Treść opublikowana przez EdoTensei
-
B8 TrOOOOp
Ktos pisal ze moze byc problem z zalozeniem z polifta na przedlifta sedan bo lampy sa inne. A co do tego zderzaka z przedlifta z tymi czujnikami co robic bo juz sam sie troszke zakrecilem?
-
B8 TrOOOOp
https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-sedan-zderzak-tyl-s-line-ly7g-7808675939 Tutaj link do allegro. Tak do Sedana. Daje zdjecia jak wyglada od srodka bo zapytalem o dodatkowe foty
-
B8 TrOOOOp
Tzn chodziło mi bardziej o to czy moje kosze i czujniki ori ze zderzaka który mam podeszlyby pod taki zderzak jak u gory w zdjęciu. Fajny zderzak pojawil sie na alledrogo w dobrej cenie od Sline tyle ze cos mi z tymi czujnikami nie pasuje. No i calokasztalt jest ok tylko czy dziury bd pasowac pod moje czujniki bo te bym wywalil z niego bo beznadziejnie to wyglada. Srednica Fi tych otworow na czujniki sa takie same kazde?
-
B8 TrOOOOp
A nie wiecie czy istnieje mozliwosc przełożenia koszy i pdc pod taki zderzak? Mam swoje w zderzaku wiec moglaby wylecieć przekładka tylko pytanie czy podjedzie?
-
B8 TrOOOOp
Witam pytanko zwiazane z pdc. Dlaczego niektóre zderzaki maja pdc wystajace ze zderzaka a niektore wpasowane w zderzak. To tylko roznica w koszach? Zajęcie pokazuje te bardziej widoczne czujniki
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
dzięki wielkie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
jaki koszt na ten moment dołożenia sobie Servotronica ? bo powiem szczerze że jestem nim mocno zainteresowany w przyszłości
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam powiedzcie mi jak wyglada sterownosc kierownicy bez servotronika przy 19' felgach? Lekko? Ciężko? Bez zmian jak przy 18?
-
A4 B8 Daytona Gray 2.0 190 KM RS Look ?
jestem na etapie szukania lakiernika po przetarciu jakie zafundowała mi jakaś pani pod marketem? mam do roboty blotnik i drzwi. Znalazłem u siebie na mieście gość bierze 400zl od elementu ale robote robi lux na google opinie 5 na 5, pozatym w pracy podpytywałem to też same pozytywy, nie wiem jak w innych miastach ale u nas 400zl to chyba najwięcej na okolice od elementu
-
Zderzak S line przedlift zamiast zwyklego
Witam chce zmienic moj zderzak zwykly w przedlifcie na ten sline Sedan Czytalem inne tematy i wychodzi na to ze do tego zderzaka sline trzeba kupic jeszcze: - atrapy halogenow -oslona pod silnik sline -kratke srodkowa sline Zderzak pasuje na miejsce zwyklego? Sruby pasuja? Nic nie odstaje? https://allegro.pl/oferta/audi-a4-b8-8k0-zderzak-przod-lz9b-ksenon-s-line-7446843439 Znalazlem cos takiego, ktos doradzi?
-
B8 TrOOOOp
Witajcie, moze bylo to gdzieś na forum ale nie moge znaleźć widzialem temat dla b7 ? A wiec planuje zmienic moj zwykły zderzak na zderzak Sline w przedlifcie. Powiedzcie mi co oprócz samego zderzaka muszę kupic zeby byl komplet. - napewno atrapy halogenow sa inne jak to jest z oslona, grillem i kratka ta u dołu w zderzaku pasuja ze zwyklego zderzaka? Pas przedni tez bez zmian?
-
Kratka zderzaka sline na 2 rury
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
niestety u mnie drzwi z tyłu tak samo zaczyna się otwierać w kratkę myślę że niedługo padnie całkiem zamek ;/
-
Trzeci Stop = Daszek
Witam. Mam problem w postaci zapalającej się lampki na Fisie o spalonej żarówce, wszystko światła świecą lecz niestety 3 stop czasem przestaje się zapalać i wtedy wywala ten błąd. Dziś wyciągnąłem go i jutro pojade kupić IPA i przemyje styki może coś zaśniedziało, jeżeli nie następnym krokiem są zimne luty bądz nawet ich poprawienie. Da się tą listwe z diodami odczepić od czarnego plastiku tzn. DASZKA żeby mieć dojście do tych lutów? Bo widzę że może być ciężko A może po prostu ona jest już tak zrobiona że nie da się jej zdemontować?? Gdyby te diody nie świeciły się wcale kupiłbym drugi i po problemie ale one się raz palą a raz nie więc szkoda 200zl wydawać jak możliwe że da się to naprawić bez większysz przeszkód.
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Takiego przycisku brakuje mi tam gdzie powinien być czyli w głosniku obok szyby Możliwe że jest to na manetkach ale chyba to odpowiada a to czy jest to włączone chociaż moge się mylić
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
Jakiś czas temu kupiłem auto i ostatnio zauważyłem że w tym miejscu gdzie jest przycisk od Asystenta pasa ruchu jest po prostu puste, nie ma tam niczego jest dziura, wie ktoś jak sprawdzić to czy posiadam asysten pasa ruchu tylko jest on np niesprawy i po prostu do naprawienia?
-
A4 B8 1,8 TFSI CABB Lava Grau by Pluto
-
Polerka Auta -Koszta
ktoś coś więcej ?
-
Polerka Auta -Koszta
https://www.facebook.com/DiamondRoseDetailing/ Planuje do tych chłopaków jechać, wielu ludzi chwali i polecają właśnie ten salonik spa dla autka. Ogólnie licze że zamkne się w tych 2,5 tysiąca ale byle to autko odzyskało blask
-
Polerka Auta -Koszta
Witam, mam zapytanie na wiosnę planuję i raczej napewno zaprowadze moją B8 Sedan do samochodowego spa trzeba odświeżyć jej lakier po tych 9 latach użytku. Moje pytanie jest jedno ile mniej więcej kosztuje polerowanie samochodu+ warstwa ochronna ceramika bądz kwarc co się bardziej opłaca tak do max 2 lat (wiadomo im dłuższa tym droższa) , chce usunąc rysy po szczotach myjni dotykowej (poprzedni właściciel nie przejmmował się tym zbytnio) Usunąć jakieś zarysowania mniejsze i większe, delikatnie ślady na przednim zderzaku od kamieni na naszych pięknych drogach. I pytanie mam jeszcze odnośnie odprysków i utlenień lakieru na masce, w takim salonie auto detailingowym zajmują się tego typu sprawami ? Z góry dziękuję za pojaśnienie mnie w tej sprawie
-
Wypełnienie wnęki pod koło dojazdowe w Audi A4 B8
Witam, czy ktoś zna numer katalogowy wnęki koła zapasowego dla Sedanu? https://allegro.pl/audi-a4-b8-wneka-kola-zapasowego-8k9863697b-i7594725441.html znalazłem coś takiego ale z tego co widziałem na internecie to numer 8k9863697b jest dla avantu najprawdopodobniej. A może ugryźć to inaczej i czy pasuje ta wnęka pod sedan?
-
Pas przedni
Witam, musze kupić nowy pas przedni do mojego audi a4 b7 w silniku 1,6. Teraz pytanie jest takie, jakie pasy podejdą od innych silników? Jakich szukać od 1,8T? TDI jakiegoś ? Z góry dziękuję za pomoc
-
immobilizer a4 b8
Witam, mam takie ważne pytanko, jakiś czas temu kupiłem B8ke, wszystko z nią ok i z immo, lecz nie mam 2 klucza, nawet tego plastikowego do klamki, i moje pytanie jest takie czy istnieje możliwość dorobienia takowego klucza(plastikowego) tej końcówki, czy może dorobienie 2 immo, nie mam blade pojęcia o czymś takim. Mam nadzieje że ktoś pomoże
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Liczę na to
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Więcej planów niż czynów Ja tam bym mu chociaż pakiet zewnętrzny Sline zrobił