Treść opublikowana przez kamil1124
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Czyli nie ma znaczenia czy przedlift czy polift, pompy opiłkują tak samo?
-
A4 B9 35 TFSI S-tronic Turbo Blue S-line 2020 Smerf by V-tech
Widziałem ostatnio obok Urzędu Miasta na Wielickiej, autko rzuca się w oczy
-
2.0 150HP
Cześć, czy każde 2.0 150km w b9 miało adblue?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Prawą trzeba obrócić do góry.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Te końcówki chyba są źle założone? Jedna jest dłuższa częścią od góry a druga od prawej strony?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
O ile się odkocha.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Prawie 1k za nakładki?
-
Jaki silnik 2.0TDI wybrać w Audi A4 B8?
Witam, czy kultura pracy nowszych silników (150 i 190km) jest lepsza od tych w caga,caha itd? Czytałem również że w początkowych latach wersji 150km występowały bez adblue, to prawda?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Jakie emocje Tak ma być tzn jedna rura chyba jest troszkę bardziej cofnięta?
-
Polecane opony letnie
Dzięki chyba zamówię tę dębice, jeszcze zastanawiam się nad uniroyalami. Dębica UHP2 900 zł vs Uniroyal Rainsport 3 1100zł, co myślicie?
-
Polecane opony letnie
Jaką opone polecicie 225/45/17 dębica presto UHP2 dunlop sport maxx rt dunlop sport maxx rt2 Warto dołożyć do dunlopa? 10-15tys max rocznie, głównie miasto i raz w tygodniu trasa 2x 100km