Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przemo3001

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Przemo3001

  1. Kolego miałeś rację nie obsługuje mojego auta. Zasugerowali mi OBD ELEVEN za 309,- trochę drogo i łączy się przez androida z aplikacją na telefon. Chciał bym żeby łączył się z VAG - COM taki mam na laptopie Może ma ktoś namiary na dedykowany interfejs do Audi A4 B8 z 2011 z polskich aukcji? Z Ali Express długo trzeba czekać.
  2. Zainstalowałem sobie pogram diagnostyczny VAG - COM 311.2PL znalazłem na forum. Sugerowano mi kupić taki kabel interfejs od Viakien.pl na allegro, ale w opisie tego kabla nie ma podanego modelu A4 B8? Czy mimo wszystko będzie łączył się z moim autem, poniżej link: Najlepszy Najtańszy VAG USB KKL line we wtyku OBD 6613000433 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 26,90 zł - Najlepszy Najtańszy VAG USB KKL line we wtyku OBD (6613000433). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  3. Bardzo dziękuje. Myślałem że to skrzynia tiptronic to byłem w błędzie Jaki powinien być olej i ile go wchodzi? Taki układ trzeba jakoś odpowietrzac, czy wystarczy spusci że skrzyni wymienić przewody i zalać nowym. Pytanie którędy go wlać Pozdrawiam
  4. Witam Zabrałem się za wymianę oleju, po odkręceniu osłony zobaczyłem wyciek jak na zdjęciach. Przewody znajdują się z prawej strony dwa wchodzą gdzieś z przodu chyba do chłodnicy Nie wiem czy dobrze kombinuje! Pomóżcie jak mogę to sam naprawić? Oczywiście jak kupię nowy przewód
  5. Witam, Ja mam podobny problem a mianowicie pierwsze objawy były takie że nawiew włączał się z opóźnieniem kliku minut i jak złapał to chodził do momentu zgaszenia silnika czasami po odpaleniu łapał od razu. Teraz nawet w czasie jazdy potrafi się włączać i wyłączać. Mechanik stwierdził że poszedł czujnik nawiewu bo wentylator chodzi. Podał mi koszt ok. 800,- oryginału a zamiennika 400,- . Jak szukałem ile taki czujnik może kosztować to znalazłem tylko temperatury i kosztował dużo mniej. Pomóżcie Panowie czy faktycznie to może być taki czujnik i tyle kosztuje? Pozdrawiam Przemek
  6. Dziękuję
  7. Witam, Proszę kolegów o pomoc w rozszyfrowaniu kodu Vin. Próbowałem przez 1h znaleźć sam i nic. Chciał bym wiedzieć jakie wyposażenie dokładnie ma moje autko. Pozdrawiam
  8. Witam, Od niedawna posiadam audi A4 B8 jest to pierwsze auto tej marki mam nadzieję że będę zadowolony z tego nabytku. Jednocześnie liczę na Wasze wsparcie bo mam wiele pytań. Pozdrawiam Przemek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.