Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kers

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Trochę odświeżę temat. Podobny problem u mnie zaczął się pojawiać, przez przejechane ostatnie 600km drgania pojawiły się 8 razy? Występują one z tego co zauważyłem na 8 biegu przy prędkościach 100-120 (około 1400-1600 obr/min) podczas jazdy pod wzniesienie, natomiast odpuszczenie gazu eliminuje te drgania. Przebieg 61k km, świecie wymieniane na NGK jakieś 10k km temu, oleju nie bierze. Podczas dynamicznego przyspieszania od 90 do 160 problem nie występuje, oraz przy stałej prędkości w granicach 140-160 również nie zauważyłem drgań (chociaż długo z tą prędkością nie jechałem). Zacząć szukać rozwiązania w cewkach? Pozdrawiam
  2. Kers opublikował(a) temat w 2.0TFSI
    Cześć, posiadam A4 2.0 TFSI 225km (CPMB) 2014r, spalał mi około 0,15-0,2l na 1000km - cały czas bazowałem na MMI, więc jak wyskoczył komunikat, że niski stan oleju, to dolewałem. Jakieś 2 tyg temu padła odma, wymiana na nową z ASO i nagle komunikat, żeby obniżyć poziom oleju, gdzie przed wymianą odmy stan był ok (zbieg okoliczności ?). Kupiłem bagnet serwisowy (górna skala to 24 dla 2.0tfsi), a u mnie poziom oleju sporo ponad 30, czyli ponad skalę. Dziś po sprawdzeniu bagnetem spojrzałem jeszcze raz na MMI, a tam poziom max i komunikat "poziom oleju ok". I tu moje pytanie - odsysać olej czy jeździć tak? Pozdrawiam
  3. Przyszłą zimę jeszcze przejeżdżę na tych 16" i pomyślę rzeczywiście nad tymi 17". Gdybym nie kupował przed zimą opon, to bym się nie zastanawiał nad swapem na większe. Więc póki co zostanę przy 320mm. Jeszcze pytanie... Odczuwalna jest różnica między Zimmermanami zwykłymi a sport? Klocki Ferodo Premier do cywilnej dosyć dynamicznej jazdy też powinny wystarczyć? DS chyba są z myślą o torowej jeździe?
  4. Witam, moje przednie tarcze przy mocniejszym hamowaniu z wyższych prędkości zaczęły bić, więc czas na wymianę... Z tego co wyczytałem w temacie, to każde 2.0 tfsi ma 320mm tak? Jeżeli ktoś mógłby to potwierdzić jeszcze, specyfikacja jak z lewej strony, VIN: WAUKFAFL5EN013526. Większe tarcze niż te które mam aktualnie nie wchodzą w grę ponieważ 16" mam na zimę. Polecacie w tym temacie tarcze Zimmermann i klocki ferodo, ma ktoś taki komplet na przód w fajnej cenie? Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.