Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukasz432120

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. @przem8 zrobiliśmy logi wypadania na gazie. i wedlug mnie wygłada to lepiej zerknij i ewentualnie co moze byc nie tak z benzyna http://vaglogi.pl/log-003_020_amef9T.html
  2. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
  3. Witam. Z prośby kumpla proszę o ocenę logów 1.8t BFB. Z góry dziękuje http://vaglogi.pl/log-002_033_7o923aA.html http://vaglogi.pl/log-003_020_9ukr8wf.html http://vaglogi.pl/log-115_118_0CIiY7.html
  4. Zapomniałem dopisać ale nie ma różnicy czy lpg czy na benie. Logi na Pb robione
  5. lukasz432120 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Od pewnego czasu borykam się z problemem zaworu n75 który co jakiś czas się odcina i nie mam pełnego doładowania turbiny tylko jest takie jak z odpiętą kostką- 0.3 0.4 bara. Gdy chwilę pojeżdżę to jest moc fajnie elegancko ładuje 0.9 (autko po chipsie) i za którymś razem gdy wcisnę pedał gazu na maxa to ładuje 0.4 i wyskakuje ten błąd na zdjęciu. Po skasowaniu go wszystko wraca do normy ale znowu na jakiś czas. Nawet na godzinę nie pomaga. Podmieniałem już 3 n75 i dalej to samo. Szczelność sprawdzana powyżej 1 bar, to samo. Zrobiłem logi, także jakby ktoś rzucił okiem i rozkminił o co chodzi to dzięki wielkie. Kolega podpowiedział mi że może przepływka ale zobaczcie na logi. Logi robione po usunięciu błedu. Pozdrawiam. http://vaglogi.pl/log-003_020_VxfI7.html http://vaglogi.pl/log-002_033_115_LF1mW.html
  6. Sławek siema
  7. Dzięki. Co masz na myśli z programem ?? Niedługo będę chciał wykorzystać potencjał turbinki i jeszcze trochę podciągnąć na mocy.
  8. Witam. Proszę o analizę logów, czy wszystko gra czy nie gra :D. Auto po wirusie 185-190hp Turbo K03-s Wtryski 320cc http://vaglogi.pl/log-115_118_EEy8p.html http://vaglogi.pl/log-003_020_YE7s4oG.html http://vaglogi.pl/log-002_033_39R24Tn.html Za wszelkie odpowiedzi dziękuję.
  9. Filtr Manna. Okazało się że filtr węglowy dokonał żywotu i puszcza paliwo.
  10. lukasz432120 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Od 3 dni cieknie mi paliwo z tej rurki obok filtra paliwa na zdjęciu. W dodatku coś wyje od strony pasażera z przodu za nadkolem. Ktoś miał do czynienia z takim problemem? Proszę o pomoc. Filtr paliwa zmieniony - bez zmian.
  11. Witam. Ja mam u siebie 1.8t AVJ 338kkm i kompresja: 12 12 12.25 12.25
  12. Dzięki. Będę działać.
  13. Turbo bez n75: http://vaglogi.pl/log-115_118_6n1Jdq.html 2+33 powyzej 6000 obr: http://vaglogi.pl/log-002_033_z500yIL.html ostatnie trzy pozycje bez n75 sa bledem bo wcisnalem stop i kontynuuj jeszcze raz.
  14. http://vaglogi.pl/log-002_033_kP6SI.html http://vaglogi.pl/log-003_020_141G6F1.html http://vaglogi.pl/log-115_118_KK42u5.html
  15. Ok dzięki. Jak zrobię logi to wrzucić je tu czy na jakąś inną stronę?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.