Treść opublikowana przez Greg1237
-
A4 B5 abs-u,i czerwona hamulcow
Przepraszam ale poprostu nie wiedziałem muszę się ogoś zapytać ale tu u mnie wszyscy mają nie pełne oprogramowanie
-
A4 B5 abs-u,i czerwona hamulcow
Jak to sprawdzić , tą predkość?
-
A4 B5 abs-u,i czerwona hamulcow
Witam Mam pytanie czym to moż ebyć spowodowane jak miałem załadowany pełen bagażnik icztery osoby w aucie i zapaliła mi się na raz kontrolka abs-u, i czerwona hamulców. Wróciłem rozładowałem i znikło pojechałem i tak samo załadowany samochód i znowu to samo . To może mieć coś współnego z tym korektorem siły hamowania.?
-
Turbo do czyszczenia i wyważenia zakład
Witam Może ktoś mi polecić dobry zakład co ogarnie mi turbinę . Pozdrawiam
-
ATJ przeładowanie turbo, po wymianie n75
Sprawdziłem te elementy i wszędzie szczelnie przepływka podmieniona i nadal to samo. Więc pojechałem do mechanika, pogrzebał nacudował i znalazł że jest przestawiona sztanga od turbo i muszę zawieść na ustawienie ( nie wziął ani złotówki za diagnozę).
-
ATJ przeładowanie turbo, po wymianie n75
Witam Wymieniłem zawór n75 i nic nie pomogło, sztanga chodzi dobrze , kierownica pracuje w pełnym zakresie. Opadają mi ręce co jeszcze może być. Gdzieś jest jeszcze jakiś weżyk koło sterownika i może on spadł ale nie wiem gdzie go szukać a może to coś innego. MOże ktoś ma jakiś pomysł. Pozdrawiam
-
Zawieszenie 1BE
Sprawdzałem mam 6,5 cm przód i tył od opony do nadkola
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ATJ 2000r 370 km
-
(b5 AJM) klepanie egr - a
ostatnio zauważyłem jadąc z 500 m na jedynce wolno i potem te objawy wystąpiły na drugi dzień zanikły. I znowu przejechałem się jakiś kawałek na jedynce i znowu to wystąpiło.
-
Zawieszenie 1BE
To jak możesz to doradź jak to zrobić żeby wyższe było zawieszenie?
-
Zawieszenie 1BE
Witam Mam problem bo mieszkam poza miastem i poruszam się polnymi drogami żeby dojechać do asfaltu chciałbym podnieść zawieszenie, bo co małe wzniesienie to trę spodem (miałem wcześniej audi 80 b4) i nie było problemów a droga jest nadal ta sama. Wlepce mam 1be jak bym włożył mcphersona od audi a4 b5 2,5 tdi to byłby wyżej. Z tego co czytałem to nie ma różnicy w wysokości od 1ba od 1be. Jak możecie to pomóżcie mi bo nie ujadę tak dłużej. Z góry dziękuję za pomoc . Pozdrawiam
-
(b5 AJM) klepanie egr - a
Witam Słychać nie zawsze z strony egr-a takie dźwięk jak by klapka się otwierała i zamykała takie klepanie . Wymieniłem egr i nic nie pomogło . Może mi ktoś pomóc z tym problemem. Pozdrawiam
-
Klimatyzacja działa cały czas
Już po wymianie handlarz sprzedając auto skręcił na stałe sprzęgło klimatyzacji i taki był tego finał .
-
Klimatyzacja działa cały czas
Już mam wykryte mam walnięte sprzęgło klimatyzacji. Wypiął kostkę od klimy i dał napięcie nie było słychać takiego cyknięcia zablokował się elektromagnes . Czy może ktoś mi powiedzieć na czym polega wymiana i czy trzeba usunąć środek chłodzący czy to tylko sprawa mechaniczna wymiana czyli odkręcenie i przełożenie . Jakiej firmy kupić sprzęgło?
-
Klimatyzacja działa cały czas
Szukam dobrego na początek elektronika z org programem może mi znajdzie coś . Jak będę wiedział dam znać i Kolego jak Byś coś szybciej znalazł to napisz. Pozdrawiam
-
Klimatyzacja działa cały czas
Witam Ma problem bo nie mogę wyłączyć klimatyzacji nawet przy włączonym przycisku econ (przycisk econ świeci się) klimatyzacja działa zaglądałem na wentylatory przy chłodnicy sprawa wygląda następująco ; econ włączony wentylator nie obraca się a klimatyzacja działa , przy wyłączonym econ załącza się 2 wentylator i też chłodzi. Przy włączonym econ jak gaszę silnik to nadal słychać takie syczenie w podszybiu normalna rzecz jak gasi się silnik i jechało się na klimatyzacji. Stan czynnika jest bo sprawdzałem. Ma może ktoś jakiś pomysł. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pozdrawia Grzegorz