Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KamilEG20

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KamilEG20

  1. Cześć, kupiłem Concerta 2+ ponieważ chciałem przejść z Androida na fabryczne radio w moim Exeo. Radio przyszło, podłączyłem je lecz radio kompletnie nie reaguje. Podpinałem je nawet na krótko, sprawdzałem bezpiecznik i nic zero jakiejkolwiek reakcji.
  2. Uczciwi ludzie takimi samochodami nie jeżdżą... Gratki, fajnej pomarańczki ?
  3. Przez Niemcy to chyba w nocy musiałeś przelecieć? Bo jazda tam w dzień z taką średnią, to jazda szarpana... ?
  4. Zależy... W Rainsportach 3 bieżnik znikał w oczach, lecz Rainsportach 5 jest dużo lepiej pod tym względem.
  5. Premium to ona była 14 lat temu...
  6. To teraz jeszcze Dechroming ramek wokół szyb i będzie baja ? Wiesz jak ma się sprawa w DE zmiany hamulców na większe? Też trzeba robić TUV?
  7. KamilEG20 odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Jestem młody i proszę nie wrzucać do jednego wora A tak na poważnie, to Pre-LCI G20 w środku lepiej wygląda niż LCI G20. Ale tak to ładne toczydło
  8. Zdaje mi się, że to auto kiedyś było tutaj na forum
  9. No bo chce sprzedać https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a6-3-0t-333km-prestige-tiptronic-8-biegow-ID6Ev8pK.html
  10. To że w tym serwisie naprawiają ciężarówki to nie jest żadnym wyznacznikiem. A po drugie, często małolaty w garażach robią auta lepiej niż nie jeden "mechanik" z doświadczeniem.
  11. Mi się wydaje, czy te koła są jakieś małe jak na 19tki?
  12. Fajne sreberko , zostanie na dłużej w domu?
  13. Całe szczęście, że do ASO a nie do jakiegoś Wieśka :)))))
  14. A mi się akurat podoba. Coś innego niż oklepana czerń albo srebro
  15. KamilEG20 odpowiedział(a) na Norbas temat w Inne marki
    W Norwegii bardzo realny. Wejdz sobie na finn.no i porównaj tamtejsze auta z tymi z PL.
  16. W końcu coś innego niż 2.0 TDI. Gratki auta i niech służy!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.