-
B7 BLB membrana odmy
-
-
Jak sobie poradziliscie z stopiona membrana odmy?
- Spadajace obroty przy ruszaniu....
Jestem zagranica a gosciu nie odbiera telefonu ?- Spadajace obroty przy ruszaniu....
Witam!przy ruszaniu audi spadaja obroty i musze dwa razy dodawac gazu ,zeby mi nie zgasl.Dodam ,ze mechanik mi grzebal bo chcial trzesienie budy wyeliminowac. Komputer nic nie pokazuje. Pozdrawiam grupe- 0,4l na 1000km ubytku oleju
Zrobie termin u mechanika, a waz od turbo sprawdze- 0,4l na 1000km ubytku oleju
- 0,4l na 1000km ubytku oleju
Witam, olej mi znika w duzej ilosci w mojej audi?. Moc jest ok,praca silnika tez,czasami sobie zakopci,suchy od spodu. Spotkaliscie sie z tym problemem? Pozdrawiam- Jaki plyn ukladu wspomagania polecacie?
Witam,mam niski poziom oleju w ukladzie wspomagania kierownicy. Napisane jest Nur G002000 jaki mam kupic? Pozdrawiam- Olej w odmie
Ja tez ma. I nic z tym nie robie, troche mam po cos jest ta odma.- A4 b7 2.0 tdi jaki olej
A jaka ma specyfikacje twoje audi? To taki kup olej- Gdzie znajdują się świece...
Dlaczego chcesz swiece wymienic? Bo tak?- [B7 BPW]Nierówna praca kopcenie na niebiesko - Film
Przepustnica jest ok?Przemyslaw1989 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe- Płyn do przeczyszczenia wtrysków i nie tylko..
U mnie 2 wtryski regenerowali a i tak auto sie buja i przepustnica zostala wymieniona, troche zaplacilem a efekt taki sam ewentualnie auto szybciej sie rozpedza. Pozdrawiam- Olej
Zapchasz EGR i uklad wylotu- Trzęsie budą na biegu jałowym
Witam!! Po wymianie przepustnicy,poduszek ,regeneracji wtryskow,filtry nadal trzesie i wolno odpala ,nic nie pomaga,moze macie jakies sposoby? Pozdrawiam - Spadajace obroty przy ruszaniu....