Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ropcyk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ropcyk

  1. Błąd p2015 będzie bo to dziadostwo się wyrabia i dopada każdego, wyrabia się i opada tam za nisko u mnie z 4 mm. Jak zdecydujecie się na nowy nastawnik to i najlepiej nowy aluminiowy ogranicznik bo bez niego i nowy szlak z czasem weźmie. Ja dołożyłem do starego nastawnika ten ogranicznik i działa błąd skasowałem i nie wywala póki co jest ok.
  2. Witam. Dokładnie tak jak wszyscy piszą zanim kupisz nowy zamek spróbuj naprawy starego, nie ma tan nic trudnego a większość to wina nie stykania silniczków tak jak kolega Krupskim pisze po rozebraniu zamka wyjęciu silniczków skręć lekko styki, najlepiej skręcić niż przygiąć bo jeden silnik ma styki na zewnątrz drugi wewnątrz. Przeczyść lekko papierem ściernym... Dla za awansowanych ja sprawdzałem czy działają podpinając na krótko pod zwykła baterie, jeden miałem tak okopcony ze rozebrałem silniczek w środku czarno wyczyściłem komutator papierem potem styki i działa do dziś... Tak już naprawiłem dwa zamki prawy i lewy przód, z czasem pewnie i padną w tyle... pozdrawiam Tutaj link zapożyczony gdyby ktoś chciał dokładnie widzieć co i jak..... 8K Türschloss 8J1837015A - Problem und Reparatur - audi4ever WWW.AUDI4EVER.COM Hallo! Fahrertür meines 8K2 hat nach 6 Jahren angefangen zu spinnen. Ich habe im NET gefunden, dass es ein häufiges Problem ist. Die Fahrertür war mindestens 1 mal am Tag nicht nach Betätigung der FFB offen - erst nach...
  3. Ropcyk odpowiedział(a) na dany224 temat w 2.0TDI
    Witam.... Jeżdżę już tak z rok czasu, nic się nie dzieje do czasu objaw dwumasy nie ruszam tego nie ma chyba sensu pchać się w koszty. Wysprzęglik, pedał, pompka wszystko jest ok. W ciepłe dni bardziej to skrzypienie słychać teraz w temperaturze ok 5 stopni to skrzypienie jest znikome...
  4. Ropcyk odpowiedział(a) na dany224 temat w 2.0TDI
    Witam. Mam ten sam problem skrzypi coś w skrzyni na pewno to nie pompka nie wysprzeglik. Wiec obstawiam na tą łapę jednak pytanie czy próbował ktoś zdemontować wysprzeglik włożyć tam endoskop z np rurką i przez nią wpuścić smar np. biały pod ciśnieniem. Czy da się zobaczyć tam tą łapę bez demontażu skrzyni ??
  5. Witam. Mam i ja A4 b8. OBY BYŁO DOBRZE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.