Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ice Silver Allroad by Norbas


Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, karolek_ust napisał:

Powiedz jak kodowales temp oleju bo u mnie też chce zrobić 

Przesiałem gdzieś filmik ale to jest tak: odpalasz VCDS - Kanał 09-central electric- coding - long coding - byte 1 i zaznaczas bit 3 :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wandej napisał:

Pewnie CAHA ma lepsze osiągi i spalanie tak realnie. CGLC jeszcze z softem DG jest ubity ekologią. @Norbas ten ładny ale poprzednik bardziej mi się podobał :wink: Oby  ten nie sprawiał problemów:hi:

Dzięki, dzięki również za kody wypo. Niestety może jeszcze kiedyś będzie polift :decayed:  Mega fajnie się smiga allroadami... 

 

45 minut temu, Rabbi napisał:

Norbas czy chodzi o to że CGLC chodzi bardziej twardo na wolnych obrotach?

Tak, twardo na wolnych obrotach. Ogólnie jest różnica jak je porównasz na postoju jak i podczas jazdy. Nie wiem co tam namieszane, że jest różnica.... może dlatego, że wtryski inaczej są montowane, egr jest gdzie indziej umiejscowiony albo inna pokrywa zaworów :mysli:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz problemu z poborem oleju? kurcze ja mam CAHA i po mieście jeszcze jako tako ale na trasie to wcina mi olej tak że na 10 tyś z 5L muszę dolać masakra :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słyszę, żeby CAHA miały problem z poborem oleju.. ja zmieniałem olej co 15 tys km i nie musiałem kompletnie nic dolewać w swoim A5..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Żywy3021 napisał:

A nie masz problemu z poborem oleju? kurcze ja mam CAHA i po mieście jeszcze jako tako ale na trasie to wcina mi olej tak że na 10 tyś z 5L muszę dolać masakra :facepalm:

Właściciel nic nie dolewał od wymiany do wymiany. Ja na razie 300km zrobiłem od kupna.

Tak jak jedrekx napisał również nie słyszałem o caha, ze były problemy z olejem. O problemach z cglc słyszałem i to sporo. 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i ja też nie słyszałem puki nie kupiłem i się nie przekonałem, widać źle trafiłem dzięki za odpwiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jedrekx napisał:

pierwsze słyszę, żeby CAHA miały problem z poborem oleju.. ja zmieniałem olej co 15 tys km i nie musiałem kompletnie nic dolewać w swoim A5..

U mnie CAGA, rzekomo CAHopodobne, wzięło 2 setki na 20tyś km jak kiedyś go z wymianą przeciągnąłem, a tak to nic. Dodam że auto z b.dużym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Żywy3021 napisał:

No właśnie i ja też nie słyszałem puki nie kupiłem i się nie przekonałem, widać źle trafiłem dzięki za odpwiedź 

Jak turbo ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jedrekx napisał:

pierwsze słyszę, żeby CAHA miały problem z poborem oleju.. ja zmieniałem olej co 15 tys km i nie musiałem kompletnie nic dolewać w swoim A5..

U mnie jest to samo, ja wprawdzie zmieniam co 10 tys km , ale również nic nie muszę dolewać :thumbup1:

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje zakupu , bardzo fajna :thumbup1:  i jeszcze te nakładki w kolorze auta - super 

W swojej byłej b8 też miałem silnik CAHA , zrobiłem program wyszło ponad 200KM , fajnie to śmigało . Będziesz zadowolony .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Norbas napisał:

Napęd pompy oleju ten sam z tego co patrzyłem po numerach jak i części rozrządu.

Jak silnik wyprodukowany do 09.09 to będzie na krótkim imbusie, takim samym jak pd w b7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mariusz36 napisał:

Gratulacje zakupu , bardzo fajna :thumbup1:  i jeszcze te nakładki w kolorze auta - super 

W swojej byłej b8 też miałem silnik CAHA , zrobiłem program wyszło ponad 200KM , fajnie to śmigało . Będziesz zadowolony .

Dziękować :hi: 200km w tej budzie już jedzie fajnie ?

 

1 godzinę temu, krzychuG napisał:

Jak silnik wyprodukowany do 09.09 to będzie na krótkim imbusie, takim samym jak pd w b7.

77mm był do 19.10.09 

 

 

Ktoś się orientuje czy ten numer 03l115611E odpowiada za miarkę oleju do CAHA ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Norbas napisał:

Dziękować :hi: 200km w tej budzie już jedzie fajnie ?

 

77mm był do 19.10.09 

 

 

Ktoś się orientuje czy ten numer 03l115611E odpowiada za miarkę oleju do CAHA ? 

Kup bagnet oleju serwisowy od wuja alledrogo i dostaniesz instrukcje jak ustawić. Pod dany silnik bagnet. Mam taki jestem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam ten bagnet w poprzednim aucie używałem ale brakowało kija na trasie także będę szukał mimo wszystko :) 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEGRO.PL

Kup taniej Bagnet miarka poziomu oleju Audi A4 B8 oryg. ASO kod producenta: 03L115611M z Stalowa Wola na...

Ja kupiłem niedawno ten ?

Edytowane przez instruktor83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, instruktor83 napisał:
ALLEGRO.PL

Kup taniej Bagnet miarka poziomu oleju Audi A4 B8 oryg. ASO kod producenta: 03L115611M z Stalowa Wola na...

Ja kupiłem niedawno ten ?

Pokazuje realnie ? ? 

 

Jakieś tam graty na start :) 
 

398337E6-D943-47A4-BBAF-D8E215C9FED7.thumb.jpeg.eb3e57fa290f0eff1c7f544165428b2f.jpeg

6D7F118F-909B-4F01-9954-C8B6111B1394.thumb.jpeg.ffa08ae641816f0fc7c5c32aca3f3c63.jpeg

 

no i jeszcze zamówiłem sobie ori blokady :) ostatnio robiłem na Chińczyku i dolna blokada dramat a Kulka z pinu do blokowania walka wyrwana podczas wyciągania ?

D2AF4136-EE0D-4EAB-A508-4B56CFB4E4A7.thumb.jpeg.5d594b2eb7f2287615262ef71374ea4f.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, instruktor83 napisał:

Ciemna miarka do ciemnego oleju.Niezły cyrk :grin:

Komu przeszkadzały czytelne miarki metalowe?

Edytowane przez Rabbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Norbas napisał:

Pokazuje realnie ? ? 

 

Jakieś tam graty na start :) 
 

398337E6-D943-47A4-BBAF-D8E215C9FED7.thumb.jpeg.eb3e57fa290f0eff1c7f544165428b2f.jpeg

6D7F118F-909B-4F01-9954-C8B6111B1394.thumb.jpeg.ffa08ae641816f0fc7c5c32aca3f3c63.jpeg

 

no i jeszcze zamówiłem sobie ori blokady :) ostatnio robiłem na Chińczyku i dolna blokada dramat a Kulka z pinu do blokowania walka wyrwana podczas wyciągania ?

D2AF4136-EE0D-4EAB-A508-4B56CFB4E4A7.thumb.jpeg.5d594b2eb7f2287615262ef71374ea4f.jpeg

Dobrze ja tam widzę termostat Mahle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wandej napisał:

Dobrze ja tam widzę termostat Mahle?

Dobrze :)  jakieś obiekcje ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...