Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skrzypa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Mam podobny problem z tym że na rozłożonym dioda świeci i jest okej ale na złożonym miga i jest błąd na liczniku. Załączam zdjęcie jak jest rozłożony, widać że ktoś z tym już walczył. W module haka brak błędów
  2. Vasa mam ale stara wersje 5054A, enet mam do bmw jeżeli o tym mowimy
  3. no właśnie "odpowiedni" to słowo klucz. Bede szukał dzieki za podpowiedź :)
  4. tz to było że na chwile esp wyłączyć i zaraz włączyć wtedy LA się wyłącza. Jakiś film na YT widziałem ale tak jak mówisz rzeźba. Manetki szukać wizualnie żeby te same piktogramy miała plus od LA ? Jesteś w stanie coś podpowiedzieć z danymi do tych animacji ?
  5. Bez manetki też podobno można i wyłączać przyciskiem ESP? Co do dataset dobrze czytałem że pliki od RS4 trzeba szukać ? I wrzucam je w BCM2 plus tam kodowanie tak ? Pozdrawiam
  6. Log-WAUZZZF42LA029846-203365km.txt @Muskel1 , dane z tego skanu wystarczą czy jeszcze numery lamp załatwić ? Oprócz animacji chciałem dołożyć lane assist, czytałem tu na forum że pomagałeś dobrać manetke
  7. doczytałem że przez vcp wgrać dane trzeba ale bez żadnych konkretów. numery lamp i bcm wystarczą do ustalenia czy jest możliwe ? założyć nowy temat ?
  8. przez whatsapp fajnie by było mieć kontakt bo mam czasami takie zagadki do rozwiazania
  9. Działa wszystko. Wielkie dzieki! Czy byłbyś w stanie może poza forum pomoc mi w a4b9 ogarnać animację tylnych lamp ?
  10. Nie przyjmuje tego. Polecenie poza zakresem. Podesłać zdjęcia w kodowaniu poszczególnych bitów ?
  11. po numerze sterownika znalazłem jakieś w necie od a8 i przeklikałem w pomocniku kodowania pod a6
  12. nie mam. auto kupione w tym stanie
  13. Zalany moduł pod lampą. Ale ten który koduje (4h4907357c - 55 zasięg świateł) miał wysypane kodowanie (0000020000020000). Teraz wszystko świeci ale zostaje ten błąd i komunikaty na desce. Przed ruszeniem kodowania nie było np długichi były błędy niewłaściwego kodowania i braku nastawów
  14. @Muskel1 zerknął byś może bo brak postępów
  15. Cześć mam problem, wymieniony moduł afs i przy okazji bezpiecznik. Wstępnie zakodowany i zrobione nastawy ale wisi mi cały czas jeden błąd : 796164 - Ograniczenie działania z powodu braku informacji U1111 00 [10001001] - - [Timeout CAN-Message SCU_01 (0x85)] a6c7lampa.txt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.