-
piotr8989 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Materiały pomocnicze do wymiany rozrządu w A4 B6 1.9TDI
Cześć mam pytanie co.ile wymjeniacie rozrząd w audi a4b6 19 tak 101 km 74kw
-
Wibracje podczas powyżej 100 km/h
Auto było u mechanika i stwierdził że polos jest ok i przegub wewnętrzny rownierz
-
Wibracje podczas powyżej 100 km/h
Witam mam problem że swoim audi tzn jak mam prędkość powyżej 100 to czuć wibracje z prawej strony tak jak by na kole, a jeszcze bardziej to jest odczuwalne jak wchodzę w zakręt. Zauważyłem też że przy dużej prędkości kierownicą mi chodzi ciężej byłem u paru mechaników twierdzą że zawieszenie ok nie ma się do czego przyczepić czy ktoś się orientuje czym to może być spowodowane
-
Odnowa plastikow
A później jaki lakier użyć do pomalowania tych plastikow
-
Odnowa plastikow
Hmm to tak bardziej większe tak jakby ta pierwsza warstwa tzn ta guma schodzila czy da się to jakoś usunąć lub zamaskować
-
Odnowa plastikow
Czy orientuję się ktoś czy jest jakiś sposób na odnowę plastyków tzn chodzi mi odowe plastyków mieczy fotelem kierowcy a pasazera
-
Drgania na lewarku zmiany biegów
Mam problem w postaci drgania lekarka tzn jak dodaje gazu to on przekazuje jak dziwnie jakby do przodu a jak biorę noga z gazu to wraca do tylu jaki jakby uskok miał i podczas jazdy występują drgania i zauważyłem tez ze te drgania tez są przenoszone na karoseria politykę rękę na lewarku i są identyczne odczuwalne na lewarku i karoseria i co to może byc
-
Hamulce
No guma cala ale trochę tak trochę skręcona zacisk nowy to raczej nie będzie tłoczek
-
Hamulce
Tak na zacisk widać jak ciągnie i odbija
-
Hamulce
Mam problem tyłki lewy zacisk nie obijal wiec wymieniłem na nowy prowaeniczki wyczyścił zrobiłem parę km i dalej słyszę ze trze klocek o tarczę w trakcie jazdy i Belga się grzeje czym to może być spowodowane
-
Szarpanie podczas ruszania
A możliwe ze to dwumas ja wymienialem jakieś 100 tyś na niej zrobiłem a jeśli to nie to i nic w zawieszeniu nie znajdę to gdzie szukać jeszcze
-
Szarpanie podczas ruszania
- Szarpanie podczas ruszania
Witam mam taki problem tzn jak chce ruszyć i mam skręcone kola w lewo lub ruszać pod górką z pierwszego biegu to tak trzęsie szarpie autem tak jakbym ruszali z 3 jak dodam więcej gazu przy ruszaniu silnik na większe obroty wejdzie to nie czuć zbytnio w tędy tego szarpanina i to nie zawsze tak się dzieje czy może mi ktoś podpowiedzieć co to może być- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. *Proszę uzupełnić profil.- Grzanie sie tylnej felgi
A jak ściągnę zacisk to zaloze go potem bez wkrecania tloczka - Szarpanie podczas ruszania