Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ernix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ernix

  1. ernix opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Ciągle się mecze z stukotem wymieniłem chyba wszystko mocowania zwrotnic tarcze wahacze łączniki drążki i nadal mam jakiś stukot wspomaganie działa bez zarzutu ma ktoś pomysł co to może być jeszcze przeguby zew i wew nowe piasty nowe... I co najlepsze to słychać na pełno skręconych kołach i powolnym cofaniu i ruszaniu do przodu... VID_20230123_171905.mp4 VID_20230123_172311.mp4
  2. Witam , Co jeszcze można wymienić puka mi przy parkowaniu łożyska zwrotnice wachacze mocowanie amory nowe przeguby też nowe tracze też nowe pytanie czy sanki mogą pukać przy tradycyjnym parkowaniu tył przód
  3. Prawa oponę mi pożera zawiecha cała nowa chyba że zwrotnica
  4. Witam , czy mógł by ktoś dokładnie wytłumaczyć jak sankami zrobić ten kat ?
  5. ernix odpowiedział(a) na NorbolS4 temat w Audi A4 B6/B7
    Teraz pytanie gdzie go dostać
  6. ernix opublikował(a) temat w 4.2
    Witam, Jakiś patent na termostat macie ? Bo nigdzie znaleźć nie mogę a na etce nawet jego nie ma jedynie w stanach mają. Kupiłem na allegro jakiś jedyny orginalny z obudową ale nadal temperatura wariuje
  7. LEMFÖRDER zapomniałem dodać że przy małych prędkościach czyli parkowaniu najgorzej przy cofaniu Podczas normalnej jazdy i szybkiej cicho zawias kyb tarcze ATE klocki ATE przeguby SKF innych raczej nie ma (szukałem) wew i zew poduchy też lemf także worek hajsu na wszystko i brak efektu ?
  8. Siema , Ja mam taki problem że wszystko wymieniłem z przodu przeguby wszystkie poduszki amora wachacze całość piasty typowo wszystko i mi ciągle stuka do przodu mniej do tyłu mocniej w sumie już chyba nie mam co kupowan nowego z zawiech ktoś coś jakiś pomysł ?
  9. ernix opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Od jakieś czasu dzieją mi się dziwne rzeczy z skrzynia tak jak by też nie wiedziała jaki bieg wrzucić jedziesz i nagle z 2 wrzuca 1 po sekundzie znów na 2 i tak między każdym prawie biegiem mniej na wyższych a jak już trochę się nagrzeje jest spokój i zmienia dobrze biegi. 0 błędów prócz tempomatu. I takie cuda się dzieją Film 1 Film 2 Filmy na YT bo tu się nie wyświetlały
  10. ernix opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siema, Można kupić ten ta część pojedynczo ? audi s4 b7 chyba wchodzi w chłodnice
  11. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki, Wymienię zobaczymy
  12. ernix opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siema, Mam taki problem z S4 b7 gdy jadę do przodu czy do tyłu nie zawsze albo i na rondzie mam taki dźwięk jak na filmiku tak jak by trąbka potrafi ciągle tak wyć co to może być wachacze wszystkie nowe lemo VID_20220118_180914(0).mp4
  13. ernix opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Siema , Mam taki problem zmieniłem skrzynie cała przełożona z b6 cabrio do b7 tiptronic skrzynia ładnie zmienia biegi ciągnie ale przy kickdownie szarpie mam błąd p1881 i p1884 czy muszę ją wystroić czy coś wiadomo że skrzynią lekko starsza czy może sterownik zmienić ze starej ? Bo tak jak by jej w całości nie widział samochód. I jak znaleźć czujnik ten co wchodzi na korpusie skrzyni do konwertera bo nie mam żadnych ID czujnika
  14. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    No to trudno będę upier***** aż nie wyskoczą przez maskę w razie co lepiej jakieś 4.2 wsadzić czy 2.7 ?
  15. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    Ma gazownie jak zmierzyć ta owalizacje sory ale jestem zielony
  16. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    Już worek jeden poszedł $$$ chodzi o tłoki tak :)? Podejrzenie jest na zaworki bo jak zrzuci bieg puszcze gaz dam mu w pedał to walnie bąka ale teraz dopatruje jaki kolor leci bo nie zawsze menda jedna puszcza "bąki"
  17. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    Znasz może mniej więcej cenę takiej zabawy zaworki tanie ale robota by nie zostać naciągniętym ?
  18. ernix opublikował(a) temat w 4.2
    Witam , czy w 4.2 bbk jest możliwość wymiany uszczelniaczy zaworowych bez ściągania motoru i głowic ?
  19. Udało ci się coś z tym zrobić bo mam to samo już 4 odma i po krótkim czasie to samo i przy zwiększaniu obrotów też syczy
  20. Witam , Moje pytanie brzmi następująco mam S4 b7 4.2 tiptronic skrzynia z oznaczeniem hkf 6hp19 i tu jest to czy inne oznaczenia podejdą pod moj motr z etyki były montowane tj. jtr hlb gur itp więc mając obecnie hkf wejdzie mi hlb ? Proszę o pomoc
  21. ernix opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam , Co może być przyczyną tak wyglądającego kata aktualnie mam dp turbo worksa które jest do manualnych a mam tipa... I wyłączone sondy i obsługę Katów... Planuję wrócić do katów ponieważ nigdzie dobrego downpipe nie mogę znaleźć. Auto to 4.2 v8
  22. ernix opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam , mam problem co może być przyczyną gdy skręcam na postoju auto gaśnie nie ważne czy lewo prawo. Ziomek podczas usuwania Sai , sond lambda niby widział coś zamaskowanego w sterowaniu z obrotami. Przy dodawaniu gazu jakieś dźwięk coś wydaje na co jak by się ślizgało proszę pomóżcie bo już spać po nocach nie mogę. I podczas odpalania po nocy piszczy coś ale jak zgasze i odpalę cisza samochód S4 b7 4.2
  23. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w Audi A4 B6/B7
    Zrobienie penteli czyli jakiś trójnik? Kombi można usunąć całkowicie z motoru tak bo ja już mam mega urwanie głowy :/ i skąd tu te zaślepi wziąść
  24. ernix opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Mam pytanie co do systemu powietrza wtórnego czyli zawory kombi samej pompy i elektrozaworów podciśnienia nawracające błędy p0491 i p0492 Czy po usunięciu u tunera będę musiał coś dłubać mechanicznie? Dodam że jestem po założeniu Downpipe i po porannym odpaleniu wyje coś z Komory silnika przez parę sekund. Czy ktoś już się bawił z tym eko dziadostwem?
  25. ernix opublikował(a) temat w 4.2
    Witam czy do usunięcia sond lambda są potrzebne by były fizycznie? I mógłby ktoś polecić w Wielkopolsce kogoś co to potrafi zrobić proszą o pomoc. Z góry dzięki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.