-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Jestem już umówiony na montaż instalacji. Gazownik zaproponował mi sterownik stag 4 qbox (coś takiego), reduktor do 250km, na grubszej rurce. Wtryski pojedyncze. Co o tym myślicie ? Lepsze pojedyncze wtryski czy listwa ?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Taka instalacja z wtryskami pojedynczymi będzie zapewne droższa?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Nie znam się za bardzo na tym. Co dają pojedyncze wtryskiwacze zamiast listwy ?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Witam, planuje zamontować gaz i gazownik zaproponował mi takie części: -listwa acw02 -sterownik STAG-4 QBOX Plus -reduktor r01 do 250 koni. Co myślicie o takim zestawie?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Jeździłeś na tym co podałeś ? Polecasz ? Ile litrow wchodzi na wymianę ?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Hej wszystkim, czy olej Liqui Moly Top Tec 4100 5w40 link to dobry wybór do 1.8T ? Jestem nowy z tym silnikiem dlatego pytam o poradę. Stosowałem ten olej w silnikach diesla i byłem bardzo zadowolony. Dodam że będę montował instalację LPG (nie wiem czy to ma jakiś wpływ). Jakie normy musi spełniać olej do silnika 1.8 T 163km. Ile oleju wchodzi do tego silnika? Z góry dziękuję wszystkim za pomoc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Hej, jestem Michał. Mieszkam w Kujawsko-Pomorskim, mam A4 B7 1.8T. Pozdrawiam
MichałĆ
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta