Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Żywy3021

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam, mam pytanko jak zakodować moduł ASF w lampie ponieważ jak to w A6 C7 miałem problem z wodą w lewej lamie i musiałem wymienic przetwornice i moduł ASF i założyłem drugi moduł i lampy świecą pod zderzak tak nisko i błąd na desce od doświetlania zakrętów a jak podłączam VCDS to błąd od niezakodowanego sterownika i pytanie jak zakodować ten moduł ??? Bardzo dziękuje za odpowiedź
  2. Witam, mam pytanie czy ktoś z was regenerował dpf chodzi mi nie o mycie jak to robi większość a wymiana wkładu może znacie jakąś dobrą firme która się tym zajmuje i regeneracją turbin jesli tak to bardzo bym prosił o jakiś namiar. Pozdro
  3. Super bardzo dziękuje za odpowiedź, a nie można ustawić tak że np. za 30 załączeniem manetki odpalą się spryskiwacze na lampy ?
  4. Witam, panowie jak VCDS- em zmienić częstotliwość włączania spryskiwaczy lamp albo je wyłączyć wogóle bo tyle płynu ile przez nie się zużywa to jest dramat bardzo bym prosił o pomoc.
  5. Wojtek a sprawdzałeś czy ten twój silnik ma już podniesione ciśnienie oleju bo te słabsze masowo się zacierają przez niskie ciśnienie oleju
  6. Sanek w tym aucie Panie kolego już nie ma jest to już inaczej zrobione niż poprzednie modele pomysł jest na to tylko jeden i inaczej tego imbusa nie zrobisz, a tak ogólnie bardzo ładny jest ten kolor miałem taką w tym kolorze na 19 felgach to robiło robotę wiadomo są gusta i guściki o czym się nie dyskutuje gratulacje zakupu
  7. Wiesz co to skrzypienie to prawdopodobnie jest od pompki przy pedale sprzęgła, teraz wymienialiśmy w A6 C7 2.0 TDI jak się wciskało pedał sprzęgła to skrzypienie takie było słyszalne ale kolega jeździł jeździł aż w końcu się rozszczelniła, wymieniliśmy i skrzypienia nie ma tak że dobrze posłuchaj gdzie to skrzypi no bo może to i u ciebie pompka wydaje oznaki zużycia
  8. Kiedyś znajomy wstawił też A4 B8 do warsztatu przysłowiowego Pana Janka na wymianę wahaczy tak jak u ciebie i tą śrubę co spina wahacz w zwrotnicy dokręcili tak jak kiedyś się robiło ile pary w ręku i zwrotnica pękła dramat a tu już trzeba z odpowiednią siłą Nm
  9. Powiem tak, widziałem już pare A4 B8 przed lift i polift jak miały luz na pół osi prawej, ale podczas jazdy nie wpływało to negatywnie na komfort jedna sztuka tylko wyła skrzynia tak jak wcześniej opisywałem ale to tylko jedna jedyna a te wszystkie spoko tak że ja bym szukał gdzieś indziej problemu a już na pewno nie od dwumasy te drgania
  10. Grzaliście śruby czy odkręciły się bez problemowo ???
  11. No właśnie i ja też nie słyszałem puki nie kupiłem i się nie przekonałem, widać źle trafiłem dzięki za odpwiedź
  12. A nie masz problemu z poborem oleju? kurcze ja mam CAHA i po mieście jeszcze jako tako ale na trasie to wcina mi olej tak że na 10 tyś z 5L muszę dolać masakra
  13. Piękna czerwona to już szybsza a tak na serio świetnie się prezentuje powodzenia w modzeniu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.