Treść opublikowana przez rogi
-
Podłokietnik tylnej kanapy z a6 c6 do a4 b6?
Witam mam pytanko tak jak w tytule, czy podłokietnik z a6 c6 podejdzie do kanapy z b6
-
Przekladka foteli i kanapy z A6 C6 do A4
Witam mam pytanie czy podłokietnik tylnej kanapy z a6 c6 będzie pasował do oparcia z a4 b6?
-
Bixenon Xenon od A do Z
Witam jest jakaś szansa w bixenonie wyłączyć żarówkę h7 przy światłach długich? Tak żeby się tylko otwierała przysłona bez żarówki? Mam założony biled i lewa żarówka h7 świeci w lewo i bardziej w dół i wkurza mnie to troszkę wolałbym jakby odpalała się sama soczewka
-
Cofnięte przednie koło
Tylko ze zawias nowy założony cały firmy regum niby regenerowane ale pisałem do nich i wszystkie wahacze są niby weryfikowane
-
Odbijanie kierownicy
I ile cię już jeździ? Ile płaciłeś?
-
Cofnięte przednie koło
Witam panowie jestem po wymianie zawieszenia kompletnego z przodu firmy regum i patrzę dzisiaj i jedno koło wydawało się cofnięte i faktycznie po zmierzeniu jest około 1cm cofnięte, co sprawdzić czy jest coś krzywe? Sanki mogą być przesunięte? Jak to najlepiej wszystko sprawdzić
-
Odbijanie kierownicy
Tak tak zbieżność zrobiona ale zauważyłem ze coraz lepiej już ? a teraz jeszcze jedno pytanko ktoś wie gdzie najlepiej dać maglownice do regeneracji? Puszcza olej trochę do gum już ?
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Kupiłem używkę AP i nie mogę złego słowa powiedzieć, komfort lepszy jak na ori 1bv
-
Odbijanie kierownicy
Witam wymieniłem cały zawias z przodu i mam problem z odbijaniem kierownicy, ile km muszę mniej więcej zrobić żeby się wszystko unormowało?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Zmieniłem na meguin super lichtlauf 5w40 z ravenol vst 5w40, wszystko jest git oleje ponoć podobne a meguin jest ciut tańszy?
-
A4 B6 Błotniki poszerzające Mücke
Ogólnie chce je założyć tylko chciałbym się dowiedzieć czy nadkole z rs4 b7 podpasuje do b6
-
Rnse led
Witam mam chyba problem z radyjkiem, autko wyposażone w bose i przy głośniej puszczonej muzyce wydaje mi się że są jakieś szmery itd nie całkowicie czysty dźwięk, możliwe żeby był jakiś uszkodzony wzmacniacz w radiu czy to będzie raczej wina głośników? Wydaje mi się że koedyś na symphony 2din grało lepiej
-
A4 B6 Błotniki poszerzające Mücke
Witam posiadam takowe błotniki poszerzające z włókna szklanego, mam pytanie jak rozwiązać problem z nadkolem? Pasuje z rs4 b7? Chyba że ktoś jest zainteresowany takimi to można pogadać
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
Ja posiadam taki wydeszek na puszkach od Custom Hoffman od turbo do Ypipe 2,75 później idzie bodajże 57mm i dźwięk jest idealny nie jest głośny ale basowy, w środku nie buczy, przedtem posiadałem na puszkach turboworks i była masakra
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ale coś czytałem ze przy zaciskach z phaetona coś przy przewodzie nie ma kombinowania
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A co z zaciskiem z phaetona? Wiesz coś?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam mam pytanie odnośnie tylnich hamulców 330 a trochę stron jest żeby poszukać odpowiedzi, lepiej zacisk z vw t5 czy vw phaeton i z jakich wersji silnikowych ten i ten, jeszcze jakie dokładnie jarzmo?
-
Zderzak s4 parktronic
Siemanko, w zderzaku nie było zadnych punktów do wiercenia ale dziury w belce były na czujniki, odmierzyłem od starego zderzaka czujniki i wywiercilem dziury na czujniki, koszyczki kupiłem na Allegro ori używane
-
Zderzak s4 parktronic
Witam mam okazje kupić zderzak s4 bez pdc do malowania za 400zl a ja posiadam zderzak sline z pdc i dziś oglądałem ten zderzak s4 i moje pytanko to gdzie znajdują się te punkty do wywiercenia dziur pod pdc od wewnątrz zderzaka jest plastikowa belka i nie widać tych punktów
-
1.9 AFN Ocena Logów
Witam prosiłbym o ocenę moich logów narazie tylko statycznych i nastaw podstawowych, na dniach dorzucę dynamiczne, dodam że auto ma zaślepiony EGR i słabawo zapala na zimnym, kompresja mierzona, po 29/30 bar, prosiłbym o info co wymienić itp dodam jeszcze że autko ciągnie fajnie od 1800 ale chce wiedzieć czy coś jest do wymiany albo coś Statyczne: Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_00u0gXA.html Grupa 001: http://vaglogi.pl/log-001_s08p8Y.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_0tGLhl.html Grupa 013: http://vaglogi.pl/log-013_hB8cfjB.html Nastawy Podstawowe: Grupa 000: http://vaglogi.pl/log-000_5y1Hr.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_mqELO1.html Grupa 004: http://vaglogi.pl/log-004_9Rz8U1.html Grupa 011: http://vaglogi.pl/log-011_MahI0IV.html Dynamiczne: (za parę dni wrzucę)
-
[ALL B5] Wmiana zaworu w maglownicy "brak wspomagania po dluzszym postoju"
witam jak włożyć dobrze zawór do maglownicy jak sie ruszylo kolami? jakie objawy mogą być źle włożonego zaworu do maglownicy?
-
wymiana zaworu
Witam mam pytanie moje auto to a4 b5 1.9 tdi wspomaganie działalo mi w prawą stronę, wyciągłem zawór z magalownicy i uszczelniacze z niego były poniszczone, zalatwilem drugi i włożyłem i dalej wspomaganie dziala w prawo tylko i nie wiem czy źle ten zawór włożyłem czy co może być dodam że kierownica mi się przekrzywiła w prawo i nie wiem czy to na kolumnie czy ten zawór, jak dobrze teraz ustawić ten zawór i kolumne?
-
Tuleje tylnej belki
Witam czy tuleje tylnej belki nogą być wprasowane obojetnie jak czy muszą być na znakach??? Mam wprasowane tylko nie popatrzalem sie przedtem jak byly stare i teraz mam wprasowane dwie tak samo tylko nie wiem jak byly stare, jakie mogą byc skutki tego?
-
Wskazówka paliwa wariuje
Jak sprawdzic instalacje od zegarow do plywaka, bezpieczniki sprawdze dam znac
-
Wskazówka paliwa wariuje
Witam mój wskaznik paliwa wariuje tak jak na filmiku, pierwsze wskazówka nie pokazywała paliwa wcale po przeczyszczeniu stykow w plywaku pokazuje cały czas max i po włączeniu zapłonu szybko idzie do max a po wyłączeniu szybko spada, wymienilem plywak z innej a4 b5 i dalej to samo, test licznikow robilem i wskazowka sie normalnie podnosila, mógłby ktoś pomóc Pozdrawiam :) 20180724_180443.mp4