-
Proszę o ocenę logów BFB
@przem8 zrobiliśmy logi wypadania na gazie. i wedlug mnie wygłada to lepiej zerknij i ewentualnie co moze byc nie tak z benzyna http://vaglogi.pl/log-003_020_amef9T.html
-
Proszę o ocenę logów BFB
Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
-
lukasz432120 obserwuje zawartość 1.8t AVJ Proszę o analizę logów. , Proszę o ocenę logów BFB , Co jakiś czas odcina N75 i 1 inny
-
Proszę o ocenę logów BFB
Witam. Z prośby kumpla proszę o ocenę logów 1.8t BFB. Z góry dziękuje http://vaglogi.pl/log-002_033_7o923aA.html http://vaglogi.pl/log-003_020_9ukr8wf.html http://vaglogi.pl/log-115_118_0CIiY7.html
-
Co jakiś czas odcina N75
Zapomniałem dopisać ale nie ma różnicy czy lpg czy na benie. Logi na Pb robione
-
Co jakiś czas odcina N75
Witam. Od pewnego czasu borykam się z problemem zaworu n75 który co jakiś czas się odcina i nie mam pełnego doładowania turbiny tylko jest takie jak z odpiętą kostką- 0.3 0.4 bara. Gdy chwilę pojeżdżę to jest moc fajnie elegancko ładuje 0.9 (autko po chipsie) i za którymś razem gdy wcisnę pedał gazu na maxa to ładuje 0.4 i wyskakuje ten błąd na zdjęciu. Po skasowaniu go wszystko wraca do normy ale znowu na jakiś czas. Nawet na godzinę nie pomaga. Podmieniałem już 3 n75 i dalej to samo. Szczelność sprawdzana powyżej 1 bar, to samo. Zrobiłem logi, także jakby ktoś rzucił okiem i rozkminił o co chodzi to dzięki wielkie. Kolega podpowiedział mi że może przepływka ale zobaczcie na logi. Logi robione po usunięciu błedu. Pozdrawiam. http://vaglogi.pl/log-003_020_VxfI7.html http://vaglogi.pl/log-002_033_115_LF1mW.html
-
Remontować czy wymieniać 2.0 TFSI BGB
Sławek siema
-
1.8t AVJ Proszę o analizę logów.
Dzięki. Co masz na myśli z programem ?? Niedługo będę chciał wykorzystać potencjał turbinki i jeszcze trochę podciągnąć na mocy.
-
1.8t AVJ Proszę o analizę logów.
Witam. Proszę o analizę logów, czy wszystko gra czy nie gra :D. Auto po wirusie 185-190hp Turbo K03-s Wtryski 320cc http://vaglogi.pl/log-115_118_EEy8p.html http://vaglogi.pl/log-003_020_YE7s4oG.html http://vaglogi.pl/log-002_033_39R24Tn.html Za wszelkie odpowiedzi dziękuję.
-
1.8t AVJ cieknie paliwo
Filtr Manna. Okazało się że filtr węglowy dokonał żywotu i puszcza paliwo.
-
1.8t AVJ cieknie paliwo
Witam. Od 3 dni cieknie mi paliwo z tej rurki obok filtra paliwa na zdjęciu. W dodatku coś wyje od strony pasażera z przodu za nadkolem. Ktoś miał do czynienia z takim problemem? Proszę o pomoc. Filtr paliwa zmieniony - bez zmian.
-
1.8t BFB logi przed chipem
Witam. Ja mam u siebie 1.8t AVJ 338kkm i kompresja: 12 12 12.25 12.25
-
1.8T AVJ brakuje 12 km
Dzięki. Będę działać.
-
1.8T AVJ brakuje 12 km
Turbo bez n75: http://vaglogi.pl/log-115_118_6n1Jdq.html 2+33 powyzej 6000 obr: http://vaglogi.pl/log-002_033_z500yIL.html ostatnie trzy pozycje bez n75 sa bledem bo wcisnalem stop i kontynuuj jeszcze raz.
-
1.8T AVJ brakuje 12 km
http://vaglogi.pl/log-002_033_kP6SI.html http://vaglogi.pl/log-003_020_141G6F1.html http://vaglogi.pl/log-115_118_KK42u5.html
-
1.8T AVJ brakuje 12 km
Ok dzięki. Jak zrobię logi to wrzucić je tu czy na jakąś inną stronę?
lukasz432120
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta