Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Slowiktm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Slowiktm

  1. ale mocowanie w schowku czy do mmi ?Masz taki zestaw do b8 ?
  2. Witam,czy taki kabelek wystarczy do rozbudowania o wejście AMI w schowku ? Podłączam uruchamiam w zielonym menu i bangla ? https://allegro.pl/oferta/audi-a1-a4-a5-q5-a6-a7-kabel-miusic-interfejs-ami-7632113997
  3. jako ,że chce założyć u siebie grzane stołki a nie chce kupować sterownika klimatyzacji jedno a juz 3 strefowy ,zna ktoś nr nagrzewnic z lifta pod 3 strefy ? W etce nic nie ma... 8T1820005L ten nr podejdzie ?
  4. Kolego dołożyłeś tylko wiązkę 8K0971086C i śmiga ?
  5. Koledzy to nie jest tak ,że chciałem już coś dłubać bez przywrócenia serii ,byłem u jednego mechanika ,który myślałem że ma pojęcie o tym co robi a on wskazał ,że turbo jest rozszczelnione ,więc zakupiłem CAHA-ę z myślą o jej lepszym wstawaniu podczas rozbierania podzespołów do wymiany turba okazało się ,że przewód chłodniczki przepalił się na łączeniu z kolektorem i tam wyrzucało spaliny a ,że turbo nowe leżało z boku chciałem je założyć .Wyczyściłem egr i klapę gaszącą wywaliłem klapki kolektora ,zmieniłem DPFa ,wymieniłem wszystkie 3 zaworki podciśnień zmieniłem vacumpompę rozrząd ustawiony idealnie na 0 stopni...Ostatnią rzeczą wydaje mi się ,że może ktoś program próbował nieudolnie robić...
  6. no właśnie u mnie nie ma serii ;/ i już ręce rozkładam ...
  7. Wiesz.. Nietrzymanie serii typu 10 km to można olać ale 130 km przy 170 seryjnie to już problem ?
  8. wiem gdzie się je montuje koledzy wcześniej pisali ,że budowa jest ta sama ,tylko pytam się czy ktoś montował pionowy jako poziomy...
  9. Jeżeli pytasz o moc to ci nie powiem z autem konkretnie z silnikiem mam duże perypetie na początku wpadało w notlauf okazało się ,że pękła chłodniczka spalin ,później problem wrócił okazało się ,że padła gruszka od klapek to je od razu usunąłem,wymieniłem dpfa na taki z małym przebiegiem a byłem na hamowni a auto wypluło jedynie 135km... ostatnie co mam w głowie to ,że komp jest jakiś kombinowany ale na razie czasu brak...
  10. powoli przymierzam sie do założenia webasta i kupiłem z 3.0 (mam 2.0 ) jako ,że mam xenon płyn znika błyskawicznie ,a nie chcę zakładać mniejszego zbiorniczka i pytanie znalazłem gdzie w wątku ,że można zamontować je poziomo na podłużnicy czy jest dużo zabawy z mocowaniami bawił się ktoś z tym ?
  11. Witam na forum jestem już od ponad roku ale nie zdążyłem się pochwalić swoim autem. Jest to Audi A4 B7 z fajniejszych rzeczy to ma: Oryginalny pakiet s-line (zawiecha ,wewnętrzny zewnętrzny) Quattro Bixenon z sensorem i pakietem światło Z rzeczy jakie zmodyfikowałem to : Dołożyłem przednie czujniki parkowania Wrzuciłem navi rnse led Pamięć fotela kierowcy Lusterka składane pamięć fotochrom blendy led doświetlające z c6 Swap hamulców z 3.0 tdi (312 255 na 320 288) Licznik kolor fis Turbo CAHA Kierownica z b8 i jeszcze pewnie parę rzeczy o których nie pamiętam:D Do założenia leży już webasto i homelink(z braku czasu odkłada sie to na później )
  12. Jakby ktoś chciał kupić mam te środkowe (matowe )czujniki oraz komplet mocowań do przeróbki zderzaka ,mogę też komuś założyć takie parki ,niedaleko gorzowa wlkp.
  13. Slowiktm odpowiedział(a) na Slowiktm temat w 2.0TDI
    Pytałem się gościa na hamowni i powiedział że wszystko jest ok. Kiedyś postawiłem do mechanika, i powiedział że mogło być coś robione bo limiter jest ściągnięty i nie wiem komu wierzyć.
  14. Slowiktm opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Panowie ręce już mi opadają [A4 B7 2.0 TDI BRD 170 KM QUATTRO] Auto mam prawie rok i walczę z brakiem mocy i dużym spalaniem. Wymieniłem chłodniczke spalin bo pękła Turbo CAHA (przy uszkodzeniu chlodniczki pierw padły podejrzenia na turbo i zostało zakupione więc wymieniłem) DPF wymieniony z auta o mniejszym przebiegu Wyczyszczony egr klapa gaszaca kolektor Usunąłem klapki w kolektorze Gruszke przy kolektorze też wymieniłem Zaworki od podcisnien też wymienione Pompowtryskiwacze po wymianie na akcji serwisowej. Auto nie trzyma serii na logach dynamicznych wszystko wychodzi w porządku. Jednak auto nie jedzie, dziś dla potwierdzenia byłem na hamowani i wynik 130 km... Ostatnie co mi przychodzi do głowy to ciśnienie paliwa na Vacum i Kompresja na cylindrach... Ktoś mądry coś poradzi?
  15. czy ktoś zakładał moduł z nowszych modeli ? Ceny są podobne i wtyczki oraz ilość pinów się zgadza
  16. Moje B7 2XS-line po vinie ma 18 wzór rs6 c5
  17. Slowiktm odpowiedział(a) na Slowiktm temat w 2.0TDI
    statyczne http://log.malonetuning.com/chart/236284#H8KLCAA%2FXF9bAgNNw4vDgQ7CgyAQBMOQf8OZw7PCkMKIVcO7McKEA8OVDW5iw4XDgMKaw5h%2Bwr3DhV48w47CvBnDp2hMw6%2FCl8KsbGJOw7tWCMKNRy3Cl8KUw6XDi8K%2FCMKKwrxyDsOKVCVMwpPDucKYcEjCuSxLwpzDtcKCw4J6A8OXw4DCosOFAx16DHh6wpDDvcO%2Fd01lW0TDq8OKdsOewp%2FDn8OTZgTCgwAAAA%3D%3D Dynamiczne http://log.malonetuning.com/chart/236281#H8KLCABEUV9bAgNNw4vDgQ7CgyAQBMOQf8OZw7PCkMKIVcO7McKEA8OVDW5iw4XDgMKaw5h%2Bwr3DhV48w47CvBnDp2hMw6%2FCl8KsbGJOw7tWCMKNRy3Cl8KUw6XDi8K%2FCMKKwrxyDsOKVCVMwpPDucKYcEjCuSxLwpzDtcKCw4J6A8OXw4DCosOFAx16DHh6wpDDvcO%2Fd01lW0TDq8OKdsOewp%2FDn8OTZgTCgwAAAA%3D%3D dzis znowu muł dla testu wbiłem 5 bieg lekka pochyły teren 2 tys obr but w podłogę i bład 00655 ... Może to n75 raz dobrze wysterowuje a raz się przycina ?
  18. Slowiktm odpowiedział(a) na Slowiktm temat w 2.0TDI
    No i te spalanie... 10.9 gdzie ponad połowa na trasie...
  19. Slowiktm odpowiedział(a) na Slowiktm temat w 2.0TDI
    No ja właśnie lubię cisnąć, i problem w tym jest taki że raz idzie ladnie a drugi raz ma muła, może to być wina n75, że raz idzie a raz nie?
  20. Slowiktm odpowiedział(a) na Slowiktm temat w 2.0TDI
    Moja radość nie potrwała długo ,włożyłem turbo z Caha wszystko było git ale ostatnio zdarza się ,że auto jest mułowate raz jedzie fajnie raz znów muli ,daję gaz w podłogę a turbo łapie przy 2700 i do 3000 szarpie ,poniżej załączam log: http://log.malonetuning.com/chart/235676#H8KLCADDk19OWwIDbcKNTQ7DgiAQwoXDrzLDqyEBwq16GMOCAmVCSSo0w4PDlFRPb8KhScOjw4LDpXvDn8O7wrEWHsOleU%2FCmVTDpMKyw4wVUDtsw6ZUOH1owpMIwpEywrEXwoLCncOkF8KxKClqVX5Nwq3CsXfDhhRIBS%2FCvsKSNMOzwozDggvDvSPCt8KDw7gQw5TDu8KYAU5xwpR%2BwrMlf8KAw5Vow7DChEbDo8KAF8K8OgTDk1N%2BwpFSw6cpw7VVMzjDtwUgZsKYc8OQAAAA
  21. Slowiktm odpowiedział(a) na Slowiktm temat w 2.0TDI
    Winowajca znaleziony ,chłodniczka egr cała popękana a przedwszystkim przewód egr wychodzący z kolektora na flanszy.
  22. Temat zanikł , pytanie mam 2.0 tdi brd i klęka mi turbo ,warto jest montować cahę czy lepiej zostać przy brd? Jeżli mam dpf to jak spasować tę flanszę?
  23. Kupuję turbo caha z kolektorem i p&p do 16v pd ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.