Treść opublikowana przez jaro_alfa
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Jasne, jak tylko zapnę nową dupcię, niezwłocznie wkleję fotkę
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Dobra, mam wszystkie potrzebne części oprócz dwóch listew. Zderzak będzie pomalowany w sobotę. Montaż po świętach. Nerwos, masz rację ?
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
No trudno, z mocowaniami się pospieszyłem i już mam kupione, więc szukam dalej, bo tych z literką F nie ma na razie w sieci.
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Następne pytanie mi się urodziło: Czym różni się końcówka o nr 8W0253825F od końcówki nr 8W0253825L ? I czy ewentualnie można zamontować końcówki z innymi literami na końcu
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Super. Działam. Wielkie dzięki
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Ok, to odpuszczam. W takim razie każdy zderzak s-line od przedlifta po 2016 będzie pasował do mojego? Np. ten : allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
allegro.pl ALLEGRO.PL
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Tak, widziałem. Dzięki. A czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, czy zderzak z dyfuzorem z aukcji nr 9942514290 będzie pasował do mojego? Bo ten dyfuzor jakiś pełny jest jakby tych adapterów końcówek nie było
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Ok. To jeszcze jedna prośba, gdybyś podał numery tych drobnych elementów mocujących, byłbym wdzięczny.
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Ale chyba nie wszystko w aso kupiłeś, bo dość tanio Cię wyszły?
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Aaaa, ok. Ja mam jedną pojedyńczą rurkę (150ph), więc jak kupię dokładnie te same części, to powinno pasować. Tylko muszę kupić zderzak od s-line. A możesz napisać ile Cię sumarycznie kosztowały te wszystkie części ?
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Krystian, a po co osłona AB ? Ją też trzeba wymienić?
-
Dyfuzor zderzaka tylnego S4
Krystian, a po co Ci osłona AB ? Ją też trzeba wymienić?
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Witajcie. Odgrzeję troszeczkę temat, bo chodzi mi po głowie ten mod. Pierwsza kwestia - ponieważ nie mam s-line, to muszę wymienić zderzak. Wydaje mi się, że tak nie do końca pasuje każdy, bo na zajęciach widziałem różne mocowania do błotnika. Reszta jest zrozumiała. Pozostaje wpasowanie końcówki rury do nowej. Czy możecie się wypowiedzieć na ten temat?
-
Wymiana zderzaka z wersji polift do przedlift w Audi A4 B9
Odświeżam, czy dokładka tylnego zderzaka od polifta pasuje ? Moja nie jest s-line.
-
Montaż wideorejestratorów Audi UTR w Audi A4 B9
Witajcie po dwóch latach przerwy. Czy ktoś z kolegów montował oryginalny zestaw wideorejestratorów UTR ? Zastanawia mnie podpięcie wiązki do tablicy bezpieczników. W instrukcji niby jest napisane, ale czy ktoś mógłby mnie utwierdzić w przekonaniu, że dobrze to rozumiem ? A może ma ktoś polską wersję instrukcji? ... zamontowany.
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Nie tak szybko - niestety piny w starej kostce różnią się od tych w nowej i nie wchodzą w gniazda nowej kostki ...
-
otwieranie drzwi, centralny zamek
Kolego, czy mógłbyś zamieścić takie porównanie, ale z sześcioma pinami ? Chciałbym wymienić kostkę na nowszy typ. U mnie jest 6 pinów i tyleż kabli. A dobra, źle spojrzałem. Wszystko gra !
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Ale chyba nie zamierzasz kupować w serwisie ledów. Pisałem już, że dużo taniej kupić kratki i przełożyć. Nawet przedlift i polift mają te same ledy w środku, choć kratki się trochę różnią.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tak. To te same.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Można,ale same ledy w ASO wyniosą kilka stowek. Taniej kupić kratki, nawet od przedlifta I przełożyć do swoich.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Masz pełno na allegro, np. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7416771037
-
Problem z klamką
Nie ma co kombinować. Ściągaj boczek drzwi i wyciągaj klamkę. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Pofalowana uszczelka drzwi
Witajcie. Czy macie jakiś sposób na wyprostowanie pofalowanej uszczelki drzwi (oczywiście poza wymianą [emoji6])? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Jak się podepniesz pod sterownik, będziesz widział co zaznaczyć Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka