Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaro_alfa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaro_alfa

  1. Witajcie. Orientuje się ktoś, czy w klamkach tylnych drzwi montowane są fabrycznie przełączniki centralnego zamka ? Czy tylko w przednich. Poza tym, nasuwa mi się pytanie, czy to ma sens. Na allegro nie ma klamek tylnych wyposażonych w te przyciski. A może ktoś z forumowiczów posiada takie u siebie. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  2. Witajcie, tylko nie krzyczcie, że zakładam kolejny temat Temat składanych lusterek był wałkowany, ale ja nie mogę sobie poradzić z tym tematem. Wymieniłem oczywiście wszystko jak należy, wymieniłem sterowniki w drzwiach (8k0959793b kier. i 8k0959792b pas.), zakodowałem sterowniki 46, 42 i 52 i niestety nie działają lampki, podświetlenie w drzwiach, przyciski i same lusterka z kierunkowskazem włącznie. Wiem, że kolega na forum swego czasu też miał ten sam problem, ale nie napisał, jak go rozwiązał. Może ktoś mi podpowiedzieć, jak temat ugryźć ? Czy może te sterowniki nie współpracują z liftem ? Podejrzewam, że to kwestia odpowiedniego zakodowania. Byłbym wdzięczny za każdą odpowiedź. Pzdr Jeszcze jedno: jaki jest nr sterowników drzwi od polifta, które obsługują lusterka składane i oświetlenie tapicerki ?
  3. jaro_alfa odpowiedział(a) na Signature temat w Audi A4 B8
    Pasują. Tylko jak przełożysz szybę, to i uchwyty z mechanizmem do ponoszenia musisz przełożyć, bo grubość szyby przedlifta i polifta jest inna. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  4. jaro_alfa odpowiedział(a) na Simrider temat w Audi A4 B8
    Bez przesady z tą ceną. Ja ostatnio wymieniałem dwoje drzwi i za sztukę dałem 300zł. Dodam, że idealne bez najmniejszej ryski. Kupiłem od przedlifta i kolor idealnie pasuje. Jak kupisz wg kodu, to nie powinno się różnić. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  5. I jak Marjan, rozwiązałeś problem sterownika ? U mnie jest to samo. Po zmianie sterownika, skopiowaniu kodowania ze starego (chyba dobrze to robię, kopiując sumę z aktualnego kodowania) i dokodowaniu luster mam podobnie. Nie działa zamek, podświetlenie przycisków, przycisk el. klapy, w lusterku działa tylko regulacja, ale składanie i kierunkowskaz już nie. A może to dlatego, że moduł drzwi pasażera jeszcze nie wymieniony ? Czy przypadkiem moduł drzwi nie powinien być poliftowy ? Czy nie ma to znaczenia ? PS. Może Grzegorz "wrclaguna" coś doradzi ?
  6. Uff. Jest 3.00 w nocy. Właśnie wyszedłem z garażu. Na dziś skończyłem grzebać przy aucie i mogę się z Wami przywitać. Pozdrawiam z Bełchatowa!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.