-
Bład 01562 wymiana zamka drzwi czyszczenie mikrostyku demontaz tylnej tapicerki
Witam dorzucę swoje 5 groszy do tematu , a mianowicie wymieniałem zamek od strony kierowcy i rzeczywiście bez demontażu ramki szyby jest bardzo ciężko odpowiednio go wsadzić na miejsce a jeszcze nie ma jak wyczepić cięgna klamki . Polecam demontować ramkę godzina roboty więcej ... co do demontażu tapicerki jeśli chcemy wymontować i nie uwalić klipsów warto próbować ciągnąć najpierw za jeden potem za drugi bok a na koniec za spód , mi się udało wymontować bez szwanku wszystkie całe . dorzucam kilka fotek z operacji . Pozdrawiam
-
Webasto Thermo Top
Dokładnie, sam się zdziwiłem że na bazie telefonu będzie sterowanie ale działa bardzo dobrze A najprostsze rozwiązania są najskuteczniejsze !
-
Webasto Thermo Top
Zamówione i zamontowane od tego samego allegrowicza w Audi A4 B7 1.9 TDI , Thermo Top C + sterowanie GSM , kilka fotek z montażu , wszystko działa bez zarzutu . Polecam !
-
Webasto Thermo Top
Witam gdzie kupiłeś Webasto jestem zainteresowany do mojej B7 .
-
Ślady po twardej wodzie
Jutro zrobię lepsze foto i wstawię , wygląda to podobnie jak u Ciebie , biały nalot jak by mgła, osad, nie wiem jak opisać na lakierze , wydaje mi się że można to będzie spolerować jakoś nie wygląda jak by to było głęboko . Nie moge tego lepiej kamerą złapać wygląda jak taka biała poświata na lakierze chyba , postawie na DODO JUICE LIME PRIME i zobaczymy czy zejdzie. EDIT . Użyłem dodo juice prime i plamy zeszły , nie ma śladu po nich polecam ten środek
-
Ślady po twardej wodzie
Witam nie wiem czy mam podobne plamy czy to po twardej wodzie może ktoś bardzie obeznany się wypowie i jak to usunąć .
-
MotoPlayer zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
Co to mogło być ?
W takim razie jaki kabel i Ipod kupić ? Ktoś z tego korzysta jaka największa pamięć zostanie obsłużona ?
-
Co to mogło być ?
To podejdzie , jest napisane że obsługuje bluetooth ... https://allegro.pl/kabel-zlacze-adapter-ami-mmi-bluetooth-usb-audi-vw-i6915435331.html
-
Co to mogło być ?
Dzięki za odpowiedzi , a czy wiecie może czy jest opcja dokupić taki kabel by poszła muzyka z smartphona np : HTC .. Nie mam Iphona i nie chce mi się za bardzo kupować specjalnie . Ktoś coś wie w temacie ?
-
Co to mogło być ?
Witam zakupiłem Audi A4 B7 , nurtuje mnie jedna rzecz a mianowicie co mogło się znajdować na miejscu zmieniarki CD ? Poprzedni właściciel coś wymontował została tylko płytka obudowa , zmieniarka CD na pewno to nie była bo płyta się nie mieści jest za płytko . Ktoś ma jakiś pomysł co tu siedziało ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam posiadaczy i pasjonatów Audi !