Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ernix

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ernix

  1. ernix odpowiedział(a) na rpd temat w 4.2
    Witam mam podobnie ale sporadycznie uboga a przed błędem ubogiej mam to co sai ded? I zaworki kombinowane czy chińska firma kataniema? Dodam że lewy tłumik czarny jak wiegel
  2. Witam mam ten sam problem i jak udało się rozwiązać problem mam identycznie i obawiam się że rozrząd ale on był robiony :##
  3. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    Zatarta czy coś? Bo takie coś po bardzo długim postoju słychać i na vagu że nie zdane pompa właśnie. Odłączyć wtyczkę i patrzeć co będzie się działo? Zaworki pod kolektorem też już wymienilem.
  4. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    Spoko zrobione czyli skopali robotę..
  5. ernix opublikował(a) temat w 4.2
    Witam, odkąd zrobiły się u nas minusy teraz odwilż mam codziennie za pierwszym strzałem takie dźwięki jak na filmiku rozrząd był robiony wariatory też i rszta gruzu co to może być czy zje*** rozrząd dodam że znani z Wolsztyna robili VID_20210219_085924.mp4
  6. Witam proszę o ocenę logów grupa 93 zależy jak mu sie podoba jak widać na zdj :<
  7. No to problem bo mam miedzy miedzy doleje zobaczymy ;] Pompa SAI jest ważna czy mogę olać temat bo chyba ''nie żyję'' xd Mam logi czy jesteście wstanie powiedzieć mi czy jest z nimi wszystko ok robione na trybie "S" od samego dołu MAF. Tu na jednym zdjęciu widać ze w grupie 93 jest wartość inna zmienia się jak szalona ale zazwyczaj jest to -7 , -4
  8. Tez mam ten problem i już nw sam co robić 7k km zrobione probiony rozrząd fazator itp i co najlepsze porannr odpalenie łańcuszek słychać ale tylko po nocy.... Rozgrzeje się zmieniają się wartości grupy 93... Raz - 7 kw - 4, kw chyba nie podobno by jakiś ślizg po takim czasie zdechł masz już jakieś rozwiązanie?
  9. Witam, zrobiłem tak samo jak niebieski wszystko cacy tylko niekiedy ma problem od dołu nie jedzie od 4k ogien. Jeszcze skrzynie na S i pełen but to w jakimś zakresie obrotów tak jakby auto straciło nagle moc zatrzęsie buda i po sekundzie wraca do normalnego stanu co to może być? Dzieje się tak odkąd zrobiłem klapę może coś nie tak zrobiłem jakieś wskazówki :)?
  10. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    Mam się nie obawiać ze nic się nie urwie ? ten z filmiku gdzie ogarnia Autka "lokalizacja:D"
  11. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    Pierwszego filmu nie mogę odtworzyć ale na drugim jak robisz to mam identycznie tylko szybciej podeślę też.. VID_20200818_173312.mp4 VID_20200818_171515.mp4
  12. ernix opublikował(a) temat w 4.2
    Witam, mam problem z dziadostwem z tytułu jak sprawdzić czy jest uszkodzony? Pewna firma z Wolsztyna mi robiła niby ten kolektor i resztę pierdół jak rozrząd itp.. Ale kolektor wydaje niekiedy dziwne dźwięki jak by coś klepało ;( ta dźwignie jak dotknę klpie coś po odpaleniu ustawia się gdzieś w pozycji 45° i nie da się go ruszyć dopiero jak odłączyłem przepustnice dźwignią dała się poruszyć. Jak to sprawdzić czy coś się dzieje z tym złego?
  13. ernix opublikował(a) temat w 4.2
    Witam, Jestem przed usunięciem klap kolektora czy to będzie miało jakiś wpływ na motor ? ktoś to robił ? Prosiłbym o szybka odpowiedz jutro zawożę auto na tą operacje do Wolsztyna.
  14. ernix opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam ? czy ktoś z was ma może takie świece jak na zdjęciu jak się sprawują ? jeden mechanik stwierdził że są lipne.. Audi s4 b7 4.2 v8 bbk
  15. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    Jedno pytanie czy według tych wykresów przepustnica i maf dobrze działają?
  16. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    Dzięki za info a jego objaw uszkodzenia jak się ujawnia? Bo nie zawsze cyka a na gazie wcale ? i gdzie to mogę kupić ?
  17. ernix opublikował(a) temat w 4.2
    Witam panowie mam takie pytanie czy wiecie co to jest i do czego służy nie kiedy wydaje dziwne cykanie lokalizacja tego ustrojstwa jest koło przepływomierza i filtra powietrza
  18. Witam, Szukam mechanika ogarnajacego temat tego silnika z opisu. Z góry dzięki. Gostyń, Leszno, Śrem, Poznań
  19. ernix opublikował(a) temat w 4.2
    Witam, Tak jak w temacie problem jest gdy eseczka postoju +/- 6h kręci kręci śmierdzi benzyna po dodaniu gazu złapie obroty i chodzi dodam że posiada lpg proszę o pomoc z góry dzięki. A mechanik miał o ciągle się upiera że mu normalnie odpalala...
  20. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki wielkie w poniedziałek będę się kontaktować myślę że wezmą moja ese odrazu
  21. ernix opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, szukam dobrego mechanika od tiptronica w Wielkopolsce prosiłbym o jakieś namiary z góry dziękuję
  22. ernix opublikował(a) temat w 4.2
    VID_20190916_174949.mp4 Witam tak jak w temacie jak się wysłucha w video słychać takie pyknie nagralem w takim miejscu gdzie najlepi słychać po naduszeniu gazu tak jak by przyspieszalo te pyknie nie jest jakieś super głośne tak samo po rozruchu czy zimyny czy ciepły jest momentalnie słychać dźwięk hrabotania ale dosłownie sekundę. Za wszystkie rady dzięki. VID_20190916_170819.mp4 VID_20190916_170819.mp4
  23. ernix odpowiedział(a) na ernix temat w 4.2
    Dzięki wielkie pozdrawiam
  24. ernix opublikował(a) temat w 4.2
    Witam, Jestem świeżym posiadaczem s4 i zastanawiam się jaki olej zalać auto chodzi na pb+lpg aktualnie jest chyba zalany 5w30 jaka jest norma i co najlepiej zalać. Proszę o pomoc z góry dzięki
  25. WITAM, WAUZZZ8E36A040154 Z góry dziękuję za kolejne rozkodowanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.