Treść opublikowana przez Żywy3021
-
A6 4G Avant 3.0 V6T Bi-Turbo 326ps 650Nm Competition Sepang Blue Audi Exclusive
Jak byś chciał to mogę ci sprawdzić u siebie w serwisie ile takie koło tylko najlepiej jak byś podesłał nr vin na priv
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
No niestety, daj znać co było
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Trochę dziwne z tymi mocowaniami że to one no ale wykluczyć ich oczywiście nie można, zobacz też poduchy silnika wiem że w B8 one potrafią wprowadzić człowieka w ogłupienie nawet potrafią pukać jak wpadniesz w dziurę myślisz że coś z zawieszeniem nie tak a to poduchy walnięte
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Ja bym zaczął od sprawdzenia śrub czy nie poluzowały się na jarzmach lub zaciskach te które od kręcaliście do wymiany łożysk a przy okazji zobaczył czy osłony przegubów całe może smar wywalił i przegub tryk, a jeszcze powiedz czy to pukanie to podczas przyspieszania czy jak auto leci swobodnie czy bez różnicy ?
-
Simply Clean Wagon 2.0 TDI Quattro by FroS-t
Pogratulować zakupu Audiolo wygląda świetnie, ale po tym co przeszedłeś z poprzednią to ci się należy oby tylko ta dała dużo satysfakcji z użytkowania, będę obserwował temacie bo zapewne będzie się działo szerokości na drogach
-
A4 B8 luz na prawej półosi
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Łożyska wymienione lecz kasa i robota na marne bo jak wyła tak wyje łożyska kupiłem w ASO uszczelniacz i oring pokrywy koszt to 580zł za te części wklejam jeszcze link jak by ktoś chciał sobie wymieniać takie łożyska to niech dobrze zobaczy tą instrukcje bo oprócz łożysk trzeba jeszcze dobrać odpowiednie podkładki Audi Workshop Manuals > A4 Mk3 > Power transmission > 6-speed manual gearbox 0B3, front-wheel drive > Final drive, differential, differential lock > Exploded view - oil seals on gearbox > Renewing cover for final drive
-
Beczkowe LOVEA4 NARDO
Możesz podejrzeć jak ten zakładał podsyłam ci linka
-
A4 B8 luz na prawej półosi
A to łożysko miałeś na myśli no tak bo jeśli ono złapię luzu to trzeba rozwiercać obudowę wbić pierścień i dopiero łożysko, no w sumię tak analizując to wszystko to faktycznie zaryzykuję i wymienię te łożyska dam znać czy pomogło jak nie zapomnę to zrobię parę fotek. Dzięki za odzew w temacie i podpowiedź
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Zgadzam się z tobą że wymiana łożysk bez bieżni to bezsens totalny ale tam w komentarzach koleś pisze że wymieniał dwa łożyska i bieżnie tak że spoko tylko pytanie czy taka wymiana pomoże i nie będzie wyła skrzynia podczas przyspieszania i po rozpędzeniu przy odpuszczania gazu czy taka wymiana tylko tych łożysk pomoże czy jednak lepiej oddać skrzynie fachowcowi ??? Brak mi pomysłów co robić bo jak mam wydać kilka stówek na nic to lepiej dołożyć do drugiej skrzyni albo na regenerację tej
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Chodzi mi o te dwa łożyska jak na tym filmiku wklejam link A Gdzie jest to trzecie o którym pisałeś ???
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Mówisz że trzy łożyska a to trzecie to które masz na myśli i ten drugi uszczelniacz ???
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Łożyska są dostępne w serwisie niestety do najtańszych nie należą koszt jednego łożyska to około 300zł potrzebne są dwa jedno jest mniejsze drugie większe, potrzebujemy również oring dekla i uszczelniacz półosi. A tu podaje nr łożysk 0B4409123E i drugie 0B4409218C
-
A4 B8 luz na prawej półosi
Witam, potrzebuję pomocy odnośnie luzu prawej półosi od strony pasażera jak złapię za flanszę jest spory luz góra- dół i teraz co robić czy wymiana łożysk pomoże, czy jak było jeżdzone na takim luzie to już mechanizm został uszkodzony i nie warto inwestować w tą skrzynie tylko kupić drugą, auto jest świeżo kupione i nie wiadomo kiedy się to stało co i jak tak że prosił bym o jakąś podpowiedź bo mam mętlik w głowie co robić.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników Audi, jestem tu nowy i chciał bym przywitać się z wami wszystkimi no i przede wszystkim łączyć pasję do tej marki i czerpać fachową wiedzę którą posiadacie