Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ziaja5

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ziaja5

  1. A dlaczego to ma znaczenie przy wymianie świec to numerowanie ? Bo nie rozumiem przeciesz świece żarowe dajemy wszystkie identyczne nie zależnie czy do wymiany są tylko dwie czy wszystkie może ktoś objaśnić w kilku słowach
  2. Ziaja5 odpowiedział(a) na Bonzay74 temat w 2.7TDI
    Ja podnoszę prawą stronę na lewarku podkładam solidne podkładki z drewna żeby przypadkiem mnie nie przygniotło ,kuweta do spuszczania oleju z banki 10 litrowej jedna śruba do odkręcenia z miski olejowej opuszczasz samochód spuszczasz olej , zakrecasz, wymieniasz filtr zalewasz nowy olej i to wszystko dwa klucze potrzebne lub jeden nastawny bardzo prosta sprawa nawet jak dla kogoś zielonego w tym temacie , sam pierwsza wymianę robiłem z opinią internetowa dwa lata temu a autko do dzisiaj jeździ bez problemowo
  3. Witam panowie , problem który mnie dręczy to dość mocne bujanie samochodem na boki przez około 3 do 5 sekund po odpaleniu silnika ale tylko w zimie po całej nocy postoju no i do tego dochodzi dość głośna praca silnika przez tą krótką chwilę , a puzniej wszystko chodzi elegancko jak trzeba nie wiem na ile to może być coś poważnego czy udać się z tym do mechanika czy można to jakoś zniwelować we własnym zakresie , i z góry dziękuję wszystkim zainteresowanym za opinie
  4. Wydaje mi się że może to być wspomaganie a nie paski na rolkach chociaż nie jestem specjalistą w tej dziedzinie moje Audi też piszczy ale przy maksymalnym skręcie no i na postoju jak kręcę to delikatnie świszczy najprawdopodobniej to pompa wspomagania ale głowy nie dam sobie odciąć
  5. Polecam oponki Bridgestone potenza adrenalin sam na takich jeżdżę i trzymają samochód na zakretach niesamowicie no i do hamowania to samo , jestem bardzo zadowolony a co do ceny w pl nie mam pojęcia kupowałem za granicą
  6. Ziaja5 odpowiedział(a) na freezblock temat w Audi A4 B5
    Ja jeździłem dwa lata i nic nie piszczało a teraz zaczęło ? a jaka tarcza i jakie klocki nie mam pojęcia poprzedni właściciel wymieniał przed sprzedażą tak więc nie ciekawiło mnie to aż do teraz ale hamuje bez zarzutu tak więc nie ma tragedii
  7. Ja posiadam B7 z 2006 roku . Jeżdżę nią już ponad dwa lata i moj wkład własny od kiedy go mam to tylko i wyłącznie filtry i olej a dałem za niego 7500 euro mój kumpel rok puzniej za nie dużo wieksze pieniądze chyba 8300 euro kupił B8 z 2009r nacieszył się 3 miesiące i ukręcił wał który porusza tłokami . Naprawa wymiana silnika koszty przekraczające 10 tys zł tak więc nie polecam B8 w tym przedziale budżetu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.