Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaro_alfa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jaro_alfa

  1. Jasne, jak tylko zapnę nową dupcię, niezwłocznie wkleję fotkę
  2. Dobra, mam wszystkie potrzebne części oprócz dwóch listew. Zderzak będzie pomalowany w sobotę. Montaż po świętach. Nerwos, masz rację ?
  3. No trudno, z mocowaniami się pospieszyłem i już mam kupione, więc szukam dalej, bo tych z literką F nie ma na razie w sieci.
  4. Następne pytanie mi się urodziło: Czym różni się końcówka o nr 8W0253825F od końcówki nr 8W0253825L ? I czy ewentualnie można zamontować końcówki z innymi literami na końcu
  5. Super. Działam. Wielkie dzięki
  6. Ok, to odpuszczam. W takim razie każdy zderzak s-line od przedlifta po 2016 będzie pasował do mojego? Np. ten : allegro.pl ALLEGRO.PL
  7. allegro.pl ALLEGRO.PL
  8. Tak, widziałem. Dzięki. A czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, czy zderzak z dyfuzorem z aukcji nr 9942514290 będzie pasował do mojego? Bo ten dyfuzor jakiś pełny jest jakby tych adapterów końcówek nie było
  9. Ok. To jeszcze jedna prośba, gdybyś podał numery tych drobnych elementów mocujących, byłbym wdzięczny.
  10. Ale chyba nie wszystko w aso kupiłeś, bo dość tanio Cię wyszły?
  11. Aaaa, ok. Ja mam jedną pojedyńczą rurkę (150ph), więc jak kupię dokładnie te same części, to powinno pasować. Tylko muszę kupić zderzak od s-line. A możesz napisać ile Cię sumarycznie kosztowały te wszystkie części ?
  12. Krystian, a po co osłona AB ? Ją też trzeba wymienić?
  13. Krystian, a po co Ci osłona AB ? Ją też trzeba wymienić?
  14. Witajcie. Odgrzeję troszeczkę temat, bo chodzi mi po głowie ten mod. Pierwsza kwestia - ponieważ nie mam s-line, to muszę wymienić zderzak. Wydaje mi się, że tak nie do końca pasuje każdy, bo na zajęciach widziałem różne mocowania do błotnika. Reszta jest zrozumiała. Pozostaje wpasowanie końcówki rury do nowej. Czy możecie się wypowiedzieć na ten temat?
  15. Odświeżam, czy dokładka tylnego zderzaka od polifta pasuje ? Moja nie jest s-line.
  16. Witajcie po dwóch latach przerwy. Czy ktoś z kolegów montował oryginalny zestaw wideorejestratorów UTR ? Zastanawia mnie podpięcie wiązki do tablicy bezpieczników. W instrukcji niby jest napisane, ale czy ktoś mógłby mnie utwierdzić w przekonaniu, że dobrze to rozumiem ? A może ma ktoś polską wersję instrukcji? ... zamontowany.
  17. Nie tak szybko - niestety piny w starej kostce różnią się od tych w nowej i nie wchodzą w gniazda nowej kostki ...
  18. Kolego, czy mógłbyś zamieścić takie porównanie, ale z sześcioma pinami ? Chciałbym wymienić kostkę na nowszy typ. U mnie jest 6 pinów i tyleż kabli. A dobra, źle spojrzałem. Wszystko gra !
  19. Ale chyba nie zamierzasz kupować w serwisie ledów. Pisałem już, że dużo taniej kupić kratki i przełożyć. Nawet przedlift i polift mają te same ledy w środku, choć kratki się trochę różnią.
  20. Można,ale same ledy w ASO wyniosą kilka stowek. Taniej kupić kratki, nawet od przedlifta I przełożyć do swoich.
  21. Masz pełno na allegro, np. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7416771037
  22. jaro_alfa odpowiedział(a) na kogutbllee temat w Audi A4 B8
    Nie ma co kombinować. Ściągaj boczek drzwi i wyciągaj klamkę. Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  23. Witajcie. Czy macie jakiś sposób na wyprostowanie pofalowanej uszczelki drzwi (oczywiście poza wymianą [emoji6])? Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
  24. Jak się podepniesz pod sterownik, będziesz widział co zaznaczyć Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.