Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djteef

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez djteef

  1. Witam mój problem z hamulcem postojowym jest taki że kilka razy samochód stoczył mi sie na parkingu pod pracą czy domem, myślałem że może zapomniałem zaciągnąć ręczny ale dzisiaj żonka czekała na mnie w samochodzie i po minucie jak wyłączyłem silnik (kluczyki zostały w stacyjce) samochód znów zaczął się powoli staczać przy zaciągniętym ręcznym... Więc wychodzi na to że to nie moja skleroza tylko za każdym razem ewidentnie sam się zwalnia. Dodam że na desce zero błędów nic podejrzanego się nie dzieje, przy zaciąganiu ręcznego słychać pisk tak jak przez ostatnie kilka lat. Jakieś zwarcie czy zaciski nie trzymają co może być powodem?
  2. Ale u mnie nie ma elektrycznego, poziom płynu jest max
  3. witam panowie słychac silniczek spryskiwacza tylnej szyby ale nie pryska płynem, w czym problem?
  4. witam jezeli nie mam na pokrętle włącznika swiateł pozycji auto to funkcja coming/leaving home zadziała?
  5. djteef odpowiedział(a) na EdoTensei temat w Audi A4 B8
    witam mozecie polecic jakiegos dobrego speca do wykonania polerki w okolicach Oświęcimia?
  6. witam panowie przy ruszaniu i skręcaniu wyczuwam delikatne szarpania kierownicy czy wymiana płynu pomoze?
  7. djteef opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    witam panowie przy cofaniu na skręconych kołach w momencie wciśnięcia hamulca następuje dość głośny stuk z przedniego zawieszenia, co to moze byc?
  8. witam czy przy kilku minusowej temperaturze jest normalne to ze po przejechaniu 10 km przy spokojnej jezdzie auto zagrzeje sie do 90 st i jak zatrzymam sie na 2 min temperatura spada do ok 80 st C ?
  9. djteef odpowiedział(a) na kondi30 temat w Audi A4 B8
    wiam jakie polecacie tansze zamienniki xenonów? z jakich jestescie zadowoleni?
  10. witam mam problem z zamkiem prawy przód raz otwiera raz nie otwiera, czy czeka mnie wymiana zamka?
  11. witam czy są jakies odpowiedniki zarówek aby zmienic na led do tylnych lamp?
  12. panowie jaki proponujecie inny olej odpowiednik castrol edge 5w30 ?
  13. panowie pierwszy rozrząd po 180 tys a kolejny po ilu km?
  14. Jest niska przy parkowaniu do krawężnika jedynie tyłem ?
  15. panowie czy ta kratka do golfa podejdzie pod dolny grill b6 ?? http://allegro.pl/vw-golf-v-gti-04-08-atrapa-atrapka-kratka-zderzak-i5840726706.html
  16. ja panowie zakladalem dokladke na przód i tył bez żadnego klejenia pozdro
  17. djteef odpowiedział(a) na djteef temat w Audi A4/S4 B6
    witam własnie ukonczylem swoj projekt oceniajcie koledzy i komentujcie dodam ze szukam plastru miodu na srodek dolnego grilla i nie ma nigdzie, gdzies czytalem ze mozna z golfa dograc kratke? jak to dokladnie wygląda?
  18. pozdro dla szofera z granatowej b5 kombi dzisiaj okolo 11 w Skoczowie na ślimaku na S1 na blachach SL...
  19. polecam bardzo tani nocleg w Kościelisku 2 km od Zakopca byłęm w tym roku z polecenia znajoych i bomba http://www.nocowanie.pl/noclegi/koscielisko/pensjonaty/88993/?gclid=CjwKEAjwnf2wBRCf3sOp6oTtnjYSJAANOfheDhjH9kAR1pCfHhu_9Q_fEaYLKwIjOUUMS0txYT5KVhoCDCHw_wcB
  20. djteef odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    witam a moze ktos z kolegów jest kierowcą w DB Schenker ? ja pomykam solówką
  21. djteef odpowiedział(a) na Kodzak temat w Audi A4 B6
    koledzy czy ktos kupował emblematy na allegro i jest zadowolony? jesli tak to u ktorego sprzedającego?
  22. djteef odpowiedział(a) na GOLI temat w Audi A4 B6/B7
    witam podepnę się pod temat, zauwazylem u siebie ze po uchyleniu szyby kierowcy czuc z zewnątrz spalinami... po zamknieciu jest ok obieg normalnie otwarty i nic nie czuc dodam ze mam wywalonego kata. pozdro
  23. witam podepnę sie ja mam tak przy hamowaniu i prędkosci 120 km mam wielkie drgania.. męczy mnie to klocki tarcze nie danwo wymienione, przegub lewy tez.. pomocy
  24. ja mam taki problem kiedy jadę ok 120 km/h przy wiekszych lub mniejszych prędkosciach jest ok... tylko mi sie to cały czas dzieje
  25. panowie mam taki problem ze jak jest slonce to przy podnoszeniu szyby od strony kierowcy strasznie piszczy tak jak by uszczelka na szybie, dodam ze im wiecej slonca i bardziej rozgrzana uszczelka tym wiekszy hałas. pomocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.