Treść opublikowana przez Przemyslaw1989
-
B7 BLB membrana odmy
-
Jak sobie poradziliscie z stopiona membrana odmy?
- Spadajace obroty przy ruszaniu....
Jestem zagranica a gosciu nie odbiera telefonu ?- Spadajace obroty przy ruszaniu....
Witam!przy ruszaniu audi spadaja obroty i musze dwa razy dodawac gazu ,zeby mi nie zgasl.Dodam ,ze mechanik mi grzebal bo chcial trzesienie budy wyeliminowac. Komputer nic nie pokazuje. Pozdrawiam grupe- 0,4l na 1000km ubytku oleju
Zrobie termin u mechanika, a waz od turbo sprawdze- 0,4l na 1000km ubytku oleju
- 0,4l na 1000km ubytku oleju
Witam, olej mi znika w duzej ilosci w mojej audi?. Moc jest ok,praca silnika tez,czasami sobie zakopci,suchy od spodu. Spotkaliscie sie z tym problemem? Pozdrawiam- Jaki plyn ukladu wspomagania polecacie?
Witam,mam niski poziom oleju w ukladzie wspomagania kierownicy. Napisane jest Nur G002000 jaki mam kupic? Pozdrawiam- Olej w odmie
Ja tez ma. I nic z tym nie robie, troche mam po cos jest ta odma.- A4 b7 2.0 tdi jaki olej
A jaka ma specyfikacje twoje audi? To taki kup olej- Gdzie znajdują się świece...
Dlaczego chcesz swiece wymienic? Bo tak?- [B7 BPW]Nierówna praca kopcenie na niebiesko - Film
Przepustnica jest ok?- Płyn do przeczyszczenia wtrysków i nie tylko..
U mnie 2 wtryski regenerowali a i tak auto sie buja i przepustnica zostala wymieniona, troche zaplacilem a efekt taki sam ewentualnie auto szybciej sie rozpedza. Pozdrawiam- Olej
Zapchasz EGR i uklad wylotu- Trzęsie budą na biegu jałowym
Witam!! Po wymianie przepustnicy,poduszek ,regeneracji wtryskow,filtry nadal trzesie i wolno odpala ,nic nie pomaga,moze macie jakies sposoby? Pozdrawiam- Imbusik
Witam,napewno kolega wyzej czeka na okazje i zrobi Ci imbusik profesjonalnie?- A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
Za zbierak placilem chyba 30zl. w VW i wymiana chyba 300zl. A nie 2100zl ?- Duże spalanie SWAP 2.0TDI 140KM BPW NA 1.9TDI 130KM AWX
Pytaj sie dobrych mechanikow,moze bedzie taniej kupic nastepne audi ?mozna sprowadzic za 10tys zlotych. Pozdrawiam- A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
?????????- A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
Z Panstwa teori wychodzi, ze najlepiej nie odpalac samochodu hehe bo sie szybciej wytrze to po co samochod jest ?????zrobic remont pompy za 2100zl hehe moze lepiej postawic 15letnie auto w ogrodzenie zeby sasiad widzial,ostatnio lakiernik mi mowil ze mozna sciagac te samochody za 10tys zlotych a ma szrotach co drugie auto jest ma czesci. Pytanie czy inwestowanie na taka skale ma sens ???- A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
Imbusik kup w vw albo audi zawies do mechanika I tyle- A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
Nie wiem,moze ktos inny zna ten temat.- A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
Zadnych odglosow nie uslyszysz,jedynie pojawi sie komunikat oil presure czy jakos tak ,wtedy laweta i do mechanika.- A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
Mam tez blb,mechanik mowil ,ze byl wyrobiony,ale co ma powiedziec to jego praca mowi to co Klient chce uslyszec.Podobno tez jakis specjalny klucz zamawiali.Audi chodzilo tak jak wczesniej.- A4 b7 2.0 BLB pompa oleju
Ja tam nic nie zauwazylem. - Spadajace obroty przy ruszaniu....