Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ice Silver Allroad by Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejo wszystkim, 

Tym razem przdstawiam kolejnego Allroada lecz w wersji przed lift.  Pełna historia. Bezwypadkowy. Przy zakupie 151kkm. 

 

Dane: 

2.0TDi CAHA 

Quattro

Manual 6 biegów

Całe auto w kolorze łącznie z plastikami  LX7W

Lato: 18"

Zima:17" 

 

Wyposażenie: 

Ogrzewanie postojowe Eberspächer

Klima 3 sterfy 

MMI 3G High 

Zestaw do instalacji Tel. 

TPMS

Bi-xenon + siuśki

CLH

Czujnik deszczu 

Pakiet oświeleniowy wnętrza

Dekory w alu

Servotronic

Poduszki przód oraz boczne

Parktronic przód i tył 

Sportowa kiera z multifunkcją

Sportowe fotele Milano black z regulacją elektryczną po stronie kierowcy

Podgrzewane siedzenia na przodzie

Piekiet schowki/fotele z przodu i siatki w tylnych fotelach

ISO FIX tył

Czarna podsufitka 

Fotochrom wewnętrzny

Przyciemniane szyby tył

Składane lustra 

Tempomat

Elektryczna klapa

Koło dojazdowe 

Hak odpinany

 

Jak dotąd zrobiłem kilka kodowań: 

Wyłączenie start/stop

Test wskazówek + temp. oleju i lap timer

Zielone menu w MMI

Podświetlenie nóg z poziomu MMI

Wskazanie aku w MMI

Wyłączony dźwięk otwartych drzwi przy włączonym zapłonie 

Tylne swiatła razem z przednimi DRL

Opuszczanie lusterka

Instalacja LED w środku

Mata w bagażniku

 

DSC06506.thumb.jpg.4b2ae6d0890558714b0895acaff26db5.jpg

DSC06493.thumb.jpg.71e406c22ee5c9944776dd16e632e630.jpg

DSC06042.thumb.jpg.dd1ecc3e98caa19dcaa7ce9c0257763e.jpg

DSC06047.thumb.jpg.73f8f5e840af1dfbe2f05ba14b20f917.jpg

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Pozdrówki :hi: 

Edytowane przez Norbas

Opublikowano

Pogratulować :oklasky:

Jednak Allroad znowu:thumbup1:

Opublikowano

Znowu będzie przy czym modzić. Choć pewnie modów nie przewidujesz :nabijasie:

Opublikowano

Ładny srebrny widzę też Skandynawia

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Pogratulować :oklasky:

Jednak Allroad znowu:thumbup1:

Dzięki. A znowu bo fajnie się jeździło ? tym razem downgrade ? ale za polifty chcą dwa razy tyle co za przed a maja o polowe mnie z wyposażenia jak przedlifty. Do tego znaleźć polifta 177km z manualem znaleźć to tak samo jak 3.0tdi... także jest jak jest :) 

Godzinę temu, Rob@k napisał:

Znowu będzie przy czym modzić. Choć pewnie modów nie przewidujesz :nabijasie:

Hehe mniej czasu trzeba przyznać ale już coś tam jest przygotowane ?najpierw rozrządy, oleje itd ?

 

59 minut temu, karolek_ust napisał:

Ładny srebrny widzę też Skandynawia

Dzięki, ja w NO na zachodzie jak coś to można się zgadac o ile ty tez z okolic gdzieś ?

Opublikowano
Godzinę temu, Norbas napisał:

Dzięki. A znowu bo fajnie się jeździło ? tym razem downgrade ? ale za polifty chcą dwa razy tyle co za przed a maja o polowe mnie z wyposażenia jak przedlifty. Do tego znaleźć polifta 177km z manualem znaleźć to tak samo jak 3.0tdi... także jest jak jest :) 

Hehe mniej czasu trzeba przyznać ale już coś tam jest przygotowane ?najpierw rozrządy, oleje itd ?

 

Dzięki, ja w NO na zachodzie jak coś to można się zgadac o ile ty tez z okolic gdzieś ?

Szwecja ok helsingborg hehe

Opublikowano

Był polift, jest przedlift? Why? Furmana fajna i nawet wyposażona, daj więcej fot i za dnia bo mało co widać. :D 

Opublikowano

Fajne sreberko :D, zostanie na dłużej w domu? 

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, KonradA4troop napisał:

Był polift, jest przedlift? Why? Furmana fajna i nawet wyposażona, daj więcej fot i za dnia bo mało co widać. :D 

Kupno chaty zrobiło dziurę w kieszeniach ... jak zrobię rozrządy, oleje i inne pierdoly  to zrobię porządek w środku i coś się wrzuci :) 

4 godziny temu, KamilEG20 napisał:

Fajne sreberko :D, zostanie na dłużej w domu? 

dzieki, zobaczymy jak będzie ?

Opublikowano

Gratulacje Norbas:thumbup1:znając ciebie niedługo te auto będzie wyglądać jak nówka sztuka:ok2:

Tak z ciekawości jak oceniasz silnik caha 170KM względem poprzednika 177KM?

Jest jakaś zauważalna róznica?

Edytowane przez instruktor83

Opublikowano

szukałeś koniecznie manuala?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, instruktor83 napisał:

Gratulacje Norbas:thumbup1:znając ciebie niedługo te auto będzie wyglądać jak nówka sztuka:ok2:

Tak z ciekawości jak oceniasz silnik caha 170KM względem poprzednika 177KM?

Jest jakaś zauważalna róznica?

Dzieki :hi: 

Kurde bardzo dobre pytanie. Według mnie różnica w dźwięku samego silnika jest inna, jak dla mnie CAHA ładniej chodzi na wolnych obrotach jak CGLC. CAHA i CGLC różnią się tez budowa z tego co widać. Pokrywa zaworów, układ egr czy tez układ wodny, patrząc na obydwa. Nie wiem jak wyglada sprawa z blokiem i dołem silnika. Napęd pompy oleju ten sam z tego co patrzyłem po numerach jak i części rozrządu. Cglc ma elektryczne wspomaganie a CAHA ma z pompa. 
Odnośnie spalania... CAHA pali mi mniej na tym samym odcinku do pracy w porównaniu z CGLC. Różnica wydaje mi się jest spora.  CAHA 6,6 a Cglc 8,3. Różnica w wadze jest jakoś 100km ze względu na skrzynie. 
Może cglc paliło więcej ze względu na inny soft po aferze ?? Nie wiem :)  Na razie auto w garażu bo rozrząd, termostaty, oleje, filtry i inne pierdy do roboty. Także póki touran na stanie to chce sobie porobić wsio na spokojnie. Po  trochę dłuższym użytkowaniu mogę się znowu wypowiedzieć coś więcej. 

 

Godzinę temu, jedrekx napisał:

szukałeś koniecznie manuala?

Nie koniecznie ale wahałem. Jako,  ze to auto stało pod prawie domem to uznałem, ze warto spróbować przejechać się b8 w manualu. 90% b8 w NO to automat. 

Opublikowano

Co do kodowań...

Wszystko co wymieniłeś na liście kodowań, normalnie da radę właczyć w B8? 

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Adam87 napisał:

Co do kodowań...

Wszystko co wymieniłeś na liście kodowań, normalnie da radę właczyć w B8? 

Tak bez problemu. Jest delikatna różnica w kodowaniach b8 a b8,5 ale bez problemów. 

Opublikowano

Powiedz jak kodowales temp oleju bo u mnie też chce zrobić 

Opublikowano
  • Autor
35 minut temu, karolek_ust napisał:

Powiedz jak kodowales temp oleju bo u mnie też chce zrobić 

Wieczorem wkleję filmik :) 

Opublikowano

Norbas:hi:dzieki za odpowiedz , a powiedz jeszcze jak z dynamika? Podobne osiągi?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, instruktor83 napisał:

Norbas:hi:dzieki za odpowiedz , a powiedz jeszcze jak z dynamika? Podobne osiągi?

Na papierze masz w cglc 7km wiech i jak się nie mylę 30 albo 40nm więcej... ja tam nie widze różnicy poza moja wolniejsza zmiana biegów :decayed: 

 

Opublikowano

Pewnie CAHA ma lepsze osiągi i spalanie tak realnie. CGLC jeszcze z softem DG jest ubity ekologią. @Norbas ten ładny ale poprzednik bardziej mi się podobał :wink: Oby  ten nie sprawiał problemów:hi:

Opublikowano
11 godzin temu, Norbas napisał:

 Według mnie różnica w dźwięku samego silnika jest inna, jak dla mnie CAHA ładniej chodzi na wolnych obrotach jak CGLC

Norbas czy chodzi o to że CGLC chodzi bardziej twardo na wolnych obrotach?

Edytowane przez Rabbi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.