Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rgz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. W tej cenie nie spodziewałbym się jakości ale nie miałem więc się nie wypowiem. Jako alternatywę sprawdź regum.pl, ja brałem do B6 i mam ori na gumach lemfordera Koszt 8 wahaczy 738 zl +160zl kaucji zwrotnej po odeslaniu nam starych
  2. Ale te vosseny wyglądają świetnie, i te kubły Piękne auto
  3. rgz odpowiedział(a) na rgz temat w Audi A4/S4 B6
    W międzyczasie doszła wymiana zawieszenia (cały przód wahacze) od regum.pl i wszystkim mogę polecić stosunek jakości do ceny. Są to regenerowane oryginalne wahacze na gumach lemfordera + wymieniłem końcówki drążków/geometria Dodatkowo do wymiany poszło sprzęgło bo się kończyło Jako że już ciemno po pracy to dokuczały mi słabe światła z tych soczewek (standardowe H7 osram), wymieniłem zgodnie z poleceniem na Tungsram Megalight Ultra +90% H7 i jestem mega zadowolony Za tydzień wchodzi instalacja gazowa (LPG w kole zapasowym butla 55l) z reduktorem do 250KM na przyszłość a na lato czeka już zamówiony od Tomka K. downpipe Zimówki już założone, także komfort jazdy na 16 się poprawił z takich pierdół pojawiły się hologramy z logiem sline pod drzwiami, nie moje zdjęcie ale wygląda to tak: PS. odnośnie tej folii w spreju, jak jeżdżę więcej trasy to jednak schodzi z przodu, na lato chyba dam chromy do oklejenia porządnie
  4. rgz odpowiedział(a) na rgz temat w Audi A4/S4 B6
    @Venovsky Piękny kolor Twojej :D Koszt ~650zł, jest to przerabiana oryginalna, ale mają już je na stanie. Ja miałem problem z wtyczką poduszki warto się upewnić żeby nie wymieniać Nie wiem czy można linkami rzucać więc poszło na pw
  5. rgz odpowiedział(a) na rgz temat w Audi A4/S4 B6
    Logo wolę czarne, jak pisałem chromy malowane były folią w spray'u więc właśnie w celu nakładania i porównania efektu. Z tyłu dziko wygląda na czarno - mi się nie podoba Co do lampki postaram się pamiętać, bo nie mam zdjęcia z tyłu jak się świeci
  6. rgz odpowiedział(a) na rgz temat w Audi A4/S4 B6
    Błotniki prawdopodobnie uda się wymienić przed zimą (już są widoczne parchy) i wtedy będzie picowane. Tylko w pierwzsej kolejności mam tył do zakonserwowania bo z tyłu rudo, jakby stał w wilgoci
  7. rgz odpowiedział(a) na rgz temat w Audi A4/S4 B6
    Siema, dawno mnie nie było a weszło w tym czasie trochę zmian i serwisu Weszły malowania zacisków foliatec'em Do tego dystanse 15mm przód i 20mm tył (z tyłu musiałem przyciąć zrolowaną wykładzinę bo obcierała oponę. Dodatkowo w 5 chłopów + torby na trening okazało się obcierać na dziurach :/) Do tego poszła wymiana tarcz, klocków, przewodów i płynu haulcowego (zakupy w ProChoice - polecam) Weszła też mocno wyczekiwana przeze mnie modyfikacja wnętrza, a konkretnie kierownica Poczyszczone pod maską Przeciągnąłem tez już kamerkę cofania, muszę jedynie podpiąć zasilanie- na to nie miałem już siły Tak się prezentuje dziś
  8. Okazało się że nowa kierownica jest z B5, czy jest opcja bezpiecznego przesunięcia pinów i wszystko będzie śmigało?
  9. Cześć, Chciałem wymienić kierownicę i mam problem, ponieważ nieznacznie się różnią między sobą. Moja stara kierownica ma z poduszki wyjście na dużą kostkę, + 3 osobne kable do wpięcia na kierownicy (wew.) Nowa kierownica ma mniejszą kostkę (1 rząd), a odpowiedniki kabli które wpinałem kierownice są wpięte już bezpośrednio w poduszkę. jedna wtyczka względem drugiej ma przesunięte PIN'y o jeden w prawo. Czy jest szansa jakoś to zgrać (kolejność pinów?) Nie wiem czy w ogóle próbować zależy mi na działającej poduszce Na zdjęciach załączam porównanie obu poduszek, wtyczek i tych kabli o których pisałem, orygianlna wtyczka wraz z wejściem na nią, nowa poduszka z mniejszą wtyczką
  10. rgz odpowiedział(a) na rgz temat w Audi A4/S4 B6
    @dayd_4 na ten moment bym już ją połamał @Sicu Bałem się radia z chin zamawiać (serwis itd). Więc zamówiłem na navipremium za około 2k, mają najwyższe specyfikacje chińczyków (~6GB RAM+) a na tym mi najbardziej zależało. Radyjko bez zarzutu, BOSE całe gra, podłączenie do canbusa. W schowku wypuściłem 2 wejścia USB na pendrive'y, internet udostępniony z telefonu, rozmowy głosowe tak samo. Gotowe wejście na kabel z kamerki cofania, mi już idzie paczka (na miejsce lampki, mała lampka led + kamerka), z tego co czytałem przy tym radiu sam wykrywa wsteczny (po canbusie?) i nie trzeba wcale podpinać zasilania do światła cofania, to dam znać najwyżej. Względem starego radia najczęściej lub zawsze korzystam z rozmów głosowych, navi, muzyki z USB, muzyki online, zczytywanie błędów itd. Jeśli szukasz czegoś takiego to polecam
  11. rgz odpowiedział(a) na rgz temat w Audi A4/S4 B6
    Kolejne zmiany wizualne, jakoś miesiąc temu dołożyłem pod przedni zderzak gumową dokładkę (czytałem o tej z cupry ale często się łamią, więc zdecydowałem się spróbować z gumową). Wygląda naprawdę fajnie - likwiduje tą szparę po środku, i efekt wysokiej 'kozy'. Dodatkowo już wiem że plastikową bym połamał, bo 2 razy nieźle zagięła mi się ta guma pod zderzak. Strasznie denerwował mnie też chrom na srebrnym aucie, wszystko się zlewało. Zakupiłem folię matową czarną w szpreju i wziąłem się za malowanie. Od razu podpowiem że przy drzwiach gdy mocno się nagrzeje folia + uszczelka drzwi potrafi się 'pourywać', na grillu itd. nie ma żadnego problemu. Gdybym miał z tym problem to okleję chyba ten chrom porządną folią już u profesjonalistów.
  12. rgz odpowiedział(a) na rgz temat w Audi A4/S4 B6
    Dzięki za informacje, na tamten moment 'musiałem' wymienić lampy, w zimie była katastrofa na dziennych. a na bixy nie miałem hajsu Przez zimę praktycznie nic nie zrobiłem oprócz kupna felg i wymiany radia na dotykowe (na androidzie) chyba całą sobotę się męczyłem (głównie z wyjęciem oryginalnego radia chinskimi zaczepami), ale efekt jest mega, nie tylko jeśli chodzi o navi/muzyke itd ale np. zestaw głośnomówiący, torqe z informacjami 'na żywo' czy szybki podgląd błędów (kostka BT za 2$ łączy się z radiem)
  13. rgz odpowiedział(a) na rgz temat w Audi A4/S4 B6
    A dziękuje również pozdrawiam i mam nadzieję że się gdzieś trafimy Kontynuując historię mojej Aczwórki, pierwsze zmiany z kosmetycznych, czyli wymiana przełącznika świateł, dywaniki welurowe, zmiana lamp z przodu (świeciły fatalnie, w dodatku jedna była chyba z USA albo kompletnie rozregulowana.
  14. rgz odpowiedział(a) na kolendziak1 temat w Audi A4/S4 B6
    Fajne, a jak wrażenia na żywo? Lepiej wygląda, faktycznie 'kryje' delikatne przetarcia itd?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.