Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BlackGuardPL

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam forumowicze! Od wielu tygodni walczę z moim autkiem wg. poradników i wskazówek udzielanych na forach z użytkownikami AUDI. Szczegółowy opis sytuacji wrzucam w spojler: Krótki opis sytuacji: Po "regeneracji elektroniki" sterownika vp44 (lub jak wolicie zdrutowaniu) niesamowicie ciężki zimny start: silnik łapie dopiero za 3-4 kręceniem, przez minute do dwóch stabilizuje obroty do "znośnych" i do czasu osiągnięcia temp. w okolicach 60 ~ 70st. wydobywają się z obu stron wydechu gęste kłęby białego dymu. Rozrząd: wymiana pasków i kilku rolek/napinacze 45k temu. Podczas zmiany oleju przez wlew puściłem oko na wałek i wg.mnie (oko lvl. amator 2stopnia - wyciągnąć silnik i rozebrać umi ale poskładać już niekoniecznie) to zauważyłem "wżery" - głębsze rysy. Logi tworzone jeden po drugim-dokładnie w tej kolejności jak niżej zamieszczone: Statyczne: Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_2b419.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_aEtBZ.html Grupa 002: http://vaglogi.pl/log-002_wSnlV.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_8H7wg6D.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_27BB7U.html Grupa 007: http://vaglogi.pl/log-007_q9Mki.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_PchWM.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_5zAEr0I.html Grupa 014: http://vaglogi.pl/log-014_7221wV.html Grupa 018: http://vaglogi.pl/log-018_3V723Ze.html Basic settings: Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_CUWW0VP.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_s0tZk4.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_4eN1K.html Dziękuje i gorąco pozdrawiam. Darek
  2. Witam serdecznie. Jestem z okolic Chodzieży w Wielkopolsce. Od prawie roku jestem posiadaczem mojej , a na forum zaglądam od jeszcze dłuższego czasu. Jako że dzisiaj poraz setny rzut okiem na forum ułatwił mi prace przy aucie to postanowiłem w końcu przywitać się z Wami. Pozdrawiam, Darek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.