Treść opublikowana przez Gremlin34
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Działa normalnie w 3g high
-
czy w słupkach przednich sa głosniki wysokotonowe audi a4 b8 czy niema
Witam,możesz podać dokładnie szczegóły skąd i jak poprowadziłeś kabel do głośnika centralnego w podszybiu??
-
czujniki cofania, parkowania cichy sygnał
Witam,odświeżę temat mam tą samą dolegliwość co Łukasz B,przednie czujniki działają bez zastrzeżeń,natomiast tylne cicho i też dźwięk słychać tylko z jednej strony(prawej).Jeszcze nie dawno wszystko działało jak należy.W ustawieniach car dźwięk ustawiony na maxa.Czy ktoś wie jak usunąć tą usterkę???Pozdrawiam
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Problem rozwiązany,światła awaryjne i pulsacyjne stopu załanczają się razem i tylko z systemem abs.Pozdrawiam.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Witam,powrócę do pytania bo jak narazie nie ma jednoznacznej odpowiedzi.Jak to jest z tymi światłami awaryjnymi i pulsacyjnym światłem stop podczas awaryjnego hamowania???Mam zakodowane obydwie opcję od jakiegoś czasu i jak narazie to zauważyłem że światła awaryjne załączyły się jeden raz przy hamowaniu z 90 km do 0,Próbuje awaryjnego hamowania z różnych prędkości w mieście i na autostradzie i nic się nie dzieję.O co kaman???Pomóżcie.
-
Bagnet oleju 2.0 tdi 170km
Witam serdecznie,mam pytanie odnośnie bagnetu oleju w silniku 2.0 TDi 170km kod CAHA.A mianowicie po zdjęciu plastikowej osłony silnika po prawej stronie jest coś co wyglądem przypomina bagnet oleju.Tylko za cholery nie mogę tego wyciągnąć.Siedzi jak diabli.Moje pytanie czy jest to bagnet??? czy może zaślepka a bagnet oleju trzeba dokupić????wiem że poziom oleju sprawdza się w mmi ale jest to elektronika i wolałbym sprawdzać olej fizycznie a nie za pomocą komputera jeżeli jest taka możliwość???Z góry dziękuje za pomoc.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Z tego co się zorientowałem to jednak ten przód trzeba będzie zdemontować.200 zł za wymiane rozrządu to nie dużo to chyba jakiś zaprzyjaźniony mechanik był.Ale dzięki bardzo za info.Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dzięki,pogrzebałem i nie bardzo znalazłem coś na ten temat.Myślałem że właśnie założyłem nowy temat?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Jestem nowym członkiem forum dlatego na wstępie WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE:-)Od nie dawna stałem się szczęśliwym posiadaczem audi A4 B8 2.0 TDI 170 km. *Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać." Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.