UnknowUser

226 wyświetleń profilu

Osiągnięcia UnknowUser

Reputacja

1. No przebieg jest akurat 207 tys. Udokumentowany ale nie wnikam w jego prawdziwość bo przy kupnie patrzyłem na ogólny stan mechaniczny i estetyczny, no i przy takim roczniku przebiegiem to średnio się sugerować. Do sedna co do Twoich przypuszczeń nie neguję nie zaglądałem pod pokrywę ani pod miskę (dopiero będę to robił) bo samochód chodził i chodzi dobrze. Ogólnie samochód tak jak pisałem nie dymi, nie ma problemów z mocą itd. lekkie poszarpywanie się pojawiło, a chce go zawirusować więc zrobiłem logi i tu wrzuciłem na weryfikację. Po wymianie świec poszarpywanie minęło. Na pewno czym się zajmę to wymianą jeszcze cewek (chyba będą firmy Beru).
  2. Kompresja zmierzona na ciepłym silniku bo musiałem dojechać do gościa z manometrami. Najwyżej zamówię sobie manometr i później na zimnym zmierzę. Wynik 13.5, 13.5, 13.1, 13.26.
  3. Pomimo poboru oleju nic a nic nie zadymi nawet na zimnym czy ciepłym silniku, czy depcze go czy nie to nie dymi wgl. Teraz będę właśnie oleje zmieniał to dokładnie odmę wyczyszczę i smok.
  4. Tak trochę ubywa. Myślę że jest to średnio ok. 1l -1.5l między wymianami. Wymieniam co 10-11 tys
  5. Show log - VAGLOGI VAGLOGI.PL VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum Wymieniłem na świece PFR6Q i zrobiłem logi tylko grupy 3 i 20 pogoda mi nie pozwoliła na resztę.
  6. Kasowałem wszystkie błędy. W takim razie zamawiam świece.
  7. Nie zmieniałem cewek/świec póki co. Ogólnie jeżdżę na podtlenku gazu ale oczywiście do logów na benzynie 95. Trochę pojezdziłem na 95 zanim zrobiłem logi.
  8. Witam Chcę trochę podnieść moc w mojej b6 1.8t BFB. Przed oddaniem samochodu do tunera chciałbym wiedzieć w jakim stanie jest silnik (turbo itd.). Zrobiłem logi i z racji tego, że nie znam się na tym zbytnio proszę o weryfikację wyników o ile to możliwe. http://vaglogi.pl/log-002_033_h8j566.html http://vaglogi.pl/log-003_020_a9GK1L0.html poniżej z odpiętym n75: http://vaglogi.pl/log-115_118_1ZB4Sey.html z podłączonym n75: http://vaglogi.pl/log-115_118_c0jp244.html
  9. Witam! Jeśli jest temat w złym miejscu proszę o przeniesienie w odpowiednie miejsce. Pytanie dotyczy sprawdzonego warsztatu na Pomorzu który podjąłby się wywaleniem multitronic i założeniem quattro albo ośki w manualu. Czy ma ktoś jakieś doświadczenie w takim modzie na Pomorzu ? Pacjent a4 b6 1.8t BFB
  10. Witam. Mam problem z dźwiękiem w przednich głośnikach. Otóż przerzuciłem się z radia concert 2 na BNS. Zrobiłem wszystko wedle wątków na tym forum. Wszystko ładnie siedzi. Pin k-line został przerzucony w odpowiednie miejsce oraz pin 15 z 16 zmostkowany. Radio działa z kluczyka wyświetla na fis informację i mam połączenie z Vcds, ponadto dołożyłem sobie auxa którego zakodowałem i działa. Posiadam standardowe nagłośnienie ( bez bose) a więc wzmacniacz z tuba w bagażniku który ogarnia mi dźwięk na tyle a radio powinno rzucać dźwięk na przód czego nie robi. Kompletnie nie mam już pomysłów jak to rozwiązać, sprawdzałem wszystkie piny z concerta jak są przerzucone na przejściówkę rns-e i wszystko się zgadza z schematami. Próbowałem już naprawdę dużo kombinacji z kodami w Vcds a przód dalej się nie odzywa... Jakieś pomysły? Wspomnę tylko że jeszcze anteny nie mam podłączonej bo czekam na adapter z diveristy, ale to chyba nie powinno generować żadnego problemu. A no i na starym concercie przód gra. Może trzeba przeprowadzić adaptacje bns czego nie potrafię zrobić i poprostu tam nie zaglądałem bo nie wiem jak przez to przejść.
  11. Witam serdecznie wszystkich klubowiczów ! Jestem z Trójmiasta i jestem posiadaczem audi a4 b6 1.8t od jakiegoś roku. Od dawna przeglądam to forum bo wcześniej miałem a3 i też zaglądałem tutaj na posty, które okazały się niejednokrotnie pomocne Postanowiłem dołączyć do klubowiczów. Pozdrawiam