Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW G20


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj odebrany , takie zwykle toczydło ale przyjemnie się przemieszcza.

Dzisiaj ma już ciemne szyby, jedzie do mnie kilka detali w czerni i koła 19 mam do odbioru po świętach.

IMG_4535.jpeg

IMG_4540.jpeg

IMG_4543.jpeg

IMG_4545.jpeg

IMG_4551.jpeg

IMG_4578.jpeg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy z ładnie wykomponowaną deską skończyły się. Teraz jest taki trend, że masz zwykłą prostą deskę a na niej postawiony monitor, jak na biurku:rolleyes:

Gratulacje pomimo wszystko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odbierałem Bmw to siedziałem w Bmw 7 za 1mln polskich złotych , pomijając że nie mogłem klamki znaleźć żeby otworzyć drzwi (przycisk) to środek wyglada jak jeden wielki tablet. Generalnie masakra te nowe auta -  ale taki świat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tu nie gra roli. Wszystkie tak wyglądają. Nowa S-Klasse też jakiś dowcip chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.04.2023 o 23:07, l.e.s.t.e.r napisał(a):

Młodym się podoba , może za starzy jesteśmy już ;)

Jestem młody i proszę nie wrzucać do jednego wora :D A tak na poważnie, to Pre-LCI G20 w środku lepiej wygląda niż LCI G20. Ale tak to ładne toczydło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zewnątrz te beemki jako tako wyglądają ale ten środek strasznie mi się nie widzi, zmiana atrapy na plus, koło spoko, nawet 19 ginie w tych nadkolach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już przyzwyczaiłem , generalnie bardzo fajnie się tym jeździ. Od poprzednika czyli f30 to auto jest lata świetlne do przodu. Zwłaszcza jeśli chodzi o wyciszenie.

Android auto bije applecar na głowę w tym aucie , Androidauto wyświetla wskazówki dojazdu na ekranie licznika applecar tylko na bocznym ekranie. Dziwne bo applecar był zawsze lepszy od androidauto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Applecar też wyświetli Ci na ekranie licznika ale musisz włączyć aplikacje „Mapy” te jabłkowe, na GoogleMaps rzeczywiście nie działa.

jaka to opona na tych 19 bo wyglada na jakiś duży balon?

Ja mam zimę na takich samych i jakoś mi się wydaje mniej tej opony. 
z każdym kilometrem będziesz coraz bardziej zadowolony z zakupu. H

fajne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są 19tki tylko wielko wyglądające 18tki to jest wół roboczy, musi dać radę po każdej drodze ?, miesiąc minął i 5k km strzeliło, generalnie auto naprawdę fajne, jedyne moje zastrzeżenie jest co do spalania w mieście na krótkich odcinka 12l na 100km ciągle łapie , z 5k km głównie szybko albo po mieście spalanie średnie 9,1 więc tragedii nie ma. 
w porównaniu do mojego F31 to przeskok jest o lata świetlne.

IMG_9070.jpeg

Edytowane przez l.e.s.t.e.r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...