Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pawmichtim

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pawmichtim

  1. Podaj proszę link do omawianego tu dodatkowego filtra powietrza.
  2. Jesienią nie mając jeszcze dodatkowego filtra założyłem włókninę filtracyjną G3/U3 G3 - wg normy Polskiej-Europejskiej PN-EN 779 EU3 - wg normy Niemieckiej DIN 24184 DIN24185 i po 4 miesiącach wygląda tak: czyli okazuję się, że filtr jest jak najbardziej potrzebny. Polecam wszystkim. Założyłem od razu nowy:
  3. Na ali jest wszystko. Mozna kupic sam filtr albo kpl. filtr z ramką mocujacą, którą wstawiamy zamiast tej oryginalnie zamontowanej siatki. Np. taki https://m.aliexpress.com/item/32687486195.html?pid=808_0000_0201&spm=a2g0n.search-amp.list.32687486195&aff_trace_key=f4edb2ca67c54890b70b34dc854499d1-1543859768920-03512-4dTZ0Rm&aff_platform=msite&m_page_id=1850amp-R0UxaJGluh47GOdvnLM8og1546018247893
  4. Pawmichtim odpowiedział(a) na Osiollekk temat w Audi A4 B8
    Witam wszystkich. Czy posiadacie sprawdzone informacje, że wartości klas wagowych dla B8 są takie same jak opisywane tu na forum z B6/B7? Szukam wszędzie, nawet na zagranicznych forach, ale bez rezultatu. Chciałbym podnieść swoją a4 i stąd zainteresowanie tematem. Serwis napisał aby trzymać się oznaczeń klas wagowych, a z danych na forum wynika np. jeżeli przechodzi się 1be na 1 ba to trzeba zmieni kategorie o 1 wzwyż.
  5. Szukałem zarówno w Polsce jak i w Europie i w ogóle nie jest dostępny. Zostaje alixspress. Szukałem znanych firm, które produkują te filtry, bo na ali to raczej takie słabszej jakości, i ze stron chińskich znalazłem: Mahle LA822 Bosch 0 986 Af4 036 Na stronach www przy wyborze rynku azjatyckiego, chińskiego, dopiero są widoczne. Niestety na ali nie ma takich markowych ofert. Znalazłem na innym portalu https://www.chinahao.com/Product/41775174130/mahle_air_conditioning_filter_la822_audi_a4l__q5__a5s5_blower_air_conditioner_filter_external_air_conditioning_lattice https://www.chinahao.com/Product/558575809200/
  6. Ale rozumiem, że wygląda tak samo jak u Ciebie.
  7. To super. A miałbyś możliwość pstryknięcia zdjęcia? Jestem ciekaw jak to wygląda i jak zamontowany jest czujnik jakości powietrza, który oryginalnie jest z boku kratki, a w niektórych aukcjach jest od strony grodzi.
  8. Hej koledzy. Czy poradziliście sobie z brakiem regulacji temperatury tylnego nawiewu? Brak błędów, stała temperatura bez względu na regulację pokrętła, zmienia się tylko wtedy kiedy zmienię z przodu. Podłączyłem vcds, silniczki w trybie testu chodzą w pełnym zakresie. Natomiast kiedy sprawdzam sam potencjometr tylny, to nie działa w pełnym zakresie. Rozebrało go i wygląda na czysty, sprawny. Czy ktoś ma możliwość sprawdzenia u siebie jak to wygląda? Vcds, zespół 08 ogrzewanie, grupa 022. Tam są 4 wartości. Dwie pierwsze zmieniają się w zależności od pozycji potencjometru, dwie kolejne to wartości stałe, minimalna i maksymalna. 14.11.2018r. Dziś podłączyłem inny używany potencjometr (podobno działający) i sytuacja wygląda tam samo. Czy ktoś z kolegów, koleżanek u których nawiew tylny działa, mógłby sprawdzić vcds-em itp. jak zmieniają się parametry w momencie kręcenia potencjometrem? 29.11.2018r. Dodatkowe informacje. Według danych producenta, potencjometr tylny reguluje temperaturę nawiewu tylnego środkowego i nawiewów dolnych na nogi. Czy u Was to działa? U mnie nawiew nogi lewy grzeje, a nawiew środkowy i prawy nogi daje zimnym. A powinno być to samo, w końcu 3 strefa klimatronika. I jak tam koledzy? Macie jakieś pomysły co może być przyczyną? Nie mogę jakoś tego problemu rozwiązać.
  9. Hej kolego. Powiedz mi czy poradziłeś sobie z nawiewem tylnym?
  10. I jak tam kolego? Pasuje?
  11. I jak kolego? Poradziłeś sobie z tą "przypadłością"?
  12. Cześć chłopaki i dziewczyny. W etce wpisałem ten numer i wyświetliło, że ten filt może być stosowany do 2012 roku. Czy orientujecie się, może pasuje fizycznie do późniejszych wersji (po liftowych).
  13. A napęd quattro nie będzie wariował? Słyszałem różne opinie, ale najważniejsze żeby były tej samej średnicy.
  14. Dzieki za info. Powiedzcie mi jeszcze czy podejdą koła z allroada? Tak teoretycznie, mam 225/50R17, a w allroad są 225/55R17. Będą ciut wyższe.
  15. Koledzy, nie zakładam no nowego tematu. Mam b8 po lifcie w quattro z felgami 17. Czy 16tki tam podejdą?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.