Treść opublikowana przez skrzypa
-
Migająca dioda w guziku od haka w Audi A4 B9
Mam podobny problem z tym że na rozłożonym dioda świeci i jest okej ale na złożonym miga i jest błąd na liczniku. Załączam zdjęcie jak jest rozłożony, widać że ktoś z tym już walczył. W module haka brak błędów
-
Doposażenie w lane assist i animacja lamp w Audi A4 B9
Vasa mam ale stara wersje 5054A, enet mam do bmw jeżeli o tym mowimy
-
Doposażenie w lane assist i animacja lamp w Audi A4 B9
no właśnie "odpowiedni" to słowo klucz. Bede szukał dzieki za podpowiedź :)
-
Doposażenie w lane assist i animacja lamp w Audi A4 B9
tz to było że na chwile esp wyłączyć i zaraz włączyć wtedy LA się wyłącza. Jakiś film na YT widziałem ale tak jak mówisz rzeźba. Manetki szukać wizualnie żeby te same piktogramy miała plus od LA ? Jesteś w stanie coś podpowiedzieć z danymi do tych animacji ?
-
Doposażenie w lane assist i animacja lamp w Audi A4 B9
Bez manetki też podobno można i wyłączać przyciskiem ESP? Co do dataset dobrze czytałem że pliki od RS4 trzeba szukać ? I wrzucam je w BCM2 plus tam kodowanie tak ? Pozdrawiam
-
Doposażenie w lane assist i animacja lamp w Audi A4 B9
Log-WAUZZZF42LA029846-203365km.txt @Muskel1 , dane z tego skanu wystarczą czy jeszcze numery lamp załatwić ? Oprócz animacji chciałem dołożyć lane assist, czytałem tu na forum że pomagałeś dobrać manetke
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
doczytałem że przez vcp wgrać dane trzeba ale bez żadnych konkretów. numery lamp i bcm wystarczą do ustalenia czy jest możliwe ? założyć nowy temat ?
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
przez whatsapp fajnie by było mieć kontakt bo mam czasami takie zagadki do rozwiazania
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
Działa wszystko. Wielkie dzieki! Czy byłbyś w stanie może poza forum pomoc mi w a4b9 ogarnać animację tylnych lamp ?
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
Nie przyjmuje tego. Polecenie poza zakresem. Podesłać zdjęcia w kodowaniu poszczególnych bitów ?
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
po numerze sterownika znalazłem jakieś w necie od a8 i przeklikałem w pomocniku kodowania pod a6
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
nie mam. auto kupione w tym stanie
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
Zalany moduł pod lampą. Ale ten który koduje (4h4907357c - 55 zasięg świateł) miał wysypane kodowanie (0000020000020000). Teraz wszystko świeci ale zostaje ten błąd i komunikaty na desce. Przed ruszeniem kodowania nie było np długichi były błędy niewłaściwego kodowania i braku nastawów
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
@Muskel1 zerknął byś może bo brak postępów
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
Cześć mam problem, wymieniony moduł afs i przy okazji bezpiecznik. Wstępnie zakodowany i zrobione nastawy ale wisi mi cały czas jeden błąd : 796164 - Ograniczenie działania z powodu braku informacji U1111 00 [10001001] - - [Timeout CAN-Message SCU_01 (0x85)] a6c7lampa.txt
-
Montaż kamery cofania w A4 B9 sedan
ok. dzieki jeszcze raz za pomoc
-
Montaż kamery cofania w A4 B9 sedan
1:14
-
Montaż kamery cofania w A4 B9 sedan
Spotkałem się w jakimś innym vagu że po włączeniu kamery można było wybrać widok, na pewno był do cofania pod przyczepę , i chyba widok z góry ale już dobrze nie pamiętam.
-
Montaż kamery cofania w A4 B9 sedan
Gra wszystko. A z pytań czy taka kamera obsługuje np różne widoki (cofanie pod przyczepę) i jest to kwestia kodowania czy bardziej skomplikowana sprawa ? Jak kolego mogę Ci się odwdzięczyć za pomoc ? ps. po wejściu w 09 kodowanie i kliknięciu tak pokazały mi się opisy, czego jakiś czas temu nie miałem. Być może po aktualizacji nie spróbowałem wejść, a dzisiaj sprawdziłem i jest tak jak napisałeś że ma być
-
Montaż kamery cofania w A4 B9 sedan
ok. jak wrzucam kodowanie ze wczoraj plus kodowanie kamery które wysłałeś to nie włącza się kamera. ale na tym od q7 działa i kamera i czujniki z tyłu pikają
-
Montaż kamery cofania w A4 B9 sedan
1. Przełącznika nie ma 2. PDC działało na sam tył jak się dowiedziałem pewnie z tąd problem. 3.Wizualizacji nie było Muszę dobrać się do przodu i zobaczyć o co tam chodzi, a ostatnie pytanie czy można chwilowo zakodować tak żeby pokazywał tylko tył - czyli wariant pod 4 czujniki czy nie da się tego oszukać. Na to wygląda że przód może miał zmieniony zderzak jeżeli nie ma przycisku na desce ...
-
Montaż kamery cofania w A4 B9 sedan
Po wrzuceniu tego kodowania pojawiła się optyczna sygnalizacja w koło samochodu ale po 2s wyrzuca błąd i zostaje sam ekran kamery.
-
Montaż kamery cofania w A4 B9 sedan
Ok jutro podeślę. Jest tak jak mówisz jak klikam nie to nie ma nic ale jak kliknę tak też nie ma tego co np w tej instrukcji ktoś miał. Pobrałem specjalnie tą samą wersję angielskiego vcds zaktualizowałem interfejs i dalej lipa. W vcp miałem wybór z opisami tak jak kolega wyżej dał screen z odisa. Tyle za większość czasu działałem na vcds a vcp mam od niedawna kupiłem pod tą kamerę akurat. A z odisa dawno nie korzystałem i dopiero można powiedzieć raczkuje w tych kwestiach
-
Montaż kamery cofania w A4 B9 sedan
Mam oryginał z adako kupowany 5 lat temu ..
-
Montaż kamery cofania w A4 B9 sedan
Tutaj jest aktualne po wrzuceniu kodowania od q7 .. Dzisiaj już nie mam jak podziałać jutro zobaczę do 09 ale problemem dla mnie jest to że wchodzę tam nie mam pliku label pod ten bcm i mogę na ślepo zaznaczać. pobrałem angielskiego vcds i jest to samo. Jest na to jakiś sposób czy pisać do ross-tech Log-WAUZZZF42LA029846-203365km.txt