Jump to content
IGNORED

Polerka Auta -Koszta


EdoTensei
 Share

Recommended Posts

Witam, mam zapytanie na wiosnę planuję i raczej napewno zaprowadze moją B8 Sedan do samochodowego spa :D trzeba odświeżyć jej lakier po tych 9 latach użytku.
Moje pytanie jest jedno ile mniej więcej kosztuje polerowanie samochodu+ warstwa ochronna ceramika bądz kwarc co się bardziej opłaca tak do max 2 lat (wiadomo im dłuższa tym droższa) , chce usunąc rysy po szczotach myjni dotykowej (poprzedni właściciel nie przejmmował się tym zbytnio)
Usunąć jakieś zarysowania mniejsze i większe, delikatnie ślady na przednim zderzaku od kamieni na naszych pięknych drogach.

I pytanie mam jeszcze odnośnie odprysków i utlenień lakieru na masce, w takim salonie auto detailingowym zajmują się tego typu sprawami ? 

Z góry dziękuję za pojaśnienie mnie w tej sprawie 
 

Link to comment
Share on other sites

W moim mieście w jednym z najlepszych zakładów autodetailingowych jednoetapowa korekta lakieru wraz z aplikacją wosku to koszt około 900 zł. Pełna korekta lakieru to może być koszt już praktycznie dwukrotnie wyższy. W Audi jest twardy lakier i detailer mocno się nad nim morduje aby usunąć nawet drobne rysy. Co do zabezpieczenia, to moim skromnym zdaniem nie ma większego sensu aplikacja ceramiki na trwałość do dwóch lat, bo jest wosk Soft99 zabezpieczający na rok i dużo tańszy, a dający ładny look. Z tego co wiem są powłoki zabezpieczające do 5 lat i to już jest dużo lepsza opcja, aczkolwiek droższa. Co do odprysków i utlenień to oczywiście dobre studio takimi sprawami się zajmuje.  W Macierzyszu pod Warszawą jest super studio MX Nowicki, co prawda około 100 km od Tomaszowa, więc może być trochę za daleko.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że w rejonie łódzkim najlepiej zgłosić się do tego pana: https://www.facebook.com/dentserwis/

Sam nie byłem niestety jego klientem bo z większością prac staram sobie sam poradzić, ale obserwuję jego profil od dłuższego czasu i naprawdę robi kawał dobrej roboty . Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/DiamondRoseDetailing/

Planuje do tych chłopaków jechać, wielu ludzi chwali i polecają właśnie ten salonik spa dla autka.

Ogólnie licze że zamkne się w tych 2,5 tysiąca ale byle to autko odzyskało blask :D

Link to comment
Share on other sites

mozesz przegladnac forum kosmetykaaut.pl i tam znaleźć odpowiedniego detailera.

Link to comment
Share on other sites

Też polecam wybrać do MX Nowicki, bardo kompententny i kontaktowy właściciel z profesjonalnym podejściem, likwidowali mi odpryski z bdb efektem, studio wyposażone w lampy stacjonarne dookoła i nawet jak Ci się wydaje że masz świetny lakier to niestety szybko to niszczy ten pogląd, nie wiem jak z ceną korekty.. Wpisz sobie w youtube to zobaczysz ich materiały.

Link to comment
Share on other sites

witam mozecie polecic jakiegos dobrego speca do wykonania polerki w okolicach Oświęcimia?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...