Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BRD nie trzyma serii

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ręce już mi opadają [A4 B7 2.0 TDI BRD 170 KM  QUATTRO]
Auto mam prawie rok i walczę z brakiem mocy i dużym spalaniem.
Wymieniłem chłodniczke spalin bo pękła
Turbo CAHA (przy uszkodzeniu chlodniczki pierw padły podejrzenia na turbo i zostało zakupione więc wymieniłem)
DPF wymieniony z auta o mniejszym przebiegu
Wyczyszczony egr klapa gaszaca kolektor
Usunąłem klapki w kolektorze
Gruszke przy kolektorze też wymieniłem
Zaworki od podcisnien też wymienione
Pompowtryskiwacze po wymianie na akcji serwisowej.
Auto nie trzyma serii na logach dynamicznych wszystko wychodzi w porządku.
Jednak auto nie jedzie, dziś dla potwierdzenia byłem na hamowani i wynik 130 km...
Ostatnie co mi przychodzi do głowy to ciśnienie paliwa na Vacum i Kompresja na cylindrach... Ktoś mądry coś poradzi?

DSC_0156.JPG

Opublikowano
7 godzin temu, Slowiktm napisał:

Panowie ręce już mi opadają [A4 B7 2.0 TDI BRD 170 KM  QUATTRO]
Auto mam prawie rok i walczę z brakiem mocy i dużym spalaniem.
Wymieniłem chłodniczke spalin bo pękła
Turbo CAHA (przy uszkodzeniu chlodniczki pierw padły podejrzenia na turbo i zostało zakupione więc wymieniłem)
DPF wymieniony z auta o mniejszym przebiegu
Wyczyszczony egr klapa gaszaca kolektor
Usunąłem klapki w kolektorze
Gruszke przy kolektorze też wymieniłem
Zaworki od podcisnien też wymienione
Pompowtryskiwacze po wymianie na akcji serwisowej.
Auto nie trzyma serii na logach dynamicznych wszystko wychodzi w porządku.
Jednak auto nie jedzie, dziś dla potwierdzenia byłem na hamowani i wynik 130 km...
Ostatnie co mi przychodzi do głowy to ciśnienie paliwa na Vacum i Kompresja na cylindrach... Ktoś mądry coś poradzi?

DSC_0156.JPG

Zaglądał ktoś do sterownika co w  nim się dzieję ?

Może już tam ktoś był wcześniej.

 

 

Opublikowano
  • Autor

Pytałem się gościa na hamowni i powiedział że wszystko jest ok. 

Kiedyś postawiłem do mechanika, i powiedział że mogło być coś robione bo limiter jest ściągnięty i nie wiem komu wierzyć. 

Opublikowano

w jakim stanie wałek rozrządu ?

Opublikowano

mi tez jakiś czas temu nie trzymał serii, na modzie 145 na ori spadło do 130 koni. po wymianie uszczelnień na pompkach i prawidłowym montażu moc wróciła do ok 200. jesteś pewien, ze masz dobrze zamontowane pompki?

 

Opublikowano

Weź powymieniaj uszczelniacze na pompkach i pozamieniaj je miejscami. Nie zaszkodzi a powinno pomóc. Kurcze 130km to troche mało..

Mój był hamowany miesiąc temu i wypluło 171.6 a mam już 294kkm nalatane...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.