Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RysiekKSC

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RysiekKSC

  1. Jeden z moich ulubionych tematów w dziale B7 Idziesz grubo i jeszcze teraz Niedługo biorę się za swoje BPW, więc mam nadzieje że jakimiś radami mnie wspomożesz
  2. Dokładnie, 19" z touareg'a na adapterach 2cm.
  3. Gremlin0209 Dzięki, jeszcze nie, ale mam to na uwadze. Zimę audi i tak spędzi w garażu, więc wtedy się tym zajmę Adam87 Dzięki
  4. Witam wszystkich Temat o moim audi miałem założyć już dawno temu, ale nigdy nie było na to czasu... więc korzystając z pobytu w szpitalu i nadmiaru wolnego czasu, w końcu coś napiszę. 8 września stałem się szczęśliwym posiadaczem audi a4 b7. Luksusów brak, ale i budżet był ograniczony. 2.0 TDI 8V BPW, 2005 r, przebieg około 285k km Wyposażenie: - climatronic 2 strefy - xenon z samo poziomowaniem i spryskami - pdc tył, ale do ogarnięcia, bo nie działa - tempomat - 2 x elektryczne szyby - grzane i elektryczne lusterka - kolorowy FIS - drl - zapewne coś jeszcze się znajdzie. Co było zrobione za poprzedniego właściciela: - usunięcie EGR i filtra cząsteczek stałych - chip na 175km - przyciemnione przednie lampy - dokładka przód od cupry - dokładki progów - podwójny wydech + zmiana dyfuzora - gwint - podświetlane dekory - gril fake rs4 Plany: - wymiana hebli na 345/330 - kupione czekają na montaż - lotka od s line - kupiona czeka na montaż - ledy drl - kupione czekają na montaż - wymiana oświetlenia wnętrza na led - kupione czekają na montaż - wymiana przedniego zderzaka - kupiony czeka na lakierowanie i montaż - "lekkie" dłubnięcie silnika - nie ukrywam żedanielstol mocno mi tutaj zaimponował, ale moja wiedza nie jest teak bogata jak jego - rolety na tył ze względu na dziecko - kupione czekam na dostawę - elektryka szyb tył - kupiona czekam na dostawę - może air, ale to bardziej ze względów praktycznych - wnętrze recaro - coś w planach jeszcze jest, ale wyjdzie z czasem. Całość gratów czeka na montaż, ale nie ma gdzie tego zrobić, więc pierwsze co po wyjściu ze szpitala biorę się za postawienie garażu i powoli składam wszystko na przyszły sezon. Co do fot. Tylko takie miałem na dysku. Po wyjściu ze szpitala wrzucę coś jeszcze. Na ostatnim zdjęciu auto już w moich rękach i obecnym setupie.
  5. Tak więc witam wszystkich. Od 8 września jestem szczęśliwym posiadaczem audi a4 b7 2.0 TDI Mam na imię Mariusz. Jestem z Częstochowy, ale obecnie mieszkam w Świętochłowicach. Często też bywam w WLKP. Najprawdopodobniej zagoszcze tutaj na bardzo długo, bo w mojej rodzinie od zawsze jeździ się audi Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.