Treść opublikowana przez piotr8989
-
Materiały pomocnicze do wymiany rozrządu w A4 B6 1.9TDI
Cześć mam pytanie co.ile wymjeniacie rozrząd w audi a4b6 19 tak 101 km 74kw
-
Wibracje podczas powyżej 100 km/h
Auto było u mechanika i stwierdził że polos jest ok i przegub wewnętrzny rownierz
-
Wibracje podczas powyżej 100 km/h
Witam mam problem że swoim audi tzn jak mam prędkość powyżej 100 to czuć wibracje z prawej strony tak jak by na kole, a jeszcze bardziej to jest odczuwalne jak wchodzę w zakręt. Zauważyłem też że przy dużej prędkości kierownicą mi chodzi ciężej byłem u paru mechaników twierdzą że zawieszenie ok nie ma się do czego przyczepić czy ktoś się orientuje czym to może być spowodowane
-
Odnowa plastikow
A później jaki lakier użyć do pomalowania tych plastikow
-
Odnowa plastikow
Hmm to tak bardziej większe tak jakby ta pierwsza warstwa tzn ta guma schodzila czy da się to jakoś usunąć lub zamaskować
-
Odnowa plastikow
Czy orientuję się ktoś czy jest jakiś sposób na odnowę plastyków tzn chodzi mi odowe plastyków mieczy fotelem kierowcy a pasazera
-
Drgania na lewarku zmiany biegów
Mam problem w postaci drgania lekarka tzn jak dodaje gazu to on przekazuje jak dziwnie jakby do przodu a jak biorę noga z gazu to wraca do tylu jaki jakby uskok miał i podczas jazdy występują drgania i zauważyłem tez ze te drgania tez są przenoszone na karoseria politykę rękę na lewarku i są identyczne odczuwalne na lewarku i karoseria i co to może byc
-
Hamulce
No guma cala ale trochę tak trochę skręcona zacisk nowy to raczej nie będzie tłoczek
-
Hamulce
Tak na zacisk widać jak ciągnie i odbija
-
Hamulce
Mam problem tyłki lewy zacisk nie obijal wiec wymieniłem na nowy prowaeniczki wyczyścił zrobiłem parę km i dalej słyszę ze trze klocek o tarczę w trakcie jazdy i Belga się grzeje czym to może być spowodowane
-
Szarpanie podczas ruszania
A możliwe ze to dwumas ja wymienialem jakieś 100 tyś na niej zrobiłem a jeśli to nie to i nic w zawieszeniu nie znajdę to gdzie szukać jeszcze
-
Szarpanie podczas ruszania
- Szarpanie podczas ruszania
Witam mam taki problem tzn jak chce ruszyć i mam skręcone kola w lewo lub ruszać pod górką z pierwszego biegu to tak trzęsie szarpie autem tak jakbym ruszali z 3 jak dodam więcej gazu przy ruszaniu silnik na większe obroty wejdzie to nie czuć zbytnio w tędy tego szarpanina i to nie zawsze tak się dzieje czy może mi ktoś podpowiedzieć co to może być- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. *Proszę uzupełnić profil.- Grzanie sie tylnej felgi
A jak ściągnę zacisk to zaloze go potem bez wkrecania tloczka- Grzanie sie tylnej felgi
Mam nagrany filmik jak się koło kręci ale nie mogę tutaj wstawić- Grzanie sie tylnej felgi
Witam mam problem z tylnym lewym kołem zauważyłem ze podczas jazdy grzeje sie felga tzn sprawdziłam jak zaparkowalem pod mieszkaniem zauważyłem tez ze podczas jazdy słychać jakby coś ocieralo wysyłam tez filmik jak sie kręci na podnośniku- Skrzypiące Zawieszenie
Witam mam problem tak stoje samochodem na parkingu i krece kierownica w lewa strone to tak jak by coś skrzypiało lub zgrzytało w prawa strone nie ma tego dzwieku jak wylacze silnik i krece kierownica tez to slychac wiec nic napewno nie z pompą wspomagania czy ktos moze wiedziec co to moze byc - Szarpanie podczas ruszania