Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

NorbolS4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. NorbolS4 odpowiedział(a) na NorbolS4 temat w 4.2
    Pomiary robione były na warszatach na pierwszym było od 5 do 6 barów na cylindrze a na drugim wyszło od 7 do 8 .
  2. NorbolS4 odpowiedział(a) na NorbolS4 temat w 4.2
    11+ ?
  3. NorbolS4 odpowiedział(a) na NorbolS4 temat w 4.2
    Na 98 , świece,cewki i flitry nie dawno robione były. Co do rozrządu to najprawdopodobniej będę musiał zrobić bo przy odpalaniu zaczyna słychać łańcuch. A czy kompresja może uciekać jeszcze z jakiegoś innego powodu niż pierścienie ?
  4. NorbolS4 opublikował(a) temat w 4.2
    Witam ! Byłem wczoraj na hamowni i moja Eska wypluła 250 koni i mam pytanie czy szukać drugiego życia dla niej czy może jakieś podzespoły posprawdzać i wymienić ? Dodam , że na każdym cylindrze nie ma więcej jak 8 barów i nie wiem od czego zacząć by szukać przyczyny spadku tej mocy , od pierścieni ?
  5. NorbolS4 odpowiedział(a) na NorbolS4 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki wielkie
  6. NorbolS4 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam ! Mam pytanie czy ktoś z posiadaczy esek wymieniał już termostat i może zdradzić jego położenie ?
  7. Auto już sprawne , okazał się uszkodzony ezektor i przez to powietrze uciekało do biegu jałowego
  8. Okazuje się , że to coś na przepustnicy powietrze z przepustnicy albo gdzieś obok ucieka do biegu jałowego i dlatego nie odpalała. Jak odbiorę to napiszę dokładniej przyczynę tego
  9. No niestety mechanik dzwonił i mówił , że to nie Imo . Ogólnie to już brak pomysłów sprawdzane było : pompa paliwa, świece (wymienione na nowe), ciśnienie w cylindrach , cewki , wtryski . Komputer nadal pokazuje , że brak jakichkolwiek błędów w aucie . Może macie jakiś pomysł co jeszcze sprawdzić zanim zabierzemy się za wyciąganie silnika
  10. Gdzieś wyczytałem ze niby jest , byłem u drugiego mechanika to stwierdził po objawach ze 90% Imo a dokładniej blokada w sterowniku . Jutro zmieniam warsztat i jak naprawia to opisze dokładnie co robili
  11. Imo odpada sprawdzałem kluczykiem serwisowym i dalej to samo
  12. Drugiego nie mam , jedynie serwisowy . Podłączony komputer był i zero jakichkolwiek błędów @edit I co jakiś czas miałem tak jakby kluczyk się rozkodowywał
  13. NorbolS4 opublikował(a) temat w 4.2
    Witam Tak jak w temacie moja eska nie odpala , wieczorem było bez problemów ale z rana już nie mogłem odpalić. Wchodzi na 1tyś obrotów i od razu gaśnie. Komputer nie pokazuje żadnych błędów , świece nowe , cewki są dobre , pompa pracuje jak należy tylko ciśnienie na wszystkich cylindrach nie przekracza 6 barów . Jest to automat bez gazu . Może macie jakieś pomysły co jej dolega Pozdrawiam
  14. Dzięki wielkie jutro będę majstrował
  15. Witam , mam takie pytanie czy uda mi się otworzyć maskę bez podnośnika , z zerwaną linką ? Najprawdopodobniej linka i zamek przyrdzewiał i po myciu auta mam problem bo nie mogę podnieść maski. Miał może ktoś już taki problem i sam sobie poradził ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.