Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

qpens

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez qpens

  1. Zamontowalem włącznik swiatel o seata Leona 1 wszystko działa mimo że numer był inny tylko musiałem przełożyć górę czyli pokrętło bo było niższe A w moim była przytopiona ścieżka i dlatego nie działał. Dzięki za pomoc i pozdrawiam
  2. Taki mam moduł mce
  3. Mam jeszcze pytanie czy włącznik swiatel z innym numerem będzie działał czy muszę szukać z identycznym ?
  4. Taki mam numer przełącznika swiatel po jego wyjęciu nic się nie zapaliło
  5. Delphi nic nie pokazał ale nie mogłem się połączyć z systemem kontroli swiatel przednich jutro postaram się podlaczyc do vaga i sprawdzę jak sie coś dowiem to napiszę
  6. Mam kompa z programem delfi pokaże coś czy raczej tylko vag?
  7. Witam kolegów i koleżanki mam taki problem A mianowicie zauważyłem że nie działają mi światła mijania bezpieczniki dobre i zauważyłem że po mrugnięcia długimi długie działają A po włączeniu już nie nawet nie pokazuje się kontrolka na zegarach. Spotkał się już ktoś z czymś takim? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
  8. qpens odpowiedział(a) na qpens temat w Audi A4 B6/B7
    Znalazłem przerwana wiązka i to nie w jednym miejscu w tej plastikowej rurce ochronnej ale cała wiązka kwalifikuje się do wymiany bo już ktoś ją latal
  9. qpens odpowiedział(a) na qpens temat w Audi A4 B6/B7
    Po odpieciu kostek wysuna się na tyle żeby sprawdzić wszystkie jak wchodzą do bagażnika ?
  10. qpens opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam pany a4 b6 przestało mi święcić światło w bagażniku i nie wyświetla na FIS że bagażnik jest otwarty i stało się to nagle bo było dobrze wracam po 15 minutach do samochodu i już nie działa Sprawdziłem mikrostyk w zamku miernikiem i jest przejście ale nie ma prądu w kostce ktora do niego dochodzi miał już ktoś taki problem albo może pomysł co to mogło się zepsuć ?
  11. Wymieniłem oba czujniki i teraz się zalaczyl na kompie nic nie pokazuje żeby były błędy ale czujnik na dole przy chłodnicy pokazuje mi jakieś 12℃ tak sami było i na starym mimo że na zegarze jest 90℃ na wolnych obrotach. Na około 2/3 tys obr wtedy czujnik pokazuje temperaturę w zakresie 30-40℃ nie wiem czy to dobrze czy źle
  12. Witam jak w temacie mam problem z wentylatorem a mianowicie nie włącza się jak silnik się zagrzeje ale za to włącza się jak zdejmę kostkę z czujnik g62 czy to oznacza że czujnik jest padnięty ? Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam
  13. Witam kolegów przekonałem całe forum i nic konkretnego nie znalazłem mowa o a4 b6 2.0 alt LPG 2001r a mianowicie po wymianie rozrządu i wymianie płynu zalalem świeży po odpaleniu silnika wraz ze wzrostem temperatury uzupelnialem płyn aż do momentu gdy z nawiemu na ustawionej najwyższej temperatury leciało gorące powietrze i unormowal się stan płynu w zbiorniczku wszystko ładnie pięknie aż nie ruszyłem w drogę rano po całej nocy stania samochodu okazało się że nie leci cieple powietrze na wolnych obrotach. Znalazłem na forum jak odpowietrzyc nagrzewnice zrobiłem jak w opisie ponieważ górny wąż nagrzewnicy wydawał się pusty i tym samym był zimny po zabiegu znów było dobrze aż samochód znów stał przez noc i rano znów zimne przeczyscilem nagrzewnice soda kaustyczna wyplokalem aż woda leciała swobodnie i była czysta znów odpowietrzanie ale płyn leciał spieniony ale grzało. Dziś znów zimno podpiolem inferfejs Delphi zacząłem sprawdzić czujniki temperatury i nie wykazały żadnych błędów. Temperatura silnika na poziomie 90℃ czujnik g62 ale temperatura na wyjściu z chłodnicy na poziomie 30℃ i wąż był letni czujnik g83 który założyłem nowy oryginalny a termostat otwarty był w granicach 40%. Przy odpowietrzaniu woda się gotowała wskaźniki temperatury był równo na 90℃ a wentylator chłodnicy nie nie zalaczyl. Po zgaszeniu silnika i zdjęciu kostki z czujnika g62 dopiero włączył się wentylator chłodnicy a na interfejsie pokazywał temperaturę -48℃. Ręce mi już opadają bo nie wiem czy to tak powinno być i czy jak układ jest zapowietrzony to wentylator się nie zalaczy może ktoś z was ma jeszcze jakiś pomysł i mi pomoże bo nie wiem nawet jakie powinny być wartości na tych czujnikach mam ochotę zepchnąć samochód z wiaduktu czekam na jakieś pomysły z góry dzięki i pozdrawiam
  14. Witam kolegów jak w temacie mam pytanie odnośnie tych gum zauważyłem ostatnio że 2 środkowe gumy w moim kolektorze są zsunięte z korektora i przy dodawaniu gazu słychać jak zasysa powietrze i zastanawiam się jakie mogą być tego konsekwencje czy to tak tam zostawić czy wymienić na nowe Pozdrawiam
  15. Witam ja mam podobnie tylko z ta różnica że pojawia się nawet na trasie a jak tylko wrzucę na luz obroty spadną to gaśnie kontrolka jakieś pomysły ?
  16. qpens odpowiedział(a) na qpens temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki wielkie za pomoc bo już myślałem że coś padło bo wczoraj nagle przestało mi działać podswietlenie zegara i całego środka a świeciło się tylko że drzwi kierowcy są otwarte ale po odłączeniu akumulatora na noc jakimś cudem się wszystko naprawilo.
  17. qpens opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam jak w temacie mam pytanie czy po otworzeniu samochodu z pilota i otworzeniu drzwi na fisie powinno się pokazać że drzwi są otwarte? Bo po włączeniu zapłonu pokazuje a bez wyświetla się tylko data i przebieg. Z góry dzięki pozdrawiam
  18. Witam chciałbym odświeżyć temat a mianowicie czy poradził sobie ktoś z tym problem bo ja też od kilku dni się z nim borykam jak kolega Radosław choć wcześniej zauważyłem jakby nieba każdym razem ESP działał tzn zalaczal się jak mu się chciało streszczenie nic po podpieciu komputeraz nie pokazuje żadnych błędów w ABS a przy sprawdzaniu wartości ESP wskazuje 0 a po wcisnieciu guzika i trzymanie pokazuje wartość " uruchomiony" a po puszczeniu znów 0. Może ma ktoś jakiś pomysł ?
  19. Witam wszystkich miło mi tu z wami być pozdrawiam ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.