Treść opublikowana przez djteef
-
Hamulec postojowy sam się zwalnia
Witam mój problem z hamulcem postojowym jest taki że kilka razy samochód stoczył mi sie na parkingu pod pracą czy domem, myślałem że może zapomniałem zaciągnąć ręczny ale dzisiaj żonka czekała na mnie w samochodzie i po minucie jak wyłączyłem silnik (kluczyki zostały w stacyjce) samochód znów zaczął się powoli staczać przy zaciągniętym ręcznym... Więc wychodzi na to że to nie moja skleroza tylko za każdym razem ewidentnie sam się zwalnia. Dodam że na desce zero błędów nic podejrzanego się nie dzieje, przy zaciąganiu ręcznego słychać pisk tak jak przez ostatnie kilka lat. Jakieś zwarcie czy zaciski nie trzymają co może być powodem?
-
Nie działa wspomaganie elektryczne
Ale u mnie nie ma elektrycznego, poziom płynu jest max
-
A4 avant spryskiwacz tylnej wycieraczki
witam panowie słychac silniczek spryskiwacza tylnej szyby ale nie pryska płynem, w czym problem?
-
Dziwne działanie coming/leaving home.
witam jezeli nie mam na pokrętle włącznika swiateł pozycji auto to funkcja coming/leaving home zadziała?
-
Polerka Auta -Koszta
witam mozecie polecic jakiegos dobrego speca do wykonania polerki w okolicach Oświęcimia?
-
Nie działa wspomaganie elektryczne
witam panowie przy ruszaniu i skręcaniu wyczuwam delikatne szarpania kierownicy czy wymiana płynu pomoze?
-
głosny stuk przy cofaniu
witam panowie przy cofaniu na skręconych kołach w momencie wciśnięcia hamulca następuje dość głośny stuk z przedniego zawieszenia, co to moze byc?
-
Temperatura układu chłodzącego w Audi A4 B8 2.0 TDI
witam czy przy kilku minusowej temperaturze jest normalne to ze po przejechaniu 10 km przy spokojnej jezdzie auto zagrzeje sie do 90 st i jak zatrzymam sie na 2 min temperatura spada do ok 80 st C ?
-
jaki żarnik do b8
wiam jakie polecacie tansze zamienniki xenonów? z jakich jestescie zadowoleni?
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
witam mam problem z zamkiem prawy przód raz otwiera raz nie otwiera, czy czeka mnie wymiana zamka?
-
Lampy tyl sedan zarowki na Led
witam czy są jakies odpowiedniki zarówek aby zmienic na led do tylnych lamp?
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
panowie jaki proponujecie inny olej odpowiednik castrol edge 5w30 ?
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
panowie pierwszy rozrząd po 180 tys a kolejny po ilu km?
-
Zderzaki i progi MS Design- jak wygląda montaż
Jest niska przy parkowaniu do krawężnika jedynie tyłem ?
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
panowie czy ta kratka do golfa podejdzie pod dolny grill b6 ?? http://allegro.pl/vw-golf-v-gti-04-08-atrapa-atrapka-kratka-zderzak-i5840726706.html
-
Zderzaki i progi MS Design- jak wygląda montaż
ja panowie zakladalem dokladke na przód i tył bez żadnego klejenia pozdro
-
A4 b6 1.9 tdi
witam własnie ukonczylem swoj projekt oceniajcie koledzy i komentujcie dodam ze szukam plastru miodu na srodek dolnego grilla i nie ma nigdzie, gdzies czytalem ze mozna z golfa dograc kratke? jak to dokladnie wygląda?
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
pozdro dla szofera z granatowej b5 kombi dzisiaj okolo 11 w Skoczowie na ślimaku na S1 na blachach SL...
-
Noclegi Zakopane
polecam bardzo tani nocleg w Kościelisku 2 km od Zakopca byłęm w tym roku z polecenia znajoych i bomba http://www.nocowanie.pl/noclegi/koscielisko/pensjonaty/88993/?gclid=CjwKEAjwnf2wBRCf3sOp6oTtnjYSJAANOfheDhjH9kAR1pCfHhu_9Q_fEaYLKwIjOUUMS0txYT5KVhoCDCHw_wcB
-
Truckerzy
witam a moze ktos z kolegów jest kierowcą w DB Schenker ? ja pomykam solówką
-
Emblematy s-line
koledzy czy ktos kupował emblematy na allegro i jest zadowolony? jesli tak to u ktorego sprzedającego?
-
Zapach spalenizny w aucie
witam podepnę się pod temat, zauwazylem u siebie ze po uchyleniu szyby kierowcy czuc z zewnątrz spalinami... po zamknieciu jest ok obieg normalnie otwarty i nic nie czuc dodam ze mam wywalonego kata. pozdro
-
drżnie samochodu powyzej 120-160
witam podepnę sie ja mam tak przy hamowaniu i prędkosci 120 km mam wielkie drgania.. męczy mnie to klocki tarcze nie danwo wymienione, przegub lewy tez.. pomocy
-
Czasem trzęsie kierą, czasem nie.
ja mam taki problem kiedy jadę ok 120 km/h przy wiekszych lub mniejszych prędkosciach jest ok... tylko mi sie to cały czas dzieje
-
piszczenie przy podnoszeniu szyby kierowcy
panowie mam taki problem ze jak jest slonce to przy podnoszeniu szyby od strony kierowcy strasznie piszczy tak jak by uszczelka na szybie, dodam ze im wiecej slonca i bardziej rozgrzana uszczelka tym wiekszy hałas. pomocy