Treść opublikowana przez qpens
-
Światła mijania i długie
Zamontowalem włącznik swiatel o seata Leona 1 wszystko działa mimo że numer był inny tylko musiałem przełożyć górę czyli pokrętło bo było niższe A w moim była przytopiona ścieżka i dlatego nie działał. Dzięki za pomoc i pozdrawiam
-
Światła mijania i długie
-
Światła mijania i długie
Mam jeszcze pytanie czy włącznik swiatel z innym numerem będzie działał czy muszę szukać z identycznym ?
-
Światła mijania i długie
-
Światła mijania i długie
Delphi nic nie pokazał ale nie mogłem się połączyć z systemem kontroli swiatel przednich jutro postaram się podlaczyc do vaga i sprawdzę jak sie coś dowiem to napiszę
-
Światła mijania i długie
Mam kompa z programem delfi pokaże coś czy raczej tylko vag?
-
Światła mijania i długie
Witam kolegów i koleżanki mam taki problem A mianowicie zauważyłem że nie działają mi światła mijania bezpieczniki dobre i zauważyłem że po mrugnięcia długimi długie działają A po włączeniu już nie nawet nie pokazuje się kontrolka na zegarach. Spotkał się już ktoś z czymś takim? Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
-
Światło w bagażniku
Znalazłem przerwana wiązka i to nie w jednym miejscu w tej plastikowej rurce ochronnej ale cała wiązka kwalifikuje się do wymiany bo już ktoś ją latal
-
Światło w bagażniku
Po odpieciu kostek wysuna się na tyle żeby sprawdzić wszystkie jak wchodzą do bagażnika ?
-
Światło w bagażniku
Witam pany a4 b6 przestało mi święcić światło w bagażniku i nie wyświetla na FIS że bagażnik jest otwarty i stało się to nagle bo było dobrze wracam po 15 minutach do samochodu i już nie działa Sprawdziłem mikrostyk w zamku miernikiem i jest przejście ale nie ma prądu w kostce ktora do niego dochodzi miał już ktoś taki problem albo może pomysł co to mogło się zepsuć ?
-
Nie wlacza sie wentylator chlodnicy
Wymieniłem oba czujniki i teraz się zalaczyl na kompie nic nie pokazuje żeby były błędy ale czujnik na dole przy chłodnicy pokazuje mi jakieś 12℃ tak sami było i na starym mimo że na zegarze jest 90℃ na wolnych obrotach. Na około 2/3 tys obr wtedy czujnik pokazuje temperaturę w zakresie 30-40℃ nie wiem czy to dobrze czy źle
-
Nie wlacza sie wentylator chlodnicy
Witam jak w temacie mam problem z wentylatorem a mianowicie nie włącza się jak silnik się zagrzeje ale za to włącza się jak zdejmę kostkę z czujnik g62 czy to oznacza że czujnik jest padnięty ? Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam
-
Zapowietrzony uklad i brak ogrzewania na wolnych obrotach
Witam kolegów przekonałem całe forum i nic konkretnego nie znalazłem mowa o a4 b6 2.0 alt LPG 2001r a mianowicie po wymianie rozrządu i wymianie płynu zalalem świeży po odpaleniu silnika wraz ze wzrostem temperatury uzupelnialem płyn aż do momentu gdy z nawiemu na ustawionej najwyższej temperatury leciało gorące powietrze i unormowal się stan płynu w zbiorniczku wszystko ładnie pięknie aż nie ruszyłem w drogę rano po całej nocy stania samochodu okazało się że nie leci cieple powietrze na wolnych obrotach. Znalazłem na forum jak odpowietrzyc nagrzewnice zrobiłem jak w opisie ponieważ górny wąż nagrzewnicy wydawał się pusty i tym samym był zimny po zabiegu znów było dobrze aż samochód znów stał przez noc i rano znów zimne przeczyscilem nagrzewnice soda kaustyczna wyplokalem aż woda leciała swobodnie i była czysta znów odpowietrzanie ale płyn leciał spieniony ale grzało. Dziś znów zimno podpiolem inferfejs Delphi zacząłem sprawdzić czujniki temperatury i nie wykazały żadnych błędów. Temperatura silnika na poziomie 90℃ czujnik g62 ale temperatura na wyjściu z chłodnicy na poziomie 30℃ i wąż był letni czujnik g83 który założyłem nowy oryginalny a termostat otwarty był w granicach 40%. Przy odpowietrzaniu woda się gotowała wskaźniki temperatury był równo na 90℃ a wentylator chłodnicy nie nie zalaczyl. Po zgaszeniu silnika i zdjęciu kostki z czujnika g62 dopiero włączył się wentylator chłodnicy a na interfejsie pokazywał temperaturę -48℃. Ręce mi już opadają bo nie wiem czy to tak powinno być i czy jak układ jest zapowietrzony to wentylator się nie zalaczy może ktoś z was ma jeszcze jakiś pomysł i mi pomoże bo nie wiem nawet jakie powinny być wartości na tych czujnikach mam ochotę zepchnąć samochód z wiaduktu czekam na jakieś pomysły z góry dzięki i pozdrawiam
-
Gumowe łaczniki kolektora ssącego
Witam kolegów jak w temacie mam pytanie odnośnie tych gum zauważyłem ostatnio że 2 środkowe gumy w moim kolektorze są zsunięte z korektora i przy dodawaniu gazu słychać jak zasysa powietrze i zastanawiam się jakie mogą być tego konsekwencje czy to tak tam zostawić czy wymienić na nowe Pozdrawiam
-
[B6 AMB] Mruga kontrolka ładowania
Witam ja mam podobnie tylko z ta różnica że pojawia się nawet na trasie a jak tylko wrzucę na luz obroty spadną to gaśnie kontrolka jakieś pomysły ?
-
Wyswietlanie na fis
Dzięki wielkie za pomoc bo już myślałem że coś padło bo wczoraj nagle przestało mi działać podswietlenie zegara i całego środka a świeciło się tylko że drzwi kierowcy są otwarte ale po odłączeniu akumulatora na noc jakimś cudem się wszystko naprawilo.
-
Wyswietlanie na fis
Witam jak w temacie mam pytanie czy po otworzeniu samochodu z pilota i otworzeniu drzwi na fisie powinno się pokazać że drzwi są otwarte? Bo po włączeniu zapłonu pokazuje a bez wyświetla się tylko data i przebieg. Z góry dzięki pozdrawiam
-
nie działa esp brak kontrolki
Witam chciałbym odświeżyć temat a mianowicie czy poradził sobie ktoś z tym problem bo ja też od kilku dni się z nim borykam jak kolega Radosław choć wcześniej zauważyłem jakby nieba każdym razem ESP działał tzn zalaczal się jak mu się chciało streszczenie nic po podpieciu komputeraz nie pokazuje żadnych błędów w ABS a przy sprawdzaniu wartości ESP wskazuje 0 a po wcisnieciu guzika i trzymanie pokazuje wartość " uruchomiony" a po puszczeniu znów 0. Może ma ktoś jakiś pomysł ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miło mi tu z wami być pozdrawiam ?