Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dor_v8

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dor_v8

  1. dor_v8 opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam, przerabiał ktoś z was temat pęknięcia głowicy bądź wydmuchanej uszczelki pod głowicą ? Jakie są objawy lub jakie mieliście ? U mnie wypycha zbiorniczkiem płyn chłodniczy . Jak z kosztami naprawy ?
  2. Witam. Pisałem poprzez formularz allegro odnośnie regeneracji do Audi a3 2.0 tdi 170km kod cbbb. Proszę o odpowiedź
  3. Prawie tak wyrobiony jak u mnie przy 182k , też z pewnego źródła. numery powinny być nabite: 58657-0 03G281AA ( wersja 77mm u mnie) . Stary zabierak leży na biurku, jak patrzę na niego to też mam obawy czy regenerować czy zostawić. Mój mechanik mówił że dopóki gniazdo nie będzie wyrobione to co 2 wymianę oleju wymienić zabierak... Obawy są uzasadnione czy to zostawiać czy robić, zależy też czy chcesz auto trzymać dłużej i spać spokojnie.
  4. dor_v8 odpowiedział(a) na disko temat w Audi A4 B6/B7
    W B7 były 5 biegowe ?
  5. W motoryzacyjnym ci po numerze vin sprawdzą jaki olej albo poszukaj w sieci , na pewno znajdziesz . Skrzynię masz od strony kierowcy , z dostępem nie powinno być problemu ; masz od najwyższego poziomu skrzyni 3 korki odpowiednio : wlewowy , kolejny jest odpowiedniego poziomu czyli ten przelewowy , spustowy . Pozdrawiam
  6. Może nie być poziomu oleju, zrób dolewkę , aż się przeleje z korka poziomu.
  7. Przyczyn może być dużo, teraz są ujemne temperatury więc zanim olej w skrzyni osiągnie temperaturę pracy to może tak się dziać.
  8. Nie zamawiaj przez internet , jedź do Clinic4car w Łodzi jak jesteś laikiem to ci pomogą, poza tym mają dobre ceny . Jak chcesz przez internet zamawiać to ten zestaw w ostateczności może być , wosk bardzo dobry jakościowo. Na początek zabawy: 1. Preparat na lotną rdzę+ odsmalanie 2. Dokładne mycie dodatkowo przed dałbym pianę do ciężkich zabrudzeń . 3. Glinka + coś na jej poślizg 4. Znowu mycie 5. Odtłuszczenie lakieru ja pod ten wosk daje alkohol izopropylowy 6.Woskowanie + docieranie . Po takich zabiegach osobiście jeżdżę tylko na myjkę na opcję spłukiwanie + quick detailer albo rozkładam swój zestaw myjący i robię to dokładnie . Wosk jak na razie trzyma bez problemu. Pozdrawiam
  9. dor_v8 odpowiedział(a) na EdoTensei temat w Audi A4 B8
    Myślę że w rejonie łódzkim najlepiej zgłosić się do tego pana: https://www.facebook.com/dentserwis/ Sam nie byłem niestety jego klientem bo z większością prac staram sobie sam poradzić, ale obserwuję jego profil od dłuższego czasu i naprawdę robi kawał dobrej roboty . Pozdrawiam
  10. Witajcie. Dzisiaj Audi wróciło od mechanika po dużym serwisie po zakupie ( rozrząd, płyny , filtry, olej , tarcze) . Oczywiście kazałem wymienić imbus pompy oleju , Audi było serwisowane regularnie co 15 tyś. , Salon Polska . Stan poprzedniego imbusa jak na foto poniżej. Pytanie: Myśleć w przyszłym roku o regeneracji pompy oleju i mieć już to z głowy czy co powiedzmy jakieś 20 tyś wymieniać imbus na ori aso? Jakie jest wasze zdanie ? Co forum to inne opinie . Mój uważam że nie był w złym stanie - poprzednik też tego przestrzegał i był w temacie .
  11. dor_v8 odpowiedział(a) na OLIVER temat w 2.0TDI
    Jednak nie identyczny , u mnie są oznaczenia.
  12. dor_v8 odpowiedział(a) na OLIVER temat w 2.0TDI
    wstawię ci fotkę
  13. dor_v8 odpowiedział(a) na OLIVER temat w 2.0TDI
    Mam identyczny bagnet w swojej
  14. Pasta polerska zostawi ślady . Tylko APC i spróbować ze stężeniami, może zejdzie ale nie musi , na koniec jakiś dressing na te plastiki
  15. dor_v8 odpowiedział(a) na pawel16102 temat w 2.0TDI
    Silnik CommonRail , na internetach jest trochę opinii na jego temat
  16. dor_v8 odpowiedział(a) na PrzemekBBB temat w Audi A4 B6/B7
    Jeśli od niedawna jesteś posiadaczem to sprawdź w ogóle w jakiej kondycji masz silnik oraz jego podzespoły . Zeby brać się za takie chipsy porządnie zacznij od podstaw a będą dobre efekty
  17. dor_v8 odpowiedział(a) na essu335 temat w Audi A4 B6
    http://dailydriver.pl/porady/oswietlenie/audi-a4-b6-zarowki-spis/
  18. dor_v8 odpowiedział(a) na Legion44 temat w 1.6
    Wyczyść przepustnicę i sprawdź ją na początek, mi to pomogło w MKIV z tym silnikiem
  19. auto musi być na włączonych światłach mijania , musisz trzymać przełącznik od spryskiwacza szyby trochę t=dłużej. Jeśli nie działa mogą być pompki spryskiwaczy do wymiany
  20. Poszukaj u osób rozbierających auta (angliki) na części , najszybciej znajdziesz u nich bo w internecie rzadko kiedy się pojawiają. Na olx znalazłem taką, prawdopodobnie będzie pasować, ale 3.0 było chyba kilka wariantów mocy o ile pamiętam i może różnić się przełożeniem https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-b6-00-05r-3-0-asn-skrzynia-flc-quattro-CID5-IDxfJxI.html#a0aa60db83
  21. Cena przyzwoita, na duży plus że nigdy nie montowane i nowe ale ciekawe jak to faktycznie jest , o firmie nie słyszałem . Nie chcesz zregenerować swojej?
  22. Powodów może być wiele, nie możesz gdzieś po prostu pojechać do mechanika, tylko nasłuc**jesz ?
  23. Volvo
  24. Wrzuć filmik jak się zbiera po tych zmianach. Przyrost spory
  25. Mesiah, jeśli dalej szukasz opon to na allegro właśnie zaczęła się promocja na dniach. Do Audi widzę felgi od S-Line chromowane, zobacz sobie jak to ładnie wygląda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.