Treść opublikowana przez Żywy3021
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
Chętnie bym wrzucił ale nie mam
-
Wymiana i kodowanie modułu ASF w Audi A6 C7
Witam, mam pytanko jak zakodować moduł ASF w lampie ponieważ jak to w A6 C7 miałem problem z wodą w lewej lamie i musiałem wymienic przetwornice i moduł ASF i założyłem drugi moduł i lampy świecą pod zderzak tak nisko i błąd na desce od doświetlania zakrętów a jak podłączam VCDS to błąd od niezakodowanego sterownika i pytanie jak zakodować ten moduł ??? Bardzo dziękuje za odpowiedź
-
Regeneracja DPF w Audi A6 C7
Witam, mam pytanie czy ktoś z was regenerował dpf chodzi mi nie o mycie jak to robi większość a wymiana wkładu może znacie jakąś dobrą firme która się tym zajmuje i regeneracją turbin jesli tak to bardzo bym prosił o jakiś namiar. Pozdro
-
Passat B8 spryskiwacze lamp
Dzięki bardzo za pomoc
-
Passat B8 spryskiwacze lamp
Super bardzo dziękuje za odpowiedź, a nie można ustawić tak że np. za 30 załączeniem manetki odpalą się spryskiwacze na lampy ?
-
Passat B8 spryskiwacze lamp
Witam, panowie jak VCDS- em zmienić częstotliwość włączania spryskiwaczy lamp albo je wyłączyć wogóle bo tyle płynu ile przez nie się zużywa to jest dramat bardzo bym prosił o pomoc.
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Wojtek a sprawdzałeś czy ten twój silnik ma już podniesione ciśnienie oleju bo te słabsze masowo się zacierają przez niskie ciśnienie oleju
-
Moja niebieska perełka
Sanek w tym aucie Panie kolego już nie ma jest to już inaczej zrobione niż poprzednie modele pomysł jest na to tylko jeden i inaczej tego imbusa nie zrobisz, a tak ogólnie bardzo ładny jest ten kolor miałem taką w tym kolorze na 19 felgach to robiło robotę wiadomo są gusta i guściki o czym się nie dyskutuje gratulacje zakupu
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Wiesz co to skrzypienie to prawdopodobnie jest od pompki przy pedale sprzęgła, teraz wymienialiśmy w A6 C7 2.0 TDI jak się wciskało pedał sprzęgła to skrzypienie takie było słyszalne ale kolega jeździł jeździł aż w końcu się rozszczelniła, wymieniliśmy i skrzypienia nie ma tak że dobrze posłuchaj gdzie to skrzypi no bo może to i u ciebie pompka wydaje oznaki zużycia
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Kiedyś znajomy wstawił też A4 B8 do warsztatu przysłowiowego Pana Janka na wymianę wahaczy tak jak u ciebie i tą śrubę co spina wahacz w zwrotnicy dokręcili tak jak kiedyś się robiło ile pary w ręku i zwrotnica pękła dramat a tu już trzeba z odpowiednią siłą Nm
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Powiem tak, widziałem już pare A4 B8 przed lift i polift jak miały luz na pół osi prawej, ale podczas jazdy nie wpływało to negatywnie na komfort jedna sztuka tylko wyła skrzynia tak jak wcześniej opisywałem ale to tylko jedna jedyna a te wszystkie spoko tak że ja bym szukał gdzieś indziej problemu a już na pewno nie od dwumasy te drgania
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Grzaliście śruby czy odkręciły się bez problemowo ???
-
Ice Silver Allroad by Norbas
No właśnie i ja też nie słyszałem puki nie kupiłem i się nie przekonałem, widać źle trafiłem dzięki za odpwiedź
-
Ice Silver Allroad by Norbas
A nie masz problemu z poborem oleju? kurcze ja mam CAHA i po mieście jeszcze jako tako ale na trasie to wcina mi olej tak że na 10 tyś z 5L muszę dolać masakra
-
2.0tdi quattro s-tronic avant | LY3JBrilliant Red
Piękna czerwona to już szybsza a tak na serio świetnie się prezentuje powodzenia w modzeniu
-
MMI 2G
Witam, mam pytanie odnośnie mmi 2G na wyświetlaczu tym w desce rozdzielczej jest wyświetlana godzina i obok godziny można wyświetlać temperaturę czy ktoś mógł by mi napisać jak to aktywować. Pozdrawiam
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Hehe ok ok
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
Fajnie ta soczewka wygląda, możesz powiedzieć jaki koszt jest takich lamp ???
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Ja u siebie wymieniłem akurat na varte o parametrach tak jak pokazuje po nr vin chłopaki w klepali mój nr vin pokazało że należy założyć 110Ah i 850A i taki kupiłem, i po wymianie w klepałem nowy nr vcds i śmiga
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Dzięki za odpowiedź, kurcze aż normalnie bym podjechał na takie czyszczenie jak ty robisz szkoda że się tym nie zajmujesz patrząc po rejestracjach nie tak daleko od siebie mieszkamy ??
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
A relingi którym specyfikiem potraktowałeś ???
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Przyrząd mają w serwisie do zmierzenia i specjalny wzór do obliczeń, u mnie po zakupie auta był taki luz że dramat mechanizm aż wył a drgań żadnych nie było można było jechać na różne sposoby i auto prowadziło się świetnie poza tym wyciem
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Wymieniłeś jeden a z kąd wiesz że drugi jest dobry on wcale luzu nie musi mieć on będzie się zacinał i już będzie to powodowało bicie
-
A4 B8 luz na prawej półosi
To zobacz przeguby wewnętrzne one potrafią powodować drgania, a ten fachowiec co ci kasował luzy w skrzyni zastosował przyrząd do pomiaru luzu z nowym łożyskiem i obliczenia jaka jest potrzebna podkładka dystansowa pod łożysko???
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Może poduchy pod silnikiem jak obciążone jest auto i dajesz gazu to wszystko zaczyna drżeć, a poduchy w tych autach to newralgiczny punkt