Treść opublikowana przez KamilEG20
-
Concert 2+ nie reaguje.
Cześć, kupiłem Concerta 2+ ponieważ chciałem przejść z Androida na fabryczne radio w moim Exeo. Radio przyszło, podłączyłem je lecz radio kompletnie nie reaguje. Podpinałem je nawet na krótko, sprawdzałem bezpiecznik i nic zero jakiejkolwiek reakcji.
-
A7 C7 Lift " pomarańcza" rodzinna firmóFka by KoJ@K 21' RS pack full Carbon Matrix pneumatyka Asc
Uczciwi ludzie takimi samochodami nie jeżdżą... Gratki, fajnej pomarańczki ?
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Przez Niemcy to chyba w nocy musiałeś przelecieć? Bo jazda tam w dzień z taką średnią, to jazda szarpana... ?
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
Zależy... W Rainsportach 3 bieżnik znikał w oczach, lecz Rainsportach 5 jest dużo lepiej pod tym względem.
-
Nero B8 2.0T--->> 270HP /19" Spoke Y 8.5J / Eibach pro-kit
Premium to ona była 14 lat temu...
-
A4 B8 2.0 TDI 215KM
To teraz jeszcze Dechroming ramek wokół szyb i będzie baja ? Wiesz jak ma się sprawa w DE zmiany hamulców na większe? Też trzeba robić TUV?
-
BMW G20
Jestem młody i proszę nie wrzucać do jednego wora A tak na poważnie, to Pre-LCI G20 w środku lepiej wygląda niż LCI G20. Ale tak to ładne toczydło
-
Srebrna B6-tka AVF w S-line z Quattro
Zdaje mi się, że to auto kiedyś było tutaj na forum
-
Audi A6 C7 3.0 T Prestige
No bo chce sprzedać https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-3-0t-333km-prestige-tiptronic-8-biegow-ID6Ev8pK.html
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
To że w tym serwisie naprawiają ciężarówki to nie jest żadnym wyznacznikiem. A po drugie, często małolaty w garażach robią auta lepiej niż nie jeden "mechanik" z doświadczeniem.
-
Srebrno-czarny avant LY7G ( Gwint DTS, Arceo Monaco MP 8.5/9,5, Shadowline)
Mi się wydaje, czy te koła są jakieś małe jak na 19tki?
-
Ice Silver Allroad by Norbas
Fajne sreberko , zostanie na dłużej w domu?
-
A4 Avant Quattro Mythos Black Bronze Edition Peak 20"
Kosior
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Całe szczęście, że do ASO a nie do jakiegoś Wieśka :)))))
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
A mi się akurat podoba. Coś innego niż oklepana czerń albo srebro
-
Touran 1T2
W Norwegii bardzo realny. Wejdz sobie na finn.no i porównaj tamtejsze auta z tymi z PL.
-
[CCWA] Meteorgrau | E4J | 240HP/500Nm | Quattro | Tiptronic | B&O | QQ1 | 19" | by R4xx
W końcu coś innego niż 2.0 TDI. Gratki auta i niech służy!
-
[CAGA] Silver Mouse. Bixenon > MMI2GH > B&O > QQ1 > RS Interior Look > GC1 Beaufort > Alcantara...
jakie to MMI? 2G? 3G?