Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

skrzypa

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez skrzypa

  1. Mam podobny problem z tym że na rozłożonym dioda świeci i jest okej ale na złożonym miga i jest błąd na liczniku. Załączam zdjęcie jak jest rozłożony, widać że ktoś z tym już walczył. W module haka brak błędów
  2. Vasa mam ale stara wersje 5054A, enet mam do bmw jeżeli o tym mowimy
  3. no właśnie "odpowiedni" to słowo klucz. Bede szukał dzieki za podpowiedź :)
  4. tz to było że na chwile esp wyłączyć i zaraz włączyć wtedy LA się wyłącza. Jakiś film na YT widziałem ale tak jak mówisz rzeźba. Manetki szukać wizualnie żeby te same piktogramy miała plus od LA ? Jesteś w stanie coś podpowiedzieć z danymi do tych animacji ?
  5. Bez manetki też podobno można i wyłączać przyciskiem ESP? Co do dataset dobrze czytałem że pliki od RS4 trzeba szukać ? I wrzucam je w BCM2 plus tam kodowanie tak ? Pozdrawiam
  6. Log-WAUZZZF42LA029846-203365km.txt @Muskel1 , dane z tego skanu wystarczą czy jeszcze numery lamp załatwić ? Oprócz animacji chciałem dołożyć lane assist, czytałem tu na forum że pomagałeś dobrać manetke
  7. doczytałem że przez vcp wgrać dane trzeba ale bez żadnych konkretów. numery lamp i bcm wystarczą do ustalenia czy jest możliwe ? założyć nowy temat ?
  8. przez whatsapp fajnie by było mieć kontakt bo mam czasami takie zagadki do rozwiazania
  9. Działa wszystko. Wielkie dzieki! Czy byłbyś w stanie może poza forum pomoc mi w a4b9 ogarnać animację tylnych lamp ?
  10. Nie przyjmuje tego. Polecenie poza zakresem. Podesłać zdjęcia w kodowaniu poszczególnych bitów ?
  11. po numerze sterownika znalazłem jakieś w necie od a8 i przeklikałem w pomocniku kodowania pod a6
  12. nie mam. auto kupione w tym stanie
  13. Zalany moduł pod lampą. Ale ten który koduje (4h4907357c - 55 zasięg świateł) miał wysypane kodowanie (0000020000020000). Teraz wszystko świeci ale zostaje ten błąd i komunikaty na desce. Przed ruszeniem kodowania nie było np długichi były błędy niewłaściwego kodowania i braku nastawów
  14. @Muskel1 zerknął byś może bo brak postępów
  15. Cześć mam problem, wymieniony moduł afs i przy okazji bezpiecznik. Wstępnie zakodowany i zrobione nastawy ale wisi mi cały czas jeden błąd : 796164 - Ograniczenie działania z powodu braku informacji U1111 00 [10001001] - - [Timeout CAN-Message SCU_01 (0x85)] a6c7lampa.txt
  16. ok. dzieki jeszcze raz za pomoc
  17. Spotkałem się w jakimś innym vagu że po włączeniu kamery można było wybrać widok, na pewno był do cofania pod przyczepę , i chyba widok z góry ale już dobrze nie pamiętam.
  18. Gra wszystko. A z pytań czy taka kamera obsługuje np różne widoki (cofanie pod przyczepę) i jest to kwestia kodowania czy bardziej skomplikowana sprawa ? Jak kolego mogę Ci się odwdzięczyć za pomoc ? ps. po wejściu w 09 kodowanie i kliknięciu tak pokazały mi się opisy, czego jakiś czas temu nie miałem. Być może po aktualizacji nie spróbowałem wejść, a dzisiaj sprawdziłem i jest tak jak napisałeś że ma być
  19. ok. jak wrzucam kodowanie ze wczoraj plus kodowanie kamery które wysłałeś to nie włącza się kamera. ale na tym od q7 działa i kamera i czujniki z tyłu pikają
  20. 1. Przełącznika nie ma 2. PDC działało na sam tył jak się dowiedziałem pewnie z tąd problem. 3.Wizualizacji nie było Muszę dobrać się do przodu i zobaczyć o co tam chodzi, a ostatnie pytanie czy można chwilowo zakodować tak żeby pokazywał tylko tył - czyli wariant pod 4 czujniki czy nie da się tego oszukać. Na to wygląda że przód może miał zmieniony zderzak jeżeli nie ma przycisku na desce ...
  21. Po wrzuceniu tego kodowania pojawiła się optyczna sygnalizacja w koło samochodu ale po 2s wyrzuca błąd i zostaje sam ekran kamery.
  22. Ok jutro podeślę. Jest tak jak mówisz jak klikam nie to nie ma nic ale jak kliknę tak też nie ma tego co np w tej instrukcji ktoś miał. Pobrałem specjalnie tą samą wersję angielskiego vcds zaktualizowałem interfejs i dalej lipa. W vcp miałem wybór z opisami tak jak kolega wyżej dał screen z odisa. Tyle za większość czasu działałem na vcds a vcp mam od niedawna kupiłem pod tą kamerę akurat. A z odisa dawno nie korzystałem i dopiero można powiedzieć raczkuje w tych kwestiach
  23. Mam oryginał z adako kupowany 5 lat temu ..
  24. Tutaj jest aktualne po wrzuceniu kodowania od q7 .. Dzisiaj już nie mam jak podziałać jutro zobaczę do 09 ale problemem dla mnie jest to że wchodzę tam nie mam pliku label pod ten bcm i mogę na ślepo zaznaczać. pobrałem angielskiego vcds i jest to samo. Jest na to jakiś sposób czy pisać do ross-tech Log-WAUZZZF42LA029846-203365km.txt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.