Treść opublikowana przez Mateusz1.8t
-
1.8t BFB + lpg. wariujacy silnik.
Witam. Opiszę mój problem od początku. Pierwsze co zauważyłem to wypadanie zapłonu naraz po odpaleniu na zimnym silniku przez jakieś 1-2 minuty. Niestety żadnych błędów nie było. Następnie co było to jak przejechałem około 40km i po krótkim postoju chciałem odpalić samochód to dosyć długo kręcił. Zaświeciła się kontrolka EPC oraz błąd Od tamtego czasu czasami miał problem z odpaleniem, przeważnie po rano jak wybierałem się po pracy. Jak odpalał po długim kreceniu świeciła się kontrolka EPC oraz podwyższone obroty. Szarpanie silnikiem występowało po każdym odpaleniu na zimnym silniku. Po sprawdzeniu błędów na Vag Com wyskoczyły takie błędy Po ich skasowaniu przez jakiś czas nie wyskakiwały błędy Natomiast dzisiaj jak rano odpaliłem samochód przejechałem jakieś 3km nagle zaczęło nim szarpać oraz całkowicie stracił moc. Byłem zmuszony zgasić samochód, lecz po ponownym odpaleniu jechał dalej bez problemu. Oraz błędy. Oraz jeszcze raz przypomnę że zawsze po odpaleniu na zimnym jest tak jakby wypadanie zapłonu (błędu nie ma) oraz czasami podczas jazdy czuć jakby delikatne szarpanie. Od razu mogę powiedzieć że ciśnienie na zimnym trzyma po 12 barów oraz świece i cewki wszystkie nowe. Dla osoby która nakieruje mnie na problem będzie przyzwoita flaszka.
-
A4 B7 1.8t Lemmiwinks i Burble tune.
Witam. Przeglądając dzisiaj internet natrafiłem na taki oto filmik. Zastanawia mnie końcowa część tego filmu, ponieważ mam u siebie założony inny wydech końcowy i u mnie brzmi to w taki sposób jak na załączonym filmiku. Czy programem który użył gościu na filmiku mogę u siebie zwiększyć efekt tego bulgotania po puszczeniu gazu? Jest to bezpieczne? Może ktoś mi powiedzieć więcej i tym programie? VID_20190107_130030.mp4
-
Soczewka, Błąd długich świateł - zamiennik
Witam. Borykam się z taki problemem jakim jest błąd spalonej żarówki. Na początku chcialbym zaznaczyć że mam zamienniki lamp (styl na b8) siedzi tam soczewka z przysłoną. Problem jest taki że jak włączę długie światła to wywala mi błąd żarówki. Z tego co się już dowiedziałem to nie można wyłączyć tej całej inspekcji. W jaki sposób mógłbym się pozbyć tego problemu?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
To jak zrobiłeś że tył świeci się po otwarciu bagażnika?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Powiem, że zastanowię się nad tym rozwiązaniem.
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Koniec końców chyba tak zrobię. Ewentualnie myślę zostawić mijania i dodać jeszcze kierunkowskazy.
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Bądź kupić drugi moduł ? Pisząc oświetlenie wokół samochodu to co masz na myśli?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
https://allegro.pl/oferta/coming-leaving-home-audi-skoda-vw-seat-volvo-saab-7201905165?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare Właśnie możliwości nie jest dużo. Podłączyłem na razie tylko mijania. Chciałem na początku dać mijania i przeciwmgielne ale po przeliczeniu okazało sie że to za dużo
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Mam kolejne pytanie. W moim module mam dwa kable którymi mogę podłączyć światła. Jest napisane że każdy kabel obsłuży 6A. I teraz rodzimi się pytanie jakie światła mogę podłączyć.
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Co muszę zdemontować żeby dostać się do tej wiązki? I mce jest pod kierownicą, po lewej stronie?
-
Montaż modułu coming home - nie ori
Orientuje się ktoś gdzie mogę znaleźć sygnał od zamka centralnego, oraz jak się połączyć do świateł. Chodzi o B7, mam fabryczny alarm oraz korby z tyłu. Próbowałem sygnał znaleźć w module komfortu, w tej czarnej kostce ale niestety nie znalazłem nic. A jeżeli chodzi o światła, to jak chciałem podłączyć się pod przełącznik to nie działało.
-
1.8t. Modyfikacja wydechu
No ale tamten filmik twój jest?
-
1.8t. Modyfikacja wydechu
No mniej więcej coś takiego. Jaki koszt takiej modyfikacji? I co z turbiną? Szybciej się zużywa?
-
1.8t. Modyfikacja wydechu
Witam. Przymierzam się do modyfikacji wydechu w Audi A4B7 1.8t. BFB Przede wszystkim chciałbym osiągnąć efekt wystrzału (ognia) z wydechu. Tylko zaznaczam od razu że nie chce żeby to był strzał na całą wieś, ani żeby to nie było jak z karabinu. Chciałbym delikatne wystrzały i żeby nie było tak że będzie strzelać przy każdej zmianie biegów. Aktualnie końcowe puszki mam zamienione na takie z WM mugen, dźwięk jest fajny, nie głośny. Co bym musiał zrobić żeby strzelało? Wystarczy wyciąć tylko środkowy? Czy też katalizator?
-
A4 B7 1.8T BFB downpipe - problem
Czyli jak kupie DP, pierwsza sondę założę całkowicie, a drugą tylko wepnę i położę luźno to nie będzie chęci się świecił? Jaki koszt chipa u nich i ile mocy więcej?
-
A4B7 Radio Android. Problem z Tyłem.
Witam. Na samym początku zaznaczę że szukałem na forum takiego problemu, lecz każdy się czymś różnił. Zakupiłem radio 2Din z androidem i po podłączeniu nie grają mi tylne głośniki oraz subwoofer. Przedstawię jak mam podłączone. Miałem oryginalną nawigację więc duża kostka która wystawała z samochodu podłączyłem do tej z zestawu tak jak niżej. Wychodziły z niej dwa zestawy kabli, jeden zakończony kostką (zaznaczone na biało) który wpiąłem do radia, natomiast drugi zestaw kabli był zakończony czterema złączami RCA które były podpisane jako FL, FR, RL, RR. Drugi zestaw kabli który dostałem z radiem to ten zamieszczony poniżej. Następnie kostkę która jest zaznaczona na biało wpiąłem do radia i z niej wystawały cztery złącza RCA które pasowały do zestawu wyżej oraz jeden podpisany jako SUB. Na zdjęciu niżej zaznaczyłem złącze RCA wspominane wcześniej, które nie pasuje do żadnego złącza z pierwszej kostki. W momencie gdy mam tak podłączone przednie głośniki grają poprawnie. Natomiast z tyłu Subwoofer nie gra wcale, a głośniki w drzwiach grają tylko te małe górne. Spróbowałem podłączyć w ten sposób żeby złącze RCA SUB (Zielony) podpiąć pod złącze RCA odpowiadające za jeden z tylnych głośników. Po takim zabiegu Subwoofer grał prawidłowo, odłączona strona nie grała wcale. Dodatkowo po stronie w której złącze nie zostało odpięte zaczął grać również głośnik znajdujący się na dole drzwi. No i teraz takie moje przemyślenie, że gdyby zostało podpięte tak jak na zdjęciach wyżej oraz dodatkowo podpiąć złącze RCA SUB (Zielone) wtedy wszystkie głośniki grałyby prawidłowo. Na poniższym schemacie pin 3 w polu F to wyżej wspomniane złącze RCA SUB.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników. A4B7
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
A witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Czujniki parkowania. Problem
Witam. Mam problem z czujnikami parkowania. A dokładniej chodzi o to że nie wydają żadnego dźwięku, dioda która jest na przycisku obok włącznik świateł awaryjnych normalnie mruga (czym bliżej przeszkody tym szybciej) Po wbiciu wstecznego też nie ma żadnego dźwięku. Dodam również że jeden czujnik z tyłu nie działa (nie pyrka jak przyłoże do niego ucho) Posiadam czujniki z przodu i z tyłu. Osobno też nie wydaje dźwięku głośnik który jest za licznikami. Otworzę drzwi z zaświeconymi światłami, nie zapnę pasów, rezerwa, itd... Wtedy też nie ma żadnego dźwięku. Jakieś pomysły? A4b7 1.8t quattro 2004r.
-
Brak dźwięku zapalonych świateł, pasów i czujników parkowania
Witam. Mam taki problem że podczas gdy otworze drzwi z włączonymi światłami albo nie zapne pasów nie ma dźwięku. To samo jest z czujnikami parkowania. Sprawdzałem wszystkie 3 głośniki i są dobre.