Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ice Silver Allroad by Norbas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
49 minut temu, Norbas napisał:

Dobrze :)  jakieś obiekcje ? 

Nauczony doświadczeniem tylko ASO. Ori niby z innych źródeł to od razu ro wyrzucenia. Zdarzało się ze wymiarów nie trzymały nawet. 

Opublikowano
9 godzin temu, Rabbi napisał:

Ciemna miarka do ciemnego oleju.Niezły cyrk :grin:

Komu przeszkadzały czytelne miarki metalowe?

No coś w tym jest:naughty:Ale bagnet działa jak powinien działać 

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, Wandej napisał:

Nauczony doświadczeniem tylko ASO. Ori niby z innych źródeł to od razu ro wyrzucenia. Zdarzało się ze wymiarów nie trzymały nawet. 

Główny termostat mam ori, zawór zwrotny przy grodzi mam ori a ten drugi termostat przy grodzi mahl bo miałem w ręce ori i ten i jedyne czym się różni to tym ze mahl ma zmazane logo i numer ori. Zobaczymy jak będzie ?


78961031-C7BE-41A1-AA0F-960CB010C27C.thumb.jpeg.b63a2157aadeb02f359f84d1cdd508fc.jpeg
 

Opublikowano
  • Autor

Z grubsza ogarniete. Rozrząd po 150kkm troszę rozjechany ale ustawiony jak należy. Termostaty i zawór regulujący przepływ również wymieniony.   Teraz zostały oleje i filtry do zrobienia :) 

 

IMG_1657.thumb.jpg.83d203f647282cf1cdf598ce881fe31a.jpg

IMG_1658.thumb.jpg.86806f3d86a755ddee6f93fd9d3168c4.jpg

IMG_1683.thumb.jpg.95e818bdc5ecac9874255dbfadda1729.jpg

IMG_1689.thumb.jpg.886d6c81e6b6c8ba0f913173e1849e24.jpg

IMG_1690.thumb.jpg.cdd1ec650c2b61c6e75acec6827bbec1.jpg

IMG_1710.thumb.jpg.59bc8492130203f6b5ce55f4e068e628.jpgIMG_1702.thumb.jpg.fa2a48f0200ca6dd86cd3b0525860a62.jpg

IMG_1708.thumb.jpg.5c86b7f7c668a5a609835b540f54b494.jpg

Opublikowano

po co wyrywałeś cały przód ? wystarczy go odsunąc 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Dev napisał:

po co wyrywałeś cały przód ? wystarczy go odsunąc 

Zgadza się w polifcie robiłem odchylając ale tutaj maiłem wyciek, którego nie mogłem zlokalizować. Sporo wolnego czasu , wiec pozwoliłem sobie na trochę szaleństwa ;) 

Opublikowano

skad brałes blokady ?

Opublikowano
  • Autor

Z ASO 

 

Opublikowano

sprzedają ?

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Dev napisał:

sprzedają ?

Tak, ale nie w PL bo niby mają zakaz. Piszesz do DE a oni bez problemu. Ja kupiłem w NO.     Trochę wiecej wyszło ale przynajmniej wiem, że pasuje. Kupiełem jakiegoś chinczyka https://allegro.pl/oferta/blokada-rozrzadu-vw-audi-seat-1-6-2-0-tdi-kupczyk-5539922117?snapshot=MjAyMi0wMy0zMVQwODoyOTowNi43NTFaO2J1eWVyOzQ4YTczMDJkZDQ5NGYwNTE5ODA1MDQyN2Q3NzY0YTg2MTA2YmE1ZjczYTU3NThkMDU4NDQxODViZDBlYTczMWE%3D   to blokady odstają od koła wału...reszta oprocz blokad pasuje. Od kumpla wziałem jonnsway'a i też pasuje jak ori, nie wiem czy sprzedają jeszcze blokady, od drugiego wziąłem german tech jak się nie myle i też pasują jak ori :) 

Opublikowano

ile kosztowały ?

Opublikowano

Szacunek za kawał dobrze wykonanej roboty :hi:

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Dev napisał:

ile kosztowały ?

Napisze ile kosztują w pl- 

3359 - 55zl

T10050 - 130zl 

ale jak ktoś nie chce wydawać kasy to może znaleźć taki zestaw 

2A693D5A-88E0-4FEB-9E92-67446C6E412B.thumb.jpeg.70c529aeb8008c9f7f8c0baad3194021.jpeg
 

Opublikowano

Dobra robota:thumbup1:

Opublikowano

Profesjonalna robota 

Opublikowano

W nich się fajnie ustawia rozrząd, a zdjęcie przodu powiedziałbym że jest wskazane przynajmniej dla osób które nie robią tego na co dzień, robiłem z tak objechanymi śrubami koła wału że do 2 spawałem nakrętki.

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, krzychuG napisał:

W nich się fajnie ustawia rozrząd, a zdjęcie przodu powiedziałbym że jest wskazane przynajmniej dla osób które nie robią tego na co dzień, robiłem z tak objechanymi śrubami koła wału że do 2 spawałem nakrętki.

Najgorzej jak ktoś przed tobą  ruszał coś ? A czasami czas daje o sobie znać 

Opublikowano
W dniu 11.04.2022 o 00:02, Norbas napisał:

Tak, ale nie w PL bo niby mają zakaz.

hmmm dziwne rzeczy...słyszę :grin: chyba zależy wszystko od salonu

jedynie termin dostawy mega z.....

 

Edytowane przez _małyTM_
....

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, _małyTM_ napisał:

hmmm dziwne rzeczy...słyszę :grin: chyba zależy wszystko od salonu

jedynie termin dostawy mega z.....

 

 

 

Switon paczkowski zielona góra lub Lubiń, chcesz zadzwoń i się spytaj. Termin nie mam pojęcia. Ja dostałem po 4 dniach... 

Opublikowano
  • Autor

Kilka szybkich fot :)

43759442-2C7B-461E-8CEA-61F0E6FE4303.thumb.jpeg.48a5aa9d27d5924739d276d96e93922d.jpeg

95369220-D6A6-402C-B71E-24A222338128.thumb.jpeg.6871d44d92c7b7b5e4f4cf63a7c53b85.jpeg

03E3E635-DA46-4AFD-BAC5-393C91B57A75.thumb.jpeg.b1aa1b750e7aca70d68d3b4553f41d27.jpeg

jDF2FF077-B91D-4FDC-AA7C-2FB844DD230F.thumb.jpeg.58b50fb5caa6ad9baf7d3834ea853870.jpeg

6C51A2ED-51C5-48E0-B41E-BB999A5FF091.thumb.jpeg.8ce9c79c1d9b64ca228833d1109ef0be.jpeg

10FB6953-FE39-41A3-8DBF-B4B165F95BAC.thumb.jpeg.4dd874037be825a410ecacb169b6e780.jpeg

6E97050F-D9F9-432B-BD2E-EB56228B1FFA.thumb.jpeg.6d638e2304bfd5db2e717cc7cc89769c.jpeg

87BD94D5-8264-4C41-8D8F-AAD38A037FA1.thumb.jpeg.5faa365fa454fb5ca27a4b86e84640fc.jpeg

822C3E95-1914-4B7E-9B2A-B1D67931AF7C.thumb.jpeg.7ac2af39cd3a0a937dce68345c7b3f67.jpeg

2B666D69-534B-4857-979D-1C8D045FB0AF.thumb.jpeg.2fff192b8b371c0054b3c363be2a3aae.jpeg

2D56C88D-DB38-4BE6-9000-38B8E023E218.thumb.jpeg.8f5332a36c6978c0cb78dff6309a688e.jpeg
 

Zdrowych i Radosnych Świat :hi: 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.