec nominalnei a jakiej nie...

Dobry tuner najczęściej przywraca serie i dopiero potem robi po swojemu program. U mnie było coś żeby dpf się lepiej wypalał. Wyszło 173km. Przywrócił serie po regeneracji turbo, wyszło 171, no a teraz po modyfikacji programu 193km.  

Opublikowano
32 minuty temu, golden87 napisał:

Bardzo głupio ktos zrobił moim zdaniem wstawiajac turbo caha bez przywrocenia serii....

Nie chcę tu nikogo obrazić ale tak to jest jak się robi program byle gdzie. A bo kolega kolegi robi w domu a szwagier zna gościa co robi 300 KM ze 170 KM i nawet kiedyś to na hamowni srawdzał a tam dwie wsie dalej jest gość co za 700 zł program robi i widziałem już pięć aut co modził itd itp. Prawda jest taka jak kolega wyżej napisał. Dobry tuner nawet by tego nie dotknął po pierwszym hamowaniu. 

Opublikowano
4 minuty temu, kamelus_ napisał:

Nie chcę tu nikogo obrazić ale tak to jest jak się robi program byle gdzie. A bo kolega kolegi robi w domu a szwagier zna gościa co robi 300 KM ze 170 KM i nawet kiedyś to na hamowni srawdzał a tam dwie wsie dalej jest gość co za 700 zł program robi i widziałem już pięć aut co modził itd itp. Prawda jest taka jak kolega wyżej napisał. Dobry tuner nawet by tego nie dotknął po pierwszym hamowaniu. 

tez starałem sie to bardzo delikatnie napisać... Jest teraz tyle zmiennych, ze ciezko bedzie cos diagnozowac....

A jak nie trzyma serii to sie rozklada silnik a nie rece :D

Opublikowano

Krótko mówiąc... zaprowadź, do kogoś kompetentnego żeby przywrócił serie, zobaczysz jak wyjdzie i będzie mniej więcej wiadomo czy jest ok czy coś do roboty... 

W Lubuskim napewno ktoś się znajdzie godny polecenia.

Edytowane przez Adam87

Opublikowano

Polecam Diesel Inside w Szczecinie. Sam miałem problem ze swoim 1.8T który w serii wypluł 130KM i tak krok po kroku dochodziliśmy z tunerem co jest nie halo aż do katalizatora który był zapchany. Auto przywrócił do serii i następnie zrobił program na 189KM. Mechanik tam miał też b7 BRD więc myślę że ogarnął by sprawę na spokojnie.

Opublikowano
  • Autor

Koledzy to nie jest tak ,że chciałem już coś dłubać bez przywrócenia serii ,byłem u jednego mechanika ,który myślałem że ma pojęcie o tym co robi a on wskazał ,że turbo jest rozszczelnione ,więc zakupiłem CAHA-ę z myślą o jej lepszym wstawaniu podczas rozbierania podzespołów do wymiany turba okazało się ,że przewód chłodniczki przepalił się na łączeniu z kolektorem i tam wyrzucało spaliny a ,że turbo nowe leżało z boku chciałem je założyć .Wyczyściłem egr i klapę gaszącą wywaliłem klapki kolektora ,zmieniłem DPFa ,wymieniłem wszystkie 3 zaworki podciśnień zmieniłem vacumpompę rozrząd ustawiony idealnie na 0 stopni...Ostatnią rzeczą wydaje mi się ,że może ktoś program próbował nieudolnie robić...

Edytowane przez Slowiktm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.