Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wrzo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dość długo mnie tutaj nie było wiec postanowiłem, że trochę odświeżę temat mojej Audi. Trochę się zmieniło pod względem estetycznym, to co planowałem to zrobiłem i oczywiście planuje kolejne modyfikacje. - Przyciemniłem szybki, przód na 40%, tył 20% - Wymieniłem komplet tarcz przód i tył na zimmerman. - Wymienione amortyzatory na kyaba excel g + sprężyny Eibach pro kit -30mm - Wymienione radio na RNS-e, niestety zwykle nie LED. - Wymienione opony + alufelgi na rozmiar 225/40/18 ET 35. - Wymiana filtr DPF bo oryginał się zapchał - Regeneracja Turbo ( Wymienione wszystko wraz ze zmienna geometria, zostały tylko oryginalne obudowy ) Części firmy Melett Kolejne plany odnośnie modyfikacji : - Montaż biksenonów na oryginał. - Montaż elektrycznie składanych lusterek. - Montaż bocznych listew z wersji s-line - Wymiana przedniego zderzaka na wersje s-line bo obecny ma od groma odprysków więc przy okazji Poniżej fotki jak obecnie wygląda
  2. Do tej pory jestem bardzo zadowolony, żałuje tylko że nie kupiłem w quatro :( Jedynie co mi nie odpowiada to zawieszenie.. zdecydowanie za miękkie, dlatego na pierwszy rzut idzie wymiana sprężyn i amorków. Myślę nad założeniem z s-line 1BV lub coś nie oryginalnego może sprężyny eibach, ma ktoś może jakieś zdanie o nich ? Lista modów na pewno dojdzie, obecnie brakuje mi czasu aby cokolwiek przy niej pogrzebać, w sezonie zimowym zacznę ;) Pozdrawiam
  3. Witam Wszystkich forumowiczów Na forum jestem już trochę czasu lecz nie miałem okazji przedstawić swojej Audioli. Audi zakupiona ponad rok temu w czerwcu 2018 roku. Ogólnie : 1.9 TDI BRB Rok 2006 Przebieg 254tyś, potwierdzony w serwisie Audi. Obecnie 274tyś Olej Motul Specific 5W30 Lakier LZ7L Sprowadzona z Holandii Zawieszenie 1BA Wyposażenie : Elektryczne przednie szyby. Trójramienna wielofunkcyjna kierownica. Regulacja kierownicy w dwóch płaszczyznach. elektryczne regulowane lusterka + grzanie. Fabryczny auto alarm. Kolorowy FIS. Tempomat. Audi Navigation BNS 5.0 + zmieniarka, zestaw głośnomówiący bluetooth. Dopiszę jak coś mi się przypomni Naprawy : Wymiana kompletnego rozrządu wraz z układem paska klinowego. Wymiana uszczelniaczy wtryskiwaczy. Wymiana kolektora wydechowego. Czyszczenie kolektora dolotowego, egr, przepustnicy, zmiennej geometrii turbiny. Modyfikacje : Przyciemnienie szyb Zmiana alufelg na 18" ( już zakupione lecz nie założone ) Obniżenie zawieszenia, prawdopodobnie zmiana na 1BV
  4. Dostęp do Vag-a mam. W weekend sprawdzę tą grupę 003 i podeślę logi. Dzięki Wielkie.
  5. Witam, Od pewnego czasu nurtuje mnie dziwny dźwięk(syczenie) po około jednej minucie stania na biegu jałowym w Audi A4 b7 1.9 TDI BRB Poniżej przesyłam link do nagrania. Dźwięk syczenia załącza się od 1:37s w okolicach EGR. Czy to normalne ? Zastanawia mnie tylko fakt, że wcześniej nie było tego słychać https://www.youtube.com/watch?v=zCe3ks6o89s&t=16s Pozdrawiam, Robert
  6. Cześć wszystkim :) Mam na imię Robert i od niedawna zostałem posiadaczem Audi A4 B7 Avant 1.9 TDI BRB z 2006r. Pozdrawiam
  7. Witam, Czy ta blaszka ma dotykać styku z drugiej strony czy ma być odgięta ? Pozdrawiam Robert

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.